Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόση ώρα το τακτοποιούσες? :P

επιτελους καποιος που το ειπε!βλεπω ολα αυτα τα καθαρα super γαματα γραφεια και μετα κοιταζω το δικο μου που ειναι λες και εγινε ο τριτος παγκοσμιος και λεω:" δεν γινεται ρε γαμωτο τι κανω λαθος?" :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους καποιος που το ειπε!βλεπω ολα αυτα τα καθαρα super γαματα γραφεια και μετα κοιταζω το δικο μου που ειναι λες και εγινε ο τριτος παγκοσμιος και λεω:" δεν γινεται ρε γαμωτο τι κανω λαθος?" :P

χαχαχα! Όλα είναι προσεκτικά τακτοποιημένα, χωρίς ίχνος σκόνης, μερικά είναι και επίτηδες λάθος τοποθετημένα για να μην δείχνει το στοιχείο της απόλυτης τελείοτητας. Good job OP

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα! Όλα είναι προσεκτικά τακτοποιημένα, χωρίς ίχνος σκόνης, μερικά είναι και επίτηδες λάθος τοποθετημένα για να μην δείχνει το στοιχείο της απόλυτης τελείοτητας. Good job OP

 

Εμενα ήταν ευκαρια να γινει το συμμαζεμα (και να μην διαβασω). Προκειμένου να μην διαβάσω μεχρι και το ταβανι θα ασπριζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και το δικό μου γραφειάκι εργασίας.

 

UnSnAtr.jpg

Ενα πραγμα μονο δεν μου αρεσει αισθητικα σε αυτη την εικονα και αυτο ειναι το keyboard που προσωπικα το θεωρω πανασχημο. Ενα μικρο μηχανικο να ειχες και θα ηταν τελεια.(απλα απο περιεργεια ποιο κινητο ειναι αυτο το Lumia 900/920??)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ παίδες. :)
 

Εντάξει, απίστευτο! Έχεις αγοράσει τον βραχίονα της Dell που σηκώνει δυο οθόνες μαζί;

 
Όχι, επειδή τυχαίνει και έχω τοίχο στην πλάτη, είχα πάρει αυτό (το οποίο τελικά ήθελε mod για να μπει σε Dell).
 
 

Πόση ώρα το τακτοποιούσες? :P

 
Τουλάχιστον 2,5 ώρες μου πήρε το cable management οπότε το 20-λεπτο ξεσκόνισμα στο τέλος ήταν παιχνιδάκι. :P
 

Ενα πραγμα μονο δεν μου αρεσει αισθητικα σε αυτη την εικονα και αυτο ειναι το keyboard που προσωπικα το θεωρω πανασχημο. Ενα μικρο μηχανικο να ειχες και θα ηταν τελεια.(απλα απο περιεργεια ποιο κινητο ειναι αυτο το Lumia 900/920??)

 
Μου το είχαν κάνει δώρο, αν και στην αρχή δε με βόλεψε, τώρα το συνήθισα και όντως είναι ξεκούραστο τουλάχιστον. Έχω στα υπόψη πάντως ίσως ένα Quickfire TK brown ή αντίστοιχο, δεν επείγει. (Ναι, σωστός ένα 920 με σπασμένη οθόνη :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ παίδες. :)

 

 

Όχι, επειδή τυχαίνει και έχω τοίχο στην πλάτη, είχα πάρει αυτό (το οποίο τελικά ήθελε mod για να μπει σε Dell).

 

 

 

Τουλάχιστον 2,5 ώρες μου πήρε το cable management οπότε το 20-λεπτο ξεσκόνισμα στο τέλος ήταν παιχνιδάκι. :P

 

 

Μου το είχαν κάνει δώρο, αν και στην αρχή δε με βόλεψε, τώρα το συνήθισα και όντως είναι ξεκούραστο τουλάχιστον. Έχω στα υπόψη πάντως ίσως ένα Quickfire TK brown ή αντίστοιχο, δεν επείγει. (Ναι, σωστός ένα 920 με σπασμένη οθόνη :))

 

Ξέχασα να συμπληρώσω πως η μολυβοθήκη σου δεν κάθεται σωστά :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε ρωτήσω κάτι λιγο οφφτοπικ, βλέπω έχεις am3 socket, την coolermaster 212 πως την έβαλες να κοιτάει στο πλάι γιατί σε μένα μόνο πάνω κάτω κοιτάει..αγόρασες κάποιον αντάπτορα εχτρα ? ή κάτι μου διαφευγει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε ρωτήσω κάτι λιγο οφφτοπικ, βλέπω έχεις am3 socket, την coolermaster 212 πως την έβαλες να κοιτάει στο πλάι γιατί σε μένα μόνο πάνω κάτω κοιτάει..αγόρασες κάποιον αντάπτορα εχτρα ? ή κάτι μου διαφευγει ?

 

Σε μένα πάει αυτό? όχι δεν αγόρασα κάτι am3 socket έχω (FX 8350) και δεν είχα κανένα θέμα με την τοποθέτηση της ψύχτρας. Μου κάνει εντύπωση που δεν τοποθετείται πλάγια. Το κουτί της 212 evo έχει πάντως 2 βάσεις. Μία για Intel και μια για AMD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρα κάτι λάθος έχω κάνει εγώ, θα το ξαναψάξω (αν και τώρα την έβαλα και βαριεμαι να ξαναβγάζω μητρικη κλπ)

σε ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ότι χρωματάκι θέλετε! Μπλε, κόκκινο (από φώτο) αλλά και Πράσινο,άσπρο, μοβ, κίτρινο κτλ

 

^

 

7051abc8fca1b09f4f5e7f7fa072f12f.jpg

 

 

(καρτα ομπάμα στον τοίχο)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο θα μπορουσες να εχεις και τις οθονες κολλητα ειναι καλητερα :P

 

1. Αν βάλω το ηχείο δεξιά από την οθόνη θα βρίσκει στο κουτί άρα πρέπει να τα στριμώξω, ΚΙ ΑΛΛΟ :P

2. Και τα 2 τέρατα έχουν χοντρό frame άρα μια η άλλη, πάλι κενό θα έχει!

3. Δεν την έχω βάλει για να βλέπω ποιο καλά ή ότι άλλο, αλλά γιατί με βολεύει όπως είδες στο Cinema 4D και γενικά. Οπότε δεν έχω θέμα και πίσω μου να είναι η άλλη (που λέει ο λόγος :P)

 

Αυτά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...