Προς το περιεχόμενο

ALEX PAK ολα στη μιση τιμη


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποτιθεται οτι τα ALEX PAK εχουν τα παντα με 50% εκπτωση. Προσπαθησα να περασω σημερα απο το καταστημα Ηρακλειου να δω τι παιζει αλλα ειχε τοσο πολυ κοσμο που δεν μπορεσα να παρκαρω και απλα εφυγα...

 

http://www.alexpak.gr/gr/entheto/entheto.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Moderators

Ειναι μονο τα προιοντα του φυλλαδιου στο "50%", ή ολα τα πραγματα που ειναι μεσα στο μαγαζι μιση τιμη οπως γραφει (παραπλανητικα; )...;

 

+1

5 ευρω 60 DVD, μια χαρα

 

Μονο που ειναι CD και οχι DVD...grin.png

Τα παραπανω εννoουσε σωστα ο ELF, 6.50€ τα 60... (καλη τιμη πραγματι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες..η προσφορά τρέχει από δευτέρα..πηγα χτες και σήμερα, τσιμπησα διάφορα πραγματακια. Πχ φωτογραφικό χαρτί α4, πακέτο με 20 φύλλα 1 ευρώ!!

 

Να ξέρετε πάντως ότι το πιο πιθανό ειναι να μην βρείτε σχεδόν τίποτα. Και χθες και σήμερα να σκεφθείτε ότι όχι καροτσάκι, ούτε καλαθακι δεν έβρισκα να βάλω τα πράγματα..στα χέρια τα κουβαλούσα..τόσο κόσμο ειχε!

 

Ακούγεται ότι ειναι ή η απέλπιδα προσπάθεια να σωθεί η αλυσίδα ή αλλιώς πάει για κλείσιμο με βάση το ξεπούλημα κι ότι μαζέψουν από αυτό.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πέρασα μια βόλτα απο Αλεξ πακ ενημερώνω οτι έχουν ΟΛΑ τα προιόντα 50% και περιττο να πω οτι γινόταν Ο πανικος!Αφου δεν πηρα τπτ γιατι έπρεπε να περιμένω στην ουρά πάνω απο 1 ωρα!Ενδιαφέρομουν για ένα πολυεργαλείο γιαυτο πήγα...

Απο τα αξιοσημείωτα ηταν ενα συστημα ηχείων 7.1(next παναθεμα το) στα 25 ευρω...με rms βεβαια στα 20watt.. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πραγματι ολα, πηγα Πεμπτη Λεωφ Αθηνων που ηταν σχεδον αδειο, και σημερα στην Πειραιως (183 - απεναντι απο το Athens Heart )που ειχε αρκετα πραγματα ακομη.(τιποτα ιδιαιτερο απο ηλεκτρονικα ειδη)

Εχει ακομα πολλα πακετα 500 φυλλων Α4 χαρτι xerox digital parer 103R00924 αρχικη τιμη 4.89, τελικη 2.44€.

 

300xXEROX_DIGITAL.jpg

Ειχε, 6η μερα του "χαμου" (!), αλλα τελειωσε (πηρα το τελευταιο) το απλο xerox performer αρχικη 3.5 τελικη 1.75€.

 

Οποιος ειναι κοντα και χρειαζεται χαρτι Α4 αξιζει να παει αφου θα εχει σιγουρο αυτο http://www.paperless...roducts_id=7492 και απο εκει και περα ο,τι αλλο βρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω πηγα χθες το πρωι στο καταστημα χανιων.Ειχαν μεινει μονο τα ραφια(κυριολεκτικα).Για να ειμαι ειλικρινης βλεποντας ενα τοσο αδειο μαγαζι προβληματιζομαι.Οσο εκπτωση και να ειχαν ειχαν σηκωσει ΤΑ ΠΑΝΤΑ.Απο αυτα δε που ειχαν μεινει (κατι ελαχιστα) ειδα οτι οι τιμες οντως ηταν υπερκοστολογημενες.οπως και να χει δε βρηκα κατι οποτε εφυγα απραχτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πάει και το άλεξ πακ...

 

H αισθηση που ειχα, οχι φευγοντας, αλλα με το που μπηκα την Πεμπτη στο υπερκαταστημα της Λ. Αθηνων ηταν οτι ρευστοποιουν γιατι κλεινουν. Βλεποντας τα ραφια σε αυτη την κατασταση πηγε το μυαλο μου στους υπαλληλους που κατα πασα πιθανοτητα θα μεινουν χωρις δουλεια. Μου εκανε μαλιστα εντυπωση το οτι ηταν ολοι οι υπαλληλοι πολυ εξυπηρετικοι και ευγενικοι (πρωτοφανες), πιθανον να ειναι και απληρωτοι και εχουν λαβει υποσχεσεις οτι με αυτη τη ρευστοποιηση θα πληρωθουν και αυτοι... Πραγματικα ηταν λιγο "ανατριχιαστικη" η κατασταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλεινει δε κλεινει, ειχε ανοιχτει πολυ μαλλον(με δανεια η τπτ "επενδυτες").

και ειχε γεμισει με ψιλο ακριβες κινεζο-σαβουρες τεραστια μαγαζια.

Εχω παει πριν κατι μηνες σε υπερκαταστημα και ημουν μονος μου στον οροφο! scary

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...