Προς το περιεχόμενο

Μου κοψαν την Dsl συνδεση...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατέβαζες άμεσα το αρχείο ή μέσω p.x Kazaa , Torrent klp? Μάλλον δεν τους συμφέρουν όσοι χρησιμοποιούν πολύ και για μεγάλα αρχεία (ταινίες, παιχνίδια) τις γραμμές τους

 

mporei na min tous simferei dioti patas kato tin grammi tous alla xeroun oti ama kanoun tetoia o kosmos tha stamatisei na bazei adsl.to 90 tis 100 exei balei adsl gia na katevasei.ama stamatisei auto automatos oi isp tha patosoun kai oloi tha girisoun pstn kai isdn 128.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
H ACN einai gia polles klwtsies, edw terastia diktya sthn amerikh k eurwph den ta kanoun auta k hrthe h ACN na mas "synethsei" Vre oust!. Forthnet k pali forthnet, k as pitarei to UU.

 

oles oi blakies stin ellada ginontai.ti na pei kaneis.sikose kai kefali i acn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι οι συνδρομητές της να αντιδράσουν αναλόγως....

 

Εγω παντως σε ενα μηνα θα τους πω...Αντε γεια !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ σκεφτόμουνα να βάλω μια τριμηνη acn επειδη εδινε δωρο το μοντεμ. τελικα εβαλα οτενετ επειδη η acn δεν είχε αορίστου. πάλι καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να ήταν τουλάχιστον και καλή εταιρία σε αυτό που κάνει, να έλεγα "εντάξει"! Έλα μου όμως που είναι η χειρότερη σύνδεση που έχω δει ποτέ!

 

Είχα 6 μήνες συνδρομή στην WinWeb (WinBank- Τράπεζα Πειραιώς) η οποία ουσιαστικά παρέχεται από την ACN. Χειρότερο πράμα δεν έχω ξαναδεί. Τις περισσότερες φορές δεν μπορούσε να συνδεθεί και μου έβγαζε "access denied" χωρίς κανένα λόγο! Έπρεπε να δοκιμάσω 3 και 4 φορές για να καταφέρει να μπει. Πως δεν τους πήρα τηλέφωνο να τους βρίσω απορώ. Αλλά και τώρα που παίρνω netκάρτες της ACN (επειδή είναι οι πιο φτηνές) πάλι τα ίδια. Αυτή τη στιγμή που σας μιλάω δεν κατάφερε να συνδεθεί η κάρτα και έχω μπει με την Forthnet ενός φίλου μου η οποία του δώθηκε δωρεάν επειδή ήταν εθελοντής στους Ολυμπιακούς παρακαλώ! Αυτές είναι εταιρίες. Όχι σαν την ACN, που επειδή σου δίνουν τάχα κάρτες και υπηρεσίες λίγο πιο φτηνά σημαίνει ότι πρέπει να μην σε σέβονται και να σου τις παρέχουν υποβαθμισμένες.

 

Αυτή την στιγμή που δεν έχω σύνδεση με συμφέρει ΔΥΣΤΥΧΩΣ η ACN (κάρτες). To σίγουρο όμως είναι ότι δεν πρόκειται να ξαναπάρω συνδρομή από αυτούς. Έχω δει αρκετές άλλες εταιρίες, αλλά από αυτήν δεν υπάρχει χειρότερη νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πολύ ΛΙΓΟ καιρό ... αντε γειααααααααααααααααααααααααααα Acn ... τι ωραία είναι αυτά που μαθαίνω και πιάνεται η ψυχή μου .... αλλά θα τη στρώσουμε , πού θα πάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να ήταν τουλάχιστον και καλή εταιρία σε αυτό που κάνει' date=' να έλεγα "εντάξει"! Έλα μου όμως που είναι η χειρότερη σύνδεση που έχω δει ποτέ!

Είχα 6 μήνες συνδρομή στην WinWeb (WinBank- Τράπεζα Πειραιώς) η οποία ουσιαστικά παρέχεται από την ACN. Χειρότερο πράμα δεν έχω ξαναδεί. Τις περισσότερες φορές δεν μπορούσε να συνδεθεί και μου έβγαζε "access denied" χωρίς κανένα λόγο! Έπρεπε να δοκιμάσω 3 και 4 φορές για να καταφέρει να μπει. Πως δεν τους πήρα τηλέφωνο να τους βρίσω απορώ. Αλλά και τώρα που παίρνω netκάρτες της ACN (επειδή είναι οι πιο φτηνές) πάλι τα ίδια. Αυτή τη στιγμή που σας μιλάω δεν κατάφερε να συνδεθεί η κάρτα και έχω μπει με την Forthnet ενός φίλου μου η οποία του δώθηκε δωρεάν επειδή ήταν εθελοντής στους Ολυμπιακούς παρακαλώ! Αυτές είναι εταιρίες. Όχι σαν την ACN, που επειδή σου δίνουν τάχα κάρτες και υπηρεσίες λίγο πιο φτηνά σημαίνει ότι πρέπει να μην σε σέβονται και να σου τις παρέχουν υποβαθμισμένες.

Αυτή την στιγμή που δεν έχω σύνδεση με συμφέρει ΔΥΣΤΥΧΩΣ η ACN (κάρτες). To σίγουρο όμως είναι ότι δεν πρόκειται να ξαναπάρω συνδρομή από αυτούς. Έχω δει αρκετές άλλες εταιρίες, αλλά από αυτήν δεν υπάρχει χειρότερη νομίζω.[/quote']

 

 

to kalitero gia sena inai na dokimaseis poia karta pezeis kalitera me to pc sou kai na protimiseis ekeini.test tha kaneis me mia acn mia otenet mia forthnet.an i acn ine pio ftini alla exeis 2000 kliseis sto logariasmo pou den sindethikan kalitera mia ligo pio akrivi pou tha kanei tin douleia tis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πολύ ΛΙΓΟ καιρό ... αντε γειααααααααααααααααααααααααααα Acn ... τι ωραία είναι αυτά που μαθαίνω και πιάνεται η ψυχή μου .... αλλά θα τη στρώσουμε , πού θα πάει;

 

tha strosei moni tis ama arxisei na xanei pelates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mporei na min tous simferei dioti patas kato tin grammi tous alla xeroun oti ama kanoun tetoia o kosmos tha stamatisei na bazei adsl.to 90 tis 100 exei balei adsl gia na katevasei.ama stamatisei auto automatos oi isp tha patosoun kai oloi tha girisoun pstn kai isdn 128.

 

Συμφωνώ απολύτως και έτσι πρέπει να γίνει, αν και μάλλον θα την πληρώσει η ACN για να βάλει μυαλό και οι υπόλοιποι δεν θα κάνουν την ίδια μαλακία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...