Προς το περιεχόμενο

Εντομο στο Panel της οθονης


stefa_1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η γνωμη μου ειναι να τοποθετισεις την οθονη μεσα στο αυτοκινητο σου με ολα τα παραθυρα κλιστα και να βαλεις το αυτοκνητο σε ωρα μεγαλης ηλιοφανιας μεσα στον ηλιο για αρκετες ωρες. θα δημιουργιθει μεγαλη θερμοκρασια μεσα στο αυτοκινητο και θα σκωτωσει το εντομο και τα αυγα του. νομιζω η οθονη δεν θα παθει ζημια. μεχρι 55-60c θα εχει το αυτοκινητο μεσα.

και βλεπουμε..

 

Γιατί να μην τη βάλει στη κουζίνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Βάλε μια σαύρα μέσα να το φάει. Μετά βέβαια θα σου μείνει η σαύρα οπότε καλό θα ταν να σκεφτείς να βάλεις κάτι που θα φάει και την σαύρα.

 

Ναι καλη ιδεα και μετα μπορω να βαλω και το απορρηματοφορο οχημα να τα φαει ολα να ειμαστε σιγουροι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να στε καλά παιδιά γέλασα βραδιάτικα!

πάντως άσχετα με την πλακα,πήγαινε τι κάπου να την ανοίξουν η άνοιξε την και μονο σου αν πιάνουν τα χερια σου και έχεις υπομονή και τελειωσε η υπόθεση.

τι aerozol και βλακείες xD

πάντως εγώ θα του έβαζα άλλο ένα...(αν δεν έχει ήδη..)για να κάνουν παρέα...μονο του μέσα στα απέραντα pixel...θα βαριετέ το κακόμοιρο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ γέλιο!!!

 

Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κάνεις κάτι?

Άνοιξε την μόνος σου σιγά το πράγμα.

Αλλά και σε τεχνικό να την πας, απλά κάνε κάτι.

Πως μπορείς να δουλεύεις, δεν σου αποσπά την προσοχή!!

 

Τι περιμένεις? Να φύγει? Κορόιδο είναι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τι έκανες;

Και εγώ σήμερα που λέτε, καθόμουν στον υπολογιστή.

Είχα δίπλα τον μεγάλο αναμένο και εκανα κάτι στο νετμπουκ. Ξαφνικά γυρνάω στην οθόνη του... Μεγάλου, και τι να δω; Ενα πολυ μικρο μαμουνάκι...(αμέσως εσείς... Μαμουνάκι είπα... Οχι μα-μου.......:P) και πως το κάνω μία με το δάχτυλο και φέυγει.... Μέχρι να το κάνω να φυγει μου είχε πάει... :whistle: ............Μου είχε πάει το αίμα στο κεφάλι και ήμουν έτοιμος να... Να λυποθυμίσω βρε παιδιά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω ένα,δεν πιάνει 5 πίξελ όμως άντε να πιάνει 1-2.Δεν το βλέπω πάντα.

 

Αλήθεια;

Χαχα!

Χωρίς πλάκα, έτσι μου έρχεται να πάω να ρίξω και εγώ ένα. Μόλις βάλουμε καμιά δεκαριά να φτιάξουμε και ενα groupάκι εδώ με τίτλο και εγώ δε ξέρω τι... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πολυ γελιο και πολυ ακυρο:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φανταζομαι σε τι εργοστασια φτιαχνουνε της οθονες:P:P

σε κατι χρονια την πρωτη μερα που θα χεις την οθονη σου και με πολυ χαρα θα πας να την ανοιξεις θα σου πεταχτει καμια κατσαριδα:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.octapus.net/forum/viewtopic.php?f=82&t=8335&start=0&hilit=%CE%B6%CE%BF%CF%85%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CE%BD%CE%B9

 

Διαβάστε κι αυτό να μαμηθείτε στα γέλια:

http://www.octapus.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=307

 

αληθινή ιστορία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα την πας πίσω στην samsung φίλε για αντικατάσταση.

btw οταν την πάρεις βάλε και καμία σιτα :P

Μάλλον θα σου κάηκε κανα πιξελ και θα μαμουνιασε οχαχα.

Αλλα σε καμιά περίπτωση μην το σκοτώσεις γιατι μετα θα έρθουν και τα άλλα για στο τάφο του για να το κλάψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...