Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά visuals φαίνεται να έχει. Αν και σήμερα με ένα καλό προϋπολογισμό μάλλον είναι το μόνο εύκολο. Το ότι η πρωταγωνίστρια εδώ θα είναι μαύρη, δεν νομίζω να δημιουργήσει ιδιαίτερο θέμα. Αλλά ναι, μικρή γοργόνα = έντονα κόκκινα μαλλιά. Και λευκή, αλλά, ξανθιά να ήταν, πάλι θα υπήρχαν αντιδράσεις. Εκτός και αν είδατε κάτι άλλο στο trailer που είναι για τα μπάζα και μου ξέφυγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, john_dr είπε

Καλά visuals φαίνεται να έχει.

Ε? Μπλε theme εχει απλα. Ουτε ιχνος νερου.

 

15 ώρες πριν, john_dr είπε

Το ότι η πρωταγωνίστρια εδώ θα είναι μαύρη, δεν νομίζω να δημιουργήσει ιδιαίτερο θέμα. Αλλά ναι, μικρή γοργόνα = έντονα κόκκινα μαλλιά. Και λευκή, αλλά, ξανθιά να ήταν, πάλι θα υπήρχαν αντιδράσεις.

Ελα τωρα, forced crap.

Επισης, μην ξεχνατε οτι ναι μεν προοριζεται για παιδια, αλλα αλλη γενια εμαθε με αυτα τα παραμυθια, οποτε και αυτοι μπορουν να κρινουν πρωτοι. Πειραζει να ειναι οπως το παραμυθι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Ε? Μπλε theme εχει απλα. Ουτε ιχνος νερου.

 

Ελα τωρα, forced crap.

Επισης, μην ξεχνατε οτι ναι μεν προοριζεται για παιδια, αλλα αλλη γενια εμαθε με αυτα τα παραμυθια, οποτε και αυτοι μπορουν να κρινουν πρωτοι. Πειραζει να ειναι οπως το παραμυθι?

Αν οι καλοί χαρακτήρες του παραμυθιού είναι σκουρόχρωμοι και ο κακοί πιο ανοιχτόχρωμοι, τότε θα συμφωνήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...