Προς το περιεχόμενο

Χρήσιμα προγράμματα στο Video και Audio


cybereddie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο μόνος τρόπος είναι να μεταφραστεί ένα αρχείο english.lng και να δωθεί σαν greek.lng - έχω ξεκινήσει να κάνω την μετάφραση και θα το δώσω εγώ. Θα το κάνω αργότερα post και στο πρόγραμμα και στο Insomnia [υπομονή είμαι ήδη στα μισά]

 

Περιμένω με αγωνία! Να 'σαι καλά για τον κόπο σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 727
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω το Subtitle Processor 7.5.2. Υπάρχει τρόπος να προσθέσω και ελληνικά;

 

ego exo to subtitle workshop pou emfanizei ellinika alla den ipostirizei unicode. giauto an kapoios fortosei subtitles me unicode tha ta emfanisei kinezika. prepei na ta sosei me to notepad i wordpad os ANSI gia na mporeis na ta epeksergastei me to workshop. sas to leo mipos kapoios kolisei kai anarotithei ti ftaiei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego exo to subtitle workshop pou emfanizei ellinika alla den ipostirizei unicode. giauto an kapoios fortosei subtitles me unicode tha ta emfanisei kinezika. prepei na ta sosei me to notepad i wordpad os ANSI gia na mporeis na ta epeksergastei me to workshop. sas to leo mipos kapoios kolisei kai anarotithei ti ftaiei

 

Θέλω πρόγραμμα το οποίο να κάνει μετάφραση από άλλες γλώσσες (κυρίως αγγλικά) στην ελληνική γλώσσα! Το subtitle workshop υποστηρίζει αυτή τη λειτουργία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει καποιος αν γινετε να βαλουμε μερικες ταινιες divx or mp4 σε 1 dvd και να δημιουργησουμε ενα menu συμβατο με το dvdplayer στο σαλονι μας;Να σημειωθει οτι αυτο παιζει τα απαραιτητα αρχεια divx or mp4.Απο οτι καταλαβατε το προβλημα ειναι η δημιουργεια menu για πολλα αρχεια 700mb χωρις αυτα να αλλαξουν την μορφη της συμπιεσης τους.Αν εχει δοκιμασει καποιος κατι παρακαλω ας βοηθησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Γνωρίζει κάποιος πρόγραμμα μετατροπής avi σε mpeg?

 

http://www.videohelp.com/tools?toolsearch=&s=&orderby=Name&hits=50&convert=AVI+to+MPG&dvdauthorfeatures=&Submit=Search+or+List+tools#106

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια cybereddie. Πολύ καλο site! Κατέβασα το avidemux και

μου εμφανίζει το παρακάτω σφάλμα

 

Ξέρεις τι μπορεί να φταίει?

post-44320-129062937252_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είτε codec, είτε codec, είτε codec - αντε να μην μπορεί να ανοίξει το συγκεκριμένο avi, σε άλλο δουλεύει ?

 

όχι το ίδιο μήνυμα μου βγάζει... μήπως χρειάζεται κανένα plug-in ή τίποτα παρόμοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...