Προς το περιεχόμενο

Εντομο στο Panel της οθονης


stefa_1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μονη λυση ειναι η λαμπα φθοριου που εχω πανω απο την οθονη...Φαινεται οτι αν παρει χαμπαρι οτι αναψει φευγει απο το πανελ.Τωρα να την παω στο e-shop

1)Να κατσουμε και να λεμε ανεκδοτα με το προσωπικο ωσπου να εμφανιστει?

Εστειλα email στο e-shop γιατι αυτοπροσωπως δεν εχω τα κοτσια να παω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ λέω να σοβαρευτείς και να την πας και ν' αφήσεις τις ντροπές. Κι αν σε πάρει στο ψιλό καμια ιδιοφυία από αυτές που είναι εκεί πέρα, πες του να κοιτάξει τα χάλια του πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το e-shop τι να σου κάνει? Τζάμπα θα μπλέξεις με το service του, κι αν έχεις δει κι από διάφορα topics δεν ακούγονται και τα καλύτερα. Πήγαινέ την σε οποιονδήποτε τεχνικό έχεις κοντά στο σπίτι σου να την ανοίξει να το βγάλει. Αλλά δοκίμασε κι αυτό που σου είπα μήπως πιάσει. Δεν έκανα πλάκα εγώ, σοβαρά στο έγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με μια λεξη:Ε-Λ-Ι-Ω-Σ-Α

ΤΕΛΟΣ

 

Αχα! Άλλο ήθελα να γράψω :P

 

Πόσο καιρό το έχεις;;;

Φάση θα έχει να σου έχει κουβαλήσει και τροφή μέσα στην οθόνη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εφημερίδα "giorgos147"

 

Νέο είδος εντόμου ανακαλύφθηκε σε οθόνες tft. Ενδέχεται να προσβληθούν και οι lcd. Οι crt κατά 90% δε θα προσβληθούν επειδή μετά απο μελέτες οι tftήτες, όπως αποκαλούνται σε διάφορες πηγές του διαδικτύου τρώνε ΜΟΝΟ νέας τεχνολογίας αντικείμενα. Σύμφωνα με το πανεπιστήμιο της insomnia, και ύστερα από νέες μελέτες, οι tftήτες βγαίνουν κατά τους καλοκαιρινούς μήνες όπου υπάρχει ξηρασία και οι αδειούχοι ανάβουν περισσότερο τις οθόνες τους. Για να προφυλάξετε την οθόνη σας μπορείτε να αγοράσετε απο αύριο το νέο προϊον με όνομα "tftηκός θάνατος". ΠΡΟΣΟΧΗ! Ενδέχεται να ζουζουνίζουν μιας και είναι πολύ ζουζουνιάριδες. Και κάτι που ξεχάσαμε να σας αναφέρουμε, το μέγεθος τους είναι ίσο με 5 px και ενδέχεται να φτάνουν και τα 8!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς η λάμπα φθορισμού που έχει ο φίλος μας πάνω από το monitor προσέλκυσε το έντομο το οποίο στην συνέχεια διείσδυσε από τις οπές στο πίσω μέρος του panel στο εσωτερικό του.

 

Αν την ανοίξει προσεκτικά μπορεί να βρει τον εισβολέα και να τον απομακρύνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εφημερίδα "giorgos147"

 

μιλαμε ελεϊνο γελιο, δεν παιζεστε εδω περα ρε παιδια!!!:lol:με βλεπουν εδω που γελαω μονος μου κ θα με εχουν περασει για χαζοχαρουμενο:P

περα απο την πλακα, τελικα τι εκανες??? πιστευω οτι η καλυτερη λυση ειναι αυτη που σου εχουν ξανα προτινει, να την πας σε καποιον τεχνικο (no name μαγαζακι της γειτονιας σου), να στην ανοιξει κ να το αφαιρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρηκα πολυ παιδια που σας εκανα να γελασετε:lol:

Αλλα εγω εδω εχω προβλημα.Θα την παω μαλλον σε καποιον τεχνικο

Το να εντοπισει τον εισβολεα θα ειναι λιγο δυσκολο μιας και ειναι παρα πολυ μικρο σε μεγεθος (σαν να βλεπετε δηλαδη ενα μικροβιο στο μικροσκοπιο)

Βασικα σκεφτηκα να αφησω το βραδυ ανοιχτη τη λαμπα πανω απο την οθονη και να ψεκασω απο πανω μπας και ψοφησει.Μην μου ψοφησει μονο πανω στο panel και μεινει εκει ο ταφος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τράβα βίντεο καθώς βλέπεις αυτο το thread... τα video στο youtube ειναι πολύ παλιά και δεν σε πιστεύει κανείς....!

emena i diki mou samsung exei 0 pixel kai 3 bugs warranty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ξερεις αν το bug ειναι αρσενικο ή θυληκο??? στην περιπτωση που ειναι θυληκο υπαρχει κ περιπτωση να γεννησει εκει μεσα κ μετα ποιος τα πιανει :lol: αν θελεις μπορεις να χρησιμοποιησεις εναν μεγεθυντικο φακο για να το τσεκαρεις

πραγματικα ελεϊνο γελιο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι ειναι και ουτε με ενδιαφερει η σεξουαλικη του ζωη.Να φυγει μονο απο κει μεσα θελω.Θα εφαρμοσω την λυση λαμπα φθοριου απο τις οπες και το ψεκαστικο αεριο.Που θα παει τοσο μικρο που ειναι θα ψοφησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...