Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει free Σ/Κ αν ενδιαφερεσαι , σε περιπτωση που δεν το εχεις παιξει

Το κατεβαζω ηδη,αλλα επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα μαρεσει ψαχνω απο που θα το τσιμπησω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πολύ ενδιαφέρουσα έρευνα (Δεν παρακολουθώ το νήμα και δεν ξέρω αν έχει ξαναμπεί)

 

http://www.polygon.com/2015/2/9/8006693/the-truth-behind-those-mysteriously-cheap-gray-market-game-codes

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχει προβλημα το kinguin με την visa πειραιως?

εχω προσπαθησει απειρες φορες με visa πειραιως στο Kinguin, ποτε δεν περασε. ενω στο g2a μεχρι προσφατα δεν περνουσε αλλα ειπα να ξανα δοκιμασο και περασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω προσπαθησει απειρες φορες με visa πειραιως στο Kinguin, ποτε δεν περασε. ενω στο g2a μεχρι προσφατα δεν περνουσε αλλα ειπα να ξανα δοκιμασο και περασε.

οκ οποτε δεν ειναι προβλημα της καρτας μου. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο g2a εχεις εκόμα επιλογή , οπότε μην βάλεις τίποτα ή απλα βάλε κάτι που σου λέει 0%. Δεν θα ανέβει η αξία και θα πάρεις κανονικά το κλειδί σου. Αν πληρώσεις με Paypal εισαι κομπλέ , το ίδιο και με την χρεωστική σου απλα καταγράφεται.  Εγώ αγοράζω και με VISA συχνά. 

ρε παιδια παρολο που βαζω 0%στο g2a οταν κανει το check out και βαζω τα στοιχεια μου(ον/υμο, διευθυνση, τ..κ, κ.λ.π) μου βαζει ενα payment fee, μπορω να το γλιτωσω αυτο και πως? (χρεισημοποιω visa πειραιως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια παρολο που βαζω 0%στο g2a οταν κανει το check out και βαζω τα στοιχεια μου(ον/υμο, διευθυνση, τ..κ, κ.λ.π) μου βαζει ενα payment fee, μπορω να το γλιτωσω αυτο και πως? (χρεισημοποιω visa πειραιως)

 

Φαντάζομαι στις πληρωμές με κάρτες στο βγάζει αυτό ε? Γιατί με bitcoin του βάζεις 0% και παραμένει 0% και όταν πληρώνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι στις πληρωμές με κάρτες στο βγάζει αυτό ε? Γιατί με bitcoin του βάζεις 0% και παραμένει 0% και όταν πληρώνεις.

ναι τουλαχιστον με visa που κανω συναλλαγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τουλαχιστον με visa που κανω συναλλαγη

 

Ότι και να επιλέξεις δεν γλυτώνεις τη ταρίφα. Είτε με paypal είτε με credit/debit card είτε με Skrill. Εν ολίγοις χρεώνεσαι εξτρά σε όλα πλην bitcoin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...