Προς το περιεχόμενο

Μου κοψαν την Dsl συνδεση...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ο φίλος δε μας είπε από πού κατέβαζε. ποιό πρόγραμμα είχε για να ξέρουμε οτι παρακολουθείται το συκγεκριμενό σίγουρα, και να δούμε αν μπορούμε να το αντικαταστήσουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ena torrent apo to torrentbox, to back to the future , dvd-r , pantos an den to xerete hdh, toy epistrepsane piso thn syndromh toy gia tis ypoloipes meres poy toy apomenoyn, legontas toy kai kala oti perase to 24-oro asfaleias, o pragmatikos logos einai bebaia oti boyhxe to ellhniko internet me ayth thn ypothesh, eidika sto thread toy adslgr, opote fobomenoi oti den tha toys meinei pelaths kanane piso telikos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαζα απ το Azureus και το συγκεκριμενο torrent ηταν απ τον tracker του torrentbox.

Δε γνωριζω αν διαβασατε τις εξελιξεις αλλα με τηλεφωνησαν χθες για να μου πουν οτι μπορω να χρησιμποιησω και παλι τον λογαριασμο μου γιατι περασε το 24ωρο ασφαλειας (!!!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κατεβαζω συνεχιζω..παντως οχι ταινιες..οχι ακομη.Πρεπει να το ξεπερασω.

Το κατεβασμα tv-rips ειναι παρανομο? Απο σειρες εννοω που τις παιζει η τηλεοραση.

Τα 10MBs που μενουν δε ξερω να τα κατεβασω η οχι? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ra paidia auto den ginetai.ama goustarei i eteria pou exei tin tainia na kinigaei nomima ton xristi kai oxi na kopsei tin sindesi.diladi tha mas anagkasoun na allazoume onomata stis tainies kai na tis cpyptografoume?eleos diladi.exo dei parapona se isp na ginontai alla mexri ekei.oxi na kovoun sindesi.ase na kanoun oti theloun.den mas niazei.panta tha tous nikame.kai panta ma panta prepei na iparxoun 2 idopoiiseis para mono ama dimiourgeis problima se mixanimata tous.se isp douleuo re paidia kai den kanoume tetoia.

 

tote eixe ginei thema sxetika me tin tainia shrek 2 thimame.na elegan oti apagoreuetai pederastia kai etsi tha elega nai alla oxi kai tetoia.afou tha xasei pelates tha balei mialo i acn na min kanei bromodouleies gia allous.ta ispraxe apo pouthena kai ta kanei auta?pernei tipota money apo alou?simplirono.se provider pou douleuo estilan apo universal email oti kapoios katevaze me bit torrent kapoio arxeio me simiomeni tin ip tou.diladi prepei na kaliptoume ip kai tora?bgazoun liga lefta kai theloun kai alla.

down1cc.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπαράδεκτη κίνηση από μέρους ACN....Και ήμουν έτοιμος να γίνω και συνδρομητής τους....Εγώ προτείνω όποιος τελειώνει την συνδεσή του να αγοράζει νέα από άλλον ISP....Σε λίγο θα μας λένε και σε ποια sites μπορούμε να μπούμε!!! Αν είναι δυνατόν.... Μακάρι οι συνδρομητές της να αντιδράσουν αναλόγως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβαζες άμεσα το αρχείο ή μέσω p.x Kazaa , Torrent klp? Μάλλον δεν τους συμφέρουν όσοι χρησιμοποιούν πολύ και για μεγάλα αρχεία (ταινίες, παιχνίδια) τις γραμμές τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...