Προς το περιεχόμενο

λετε να γινε το "κακο" (εγγυμωσηνη)


karakalios7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια καλως σας βρηκα..ε με την κοπελα μου πρωτη φορα μπηκα για λιιιιγο ελαχιστα πανω κατω 6 δευτερολεπτα με 7 το πολυ να ητν ισα ισα εκατσε και σηκοθηκε για αυτα τα δευτερολεπτα ..λετε να εγινε καμια στραβη? χωρις προφυλακτικο..φοβαμαι λιγο ρε παιδια...δεν νομιζω να γινε ομως γιατι δεν βρηκα ουτε σταγωνα σπερματως μα ουτεε εχυσα και δεν ενιωσα οπως νιωθουμε οτν ειναι να χυσουμε...δεν ξερω αν εγινε κατι αλλα φοβαμαι πολυ ρε παιδια η ψυχη μου παει στην κουλουρη..δεν πιστευω να εγινε κατι...αλλα πρεπει να διαβεβαιωσω και την κοπελα μου γιατι φοβομαστε εγω την διαβεβεωσα οτι δεν τελειωσα με τοιποτα!!!!!! τωρα δεν ξερω τι να της πω ...σιγουρεψτε με λιγο ρε παιδια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Nα σου ζησει.

 

Βρες καμια δουλεια οσο ειναι καιρος για να καλυψεις τα εξοδα εγκυμοσυνης που ερχονται. Θα χετε και μικρη διαφορα ηλικιας, μια χαρα, θα παιζετε μπασκετακι παρεα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σου ζησει.

 

Βρες καμια δουλεια οσο ειναι καιρος για να καλυψεις τα εξοδα εγκυμοσυνης που ερχονται.

φιλε σοβαρα μην με κανεις να τρεμω φιλε ειναι σοβαρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δε θες να τρεμεις να εισαι πιο υπευθυνος.

Οχι τοσο για θεματα εγγυμοσυνης οσο για θεματα υγειας. Το παιδι ειναι ευτυχια, θα το δεις και μονος σου σε κανα 9μηνο.

 

Ολα τα παραπανω, επειδη ειμαι αγαθος και κανω οτι δεν σκεφτομαι την περιπτωση να τρολαρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην τρέμεις κιόλας ρε κολητέ, δεν έγινε και τίποτα. 500 η έκτρωση. Αν δεν θέλει, ξές μέχρι που σε πάει το αροπλάνο με 500; Αρκετά μακρυά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηξερες οτι με την παραμικρη επαφη μενει εγγυος η γυναικα. Δεν ρωταγες? Παντως απο Δευτερα πηγαινε Jumbo να αρχισεις να παιρνεις ιδεες σιγα σιγα..

 

Σε ροζακι αν ειναι κοριτσακι και σε μπλεδακι αν ειναι αγορακι. Απολα εχει μην ανησυχεις

 

joyce-8613512101080$73110498.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα ρε παιδια? ουτε 5 δευτερολεπτα δεν μπηκα...ισα ισα!!!! ουτε 6 τι να πω δεν νομιζω ρε παιδια..φοβαμαι ητν μια ανεφθηνοτιτα αλλα αφουδ εν τελειωσα καννν

ισα ισα που μπηκα εδω την παιζουμε 3 λεπτα για να αρχιζει να παει πρως το χυσιμο τωρα με 5 δευτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια καλως σας βρηκα..ε με την κοπελα μου πρωτη φορα μπηκα για λιιιιγο ελαχιστα πανω κατω 6 δευτερολεπτα με 7 το πολυ να ητν ισα ισα εκατσε και σηκοθηκε για αυτα τα δευτερολεπτα ..λετε να εγινε καμια στραβη? χωρις προφυλακτικο..φοβαμαι λιγο ρε παιδια...δεν νομιζω να γινε ομως γιατι δεν βρηκα ουτε σταγωνα σπερματως μα ουτεε εχυσα και δεν ενιωσα οπως νιωθουμε οτν ειναι να χυσουμε...δεν ξερω αν εγινε κατι αλλα φοβαμαι πολυ ρε παιδια η ψυχη μου παει στην κουλουρη..δεν πιστευω να εγινε κατι...αλλα πρεπει να διαβεβαιωσω και την κοπελα μου γιατι φοβομαστε εγω την διαβεβεωσα οτι δεν τελειωσα με τοιποτα!!!!!! τωρα δεν ξερω τι να της πω ...σιγουρεψτε με λιγο ρε παιδια.....

 

Σε ποιά τρύπα τον έβαλες; Μπροστά; Γιατί αν τον έβαλες από πίσω, όχι μόνο υπάρχει 100% περίπτωση εγκημωσύνις αλλά θα βγεί και κωλόπαιδο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απ'ολα χαλάρωσε,δεν πιάνεις έτσι παιδί

Έπειτα άνοιξε κανένα βιβλίο να δεις πως γίνονται τα παιδιά κ μάθε να παίρνεις προφυλάξεις πριν αρχίσεις κ βάζεις το πουλί σου σε ξένες περιοχές

(Οταν στο μέλλον γίνεις πατέρας πάντως κ το παιδί σου πάει πρώτη δημοτικού μπορείς να διαβάζεις μαζί του κ εσύ λίγο ορθογραφία...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα σοβαρα μιλατε? εγω ξερω οτι σχεση εχει το σπερμα!

 

Πρωτα απ'ολα χαλάρωσε,δεν πιάνεις έτσι παιδί

Έπειτα άνοιξε κανένα βιβλίο να δεις πως γίνονται τα παιδιά κ μάθε να παίρνεις προφυλάξεις πριν αρχίσεις κ βάζεις το πουλί σου σε ξένες περιοχές

(Οταν στο μέλλον γίνεις πατέρας πάντως κ το παιδί σου πάει πρώτη δημοτικού μπορείς να διαβάζεις μαζί του κ εσύ λίγο ορθογραφία...)

φιλε μου σε ευχαριστω...το ξερω ηθελα να βεβεωθω γιατι φοβομουν φιλε..σ εευχαριστω κ παλι..κανω πολλα ορθογραφικα γιατι βιαζομαι να γραψω :/ ευχαριστω και παλι φιλε! και εχεις δικιο για τις προφυλαξεις!

 

Σε ποιά τρύπα τον έβαλες; Μπροστά; Γιατί αν τον έβαλες από πίσω, όχι μόνο υπάρχει περίπτωση εγκημωσύνις αλλά θα βγεί και κωλόπαιδο.

χαχαχααχα γαματη απαντηση φιλε...αλλ οκ να μν φοβαμαι σοβαρα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχααχα γαματη απαντηση φιλε...αλλ οκ να μν φοβαμαι σοβαρα ε?

 

Για να σιγουρευτείς πήγαινε ρίξτης άλλον έναν κι αυτή τη φορά χύσε μέσα ώστε αν είχε μείνει έγκυος να το πνίξεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...