Προς το περιεχόμενο

Εντομο στο Panel της οθονης


stefa_1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε σεις μπορει να ειναι διαφορετικα εντομα.

1)Λυση:Σου το προτεινα και παραπανω....Ανοιγεις(ακομα και μονος σου)το καπακι της οθονης σου και το βγαζεις.

2)Η λυση που προταθηκε απο αλλο παιδι παραπανω με το πολυπριζο και τα εντομοκτωνα.

3)Καλουτσικη ιδεα ηταν και αυτο με το φακο...

Ξεκινα κανοντας αυτο με το φακο,αν δεν πιασει,κανε την 2η λυση,και τελευταια ασε την 3η.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απιστευτα λεπτο,σαν να ειναι καποιο καλοστημενο virus.Και πρεπει να λατρευει την φωτεινοτητα.Το ειδατε αλλωστε και στο video

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ευχαριστω για οσους εδωσαν συμβουλες

Και αν θελετε κλειδωστε το τοπικ.Αν σας ειναι το αστειο αφηστε το οπως ειναι.Το γελιο κανει καλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα βρε c μην παρεξηγησε:Xαπλα ειναι ....καπως το ολο θεμα,σοβαρα τωρα,η καλυτερη λυση και η πιο γρηγορη ειναι να πας καπου την οθονη να την ανοιξουν και να το στειλουν στο διαβολο,εκτος αν κανεις λιγο υπομονη και τα τιναξει τα πεταλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να κλειδώσει το thread μωρέ? Επειδή λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του? Αφήστε να δούμε πως θα το αντιμετωπίσει.. κι εγώ λάμπα φθορίου έχω πάνω από την οθόνη. Μπορεί να μου τύχει κι εμένα κάτι αντίστοιχο πχ. Τι κερδίζετε με το να κλειδώσει δλδ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...