Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Η παρούσα δημοσκόπηση προτάθηκε από το μέλος paschalia.

 

Μπορείτε να επιλέξετε μόνο μία απάντηση.

Η επιλογή σας θα είναι φανερή στα υπόλοιπα μέλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με ποιο σαμπουάν λούζεστε;

 

Τι εσώρουχα φοράτε;

 

Κάθε πότε κουρεύεστε;

 

Αρχίσαμε πάλι τα φοβερά και τρομερά θέματα, ε; :-P

 

Τι με εκνευρίζει; Τα τραπέζια, καρέκλες, κι όλα γενικά τα έπιπλα που μετακινούνται κρυφά ώστε να πέφτω με ορμή πάνω τους και να τσακίζω αγκώνες, γόνατα, κ.τ.λ.

 

Λέτε να γίνομαι παρανοϊκός; ;-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζει ο σκύλος μου (ναι, αυτός στο avatar μου..) όταν περπατώ τις νύχτες στο σπίτι μου (στα σκοτάδια) και αυτός ξαπλώνει ατάραχος, βλέποντας να τον πλησιάζω και τελικά σκοντάφτω επάνω του και τρώω τα μούτρα μου καθώς προσγειώνομαι σε κάθε λογής έπιπλο...

 

και τελικά αφού φεύγω βρίζοντας και βογκώντας αυτός εξακολουθεί να ξαπλώνει σαν να μην έγινε τπτ...

 

το γαϊδούρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ζώα με δίπλωμα οδήγησης που βλέπω κάθε μέρα στο δρόμο... ενδεικτικά μία λίστα βλακωδών ενεργειών που μου τη σπάνε:

 

  • Να περιμένω σαν μ***κας 10 λεπτά στο φανάρι για να στρίψω αριστερά και ο "έξυπνος" να περνάει από δεξιά όλη τη σειρά των αυτοκινήτων που περιμένουν και να μπαίνει πρώτος μπροστά από το φανάρι. Σε περίπτωση που κάποιος φωστήρας τον έχει προλάβει και έχει καταλάβει την "προνομιακή" θέση, ο φωστήρας Νο2 περιμένει στην δεξιά πλευρά του αυτοκινήτου που περιμένει νόμιμα δίπλα στο φανάρι, κλείνοντας έτσι μία λωρίδα κυκλοφορίας :evil: :evil: :evil:
  • Να σταματάει κάποιος στην δεξιά λωρίδα για να αγοράσει τσιγάρα / τσίχλες / καπότες από το περίπτερο σε εκείνο το σημείο. Δίνονται πόντοι μπόνους σε περίπτωση που η συγκεκριμένη λωρίδα είναι και λωρίδα λεωφορείου και όταν βρίσκεσαι στην Ποσειδώνος στο ύψος του Καλαμακίου :evil: :evil:
  • Να επιχειρεί κάποιος να κάνει αναστροφή σε σημείο που δεν επιτρέπεται αναστροφή και δεν υπάρχει φανάρι, κλείνοντας πάλι μία λωρίδα κυκλοφορίας μέχρι να σταματήσει η κίνηση από το αντίθετο ρεύμα. Σε συγκεκριμένη περίπτωση, οδηγός-απόφοιτος ΠΙΚΠΑ το επιχείρησε ενώ 30 μέτρα πιο κάτω υπήρχε φανάρι στο οποίο επιτρεπόταν η αναστροφή :evil:
  • Να επιχειρεί μοτοσυκλέτα επίμονα να προσπεράσει από δεξιά ενώ κινούμαι στην δεξιά λωρίδα, την στιγμή που η αριστερή λωρίδα είναι ελεύθερη .

 

Αυτά βέβαια είναι ενδεικτικά του βασανιστηρίου που περνάμε κάθε μέρα οι σώφρονες οδηγοί στους δρόμους της πρωτεύουσας :roll:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευριζει απιστευτα ο καθε.... που πηγαινε σαν κοτα και χαζευει σε φαναρι που κοβει την Αλεχανδρας ξερω γω(με αποτελεσμα να κραταει 10 δευτ.) με αποτελσμα να περναει ισα ισα αυτος με πορτοκαλι και να μενω εγω πισω με κοκκινο και να περιμενς κανα 3λεπτο για το επομενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σπάσει πάνω απο 20 τηλεκοντρόλ από τα νεύρα μου ενώ τα ψάχνω.Να έχει αλλάξει κανάλι πριν απο 5 λεπτά και να μη βρίσκει το #$^#%^ ενώ ξέρεις ότι είναι κάπου δίπλα σου.ΠΩ ΠΩ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΑΛΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα πάλυ με εκνευρίζει να είμαι στο αεροπλάνο και την πέφτω, και από διπλα ο τυράς να τα ρίχνει στο γκομενάκι και να μιλάνε άπειρες ώρες...και όχι και τίποτα αλλα να συμφωνεί και μαζί τις κάθες τρεις και λίγο ώστε να κουνάει το κεφάλι του καταφατικά κουνώντας την καρεκλα...@:£%)("!_%_(^"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...