Προς το περιεχόμενο

Εντομο στο Panel της οθονης


stefa_1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερω ακουγεται τρελο!

Εχω την Samsung 2032BW και καθε καλοκαιρι κατω απο το panel της οθονης κυκλοφορει ενα εντομο οπως αυτα που ειναι στις αστειες υπογραφες!Δεν σας κανω πλακα

Εχει μεγεθος 5 pixel σε μηκος και κυκλοφοραει σε ολη την οθονη!Τι να κανω ρε παιδια ?Καλυτερα να ειχα ενα καμμενο πιξελ παρα αυτο το πραγμα!

Ιος δεν ειναι,ελεγξα το PC και στην TV.Tωρα αν το παω για εγγυηση θα με στειλουν στον ψυχιατρο ?Τι να κανω ???:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Που ξερεις;...

Μπορει να ειναι κανενας βιονικος,εξωγηινος μπαμπουρας που τρεφεται με ρευμα:devil: και κλειστηκε μεσα στην οθονη σου κατα τη διαρκεια της συναρμολογησης της.:P:p:p

Σοβαρα τωρα,ή μας δουλευεις(και σε δουλευουμε και μεις:P)ή δεν ξερω τι αλλο μπορει να συμβαινει.

Απ'οτι καταλαβα,αυτο το πραγματακι κινηται οκ?

 

 

 

Που ξερεις μπορει να ειναι ζωντανο:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολύ μου άρεσε αυτό που είπες... "Κάθε καλοκαίρι" :P

Ε...Ναι... Τρώει καλά καλά τον χειμώνα και πέφτει σε χειμερία νάρκη(μα καλά... Καλοριφέρ δεν έχεις και αναγκάζεις το κακόμοιρο το έντομο να κοιμάται; :-D)

Εχμ... Και κάτι αλλο... Το έχεις δεί;

 

 

Υ.Γ. Νομίζω οτι κάποιος μας δουλεύει εδώ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δε νομίζω να μας δουλεύει. Επίσης δεν καταλαβαίνω κι εγώ το γιατί να γίνεται κάθε καλοκαίρι. Εκτός αν δεν είναι το ίδιο κι απλά μπαίνει κάθε φορά διαφορετικό. LoL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ορκιζομαι...

Epic:lol::lol::lol:

 

 

 

 

Πιο πολύ μου άρεσε αυτό που είπες... "Κάθε καλοκαίρι" :P

Ε...Ναι... Τρώει καλά καλά τον χειμώνα και πέφτει σε χειμερία νάρκη :-D)

 

 

 

Με μια λεξη:Ε-Λ-Ι-Ω-Σ-Α

ΤΕΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mediafire.com/?sharekey=5d547be20fb454de07258ee67c679e4ae04e75f6e8ebb871

Και αν δεν πειστηκατε ή νομιζετε οτι σας δουλευω πειτε μου να τραβηξω και video απο το BIOS.Απ οσο ξερω στο BIOS δεν μπαινουνε ιοι και δεν νομιζω οτι αν το εντομο ηταν πανω στην οθονη να το αφηνα να περιφερεται για να σπασω πλακα

 

ακριβως αυτο -->

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οντως ειναι ετσι...

Τοτε μαλλον προκειται για ενα πραγματικο εντομο το οποιο εχει φυλακιστει μεσα στην οθονη σου...

Θα μπορουσες να ανοιξεις προσεκτικα το πισω καπακι και να το βγαλεις οξω:P

Κοιτα μονο μη σε τσιμπησει:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε ένα πολύμπριζο κάτω από την οθόνη και βάλε πάνω 3-4 εντομοκτόνα μπρίζας τύπου aroxol μήπως και το πάρει καθόλου η μυρωδιά. Βέβαια καλό είναι να μην κάθεσαι στο pc όταν το κάνεις μην πάρει κι εσένα η μυρωδιά και σε βλέπει το έντομο από την ασφάλεια του νέου του σπιτιού και γελάει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελατε εσεις ,γελατε.Οταν πρωτο πηρα την οθονη ελεγα ευτυχως ημουν τυχερος δεν εχει καμεννο πιξελ.Και να που υπαρχουν και χειροτερα πραγματα απο τα καμενα πιξελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε ένα πολύμπριζο κάτω από την οθόνη και βάλε πάνω 3-4 εντομοκτόνα μπρίζας τύπου aroxol μήπως και το πάρει καθόλου η μυρωδιά.

 

Ωραια ιδεα;)

Υπαρχει και αλλη λυση ομως...

Να παρεις ενα βελονακι,και μολις πεσει για υπνο,μπαμ μια και να το ξεκοιλιασεις:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mμμ ειρωνεια

Το thread ''Η συνδεση πεφτει οταν ανοιγει το φως του μπανιου''το θυμαστε ?

Θυμαστε μηπως και την απαντηση στο τοπικ που υποτιθεται οτι ηταν σοβαρη''εγω οταν ανοιγω την βρυση πεφτει η ADSL''

Aυτο ειναι για γελια οχι αυτο.Εστειλα email στο e-shop now γιατι αν παω αυτοπροσωπος στο e-shop point θα με παραπεμψουν σε οθφαλμιατρο και ψυχιατρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mμμ ειρωνεια

Ενταξει μωρε μια πλακα καναμε...

Δεν ειρωνευομαι κανεναν.

Και ναι καλα θα κανεις να την πας στο e-shop.

Αλλα πρωτα να δοκιμασεις αυτο που προταθηκε παραπανω με τα εντομοκτωνα.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...