Προς το περιεχόμενο

Μου κοψαν την Dsl συνδεση...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα το πρωι βλεπω να ειμαι αποσυνδεμενος και μετα απο λίγο ακολουθει ενα τηλεφωνο απ την Acn και μου λεει ο υπαλληλος οτι μου κοψαν την Dsl μονιμα επειδη κατεβαζα παρανομη ταινια.Η ταινια μου ειπε ειχε ριχθει επιτηδες στο "συστημα" γι αυτο το λογο..για την καταπολεμηση της πειρατειας.Φωναξα εκανα..τπτ ..δεν με ξανασυνδεουν..για επιστροφη χρηματων? δε ξερω..ειμαι στα μεσα της συνδρομης μου.Κι ακομη περιμενω τηλ απ το Νομικο τους τμημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Από τα πιο κουφα που εχω ακούσει!!!

 

Σαν μου λες θα βάλω λίγο χόρτο στο τραπέζι και θα δω ποιος θα παρει και θα τον μαγκωσω!:P

 

Απο ότι ξέρω τους Providers δεν τους ενδιαφερει τι κατεβάζεις,αφού με μια γενική ανακοινωση όποτε προκύπτουν τέτοια προβλήματα γραφουν δεν είναι υπεύθυνοι για το υλικο που διακινείται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη τη στιγμη ειμαι πολυ κουρασμενος για να αναπτυξω το θεμα.Οποιος βαριεται να περιμενει μπορει να κοιταξει το αντιστοιχο τοπικ μου στο http://www.adslgr.com/forum/pagethread13772-195.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw to mono pou eixa akousei itan gia mails pou estelne o kathe isp se xristes kai apla ton enimerwne na kopsei ta downloads giati tha tou kopsei tin grammi. Kati tetoio prwti fora to diavazw kai opws ola deixnoun exoun arxisei na zorizoun ta pragmata....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εθελοντες για ... τσιγαρα παρακαλω !!!! :twisted: :twisted: :twisted:

 

Ασχετο: Γιατι δεν εμφανιζοντε τα smiles που βαζω ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ περίεργο δεν το έχω ξανακούσει, σφίγγουν τα πράγματα. Μάλλον πρέπει να γίνει ακόμη μια έρευνα πέρα από τις τιμές, για το ποιοί προβαίνουν σε τέτοιου είδους ενέργειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ακούσει για προειδοποιητικά μυνήματα που είχε στείλει στο παρελθόν η Tellas αλλά δεν ξέρω τι έγινε τελικά. Τώρα για άλλες εταιριες δεν ξέρω,. Πρώτη φορά ακούω για ACN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω πως σιγά σιγά γίνεται και σε μας ότι έχει γίνει στας Usa και Ευρώπας, πλην κάποιων εξαιρέσεων.

Όταν ξεκινήσουν οι μηνύσεις θα κλάψουν μανούλες.

Άντε όλοι για τον Ευαγγελάτο δουλέυουν. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wave δεν λέω για τον provider αλλά μέχρι τώρα (και ελπίζω να συνεχιστεί) απλώς έπαιρνες ένα προειδοποιητικό mail και τελείωνε εκεί.

 

Δεν είπα ότι δεν "μοιράζουν" στο εξωτερικό αλλά ξέρουν και ότι υπάρχει ένα Α ρίσκο. Εδώ πρέπει να το καταλάβουμε και εμείς και ο καθένας ας κάνει ότι θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να έχει δίκιο η ACN, αλλά ο τρόπος που το κάνει είναι απαράδεκτος. Δεν είναι δυνατό να κόβει τις συνδέσεις χωρίς προειδοποίηση, είτε γιά παράνομα downloads, είτε γιά ιούς. Δεν είναι σωστή αντιμετώπιση του πελάτη αυτή, και κάποια στιγμή θα το καταλάβουν (όταν δουν το πελατολόγιό τους να μικραίνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...