Προς το περιεχόμενο

λετε να γινε το "κακο" (εγγυμωσηνη)


karakalios7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

500 η έκτρωση.

 

Εκεί πήγε η λυπητερή; Damn, ξαφνικά αισθάνομαι ηλικιωμένος. Θα φοβόμαστα και να απαυτώσουμε σε λίγο μην μας πάρει το σπίτι η τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γαμάτο που είναι το ινσόμνια όταν λείπουν οι μοντς, δεν συμφωνείτε; :mrgreen:

 

μα γιαυτό και καθε σαββατοβραδο κι απο ενα σιριαλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γαμάτο που είναι το ινσόμνια όταν λείπουν οι μοντς, δεν συμφωνείτε; :mrgreen:

 

Με αλλα λογια..

 

Τι γαματο που ειναι το ινσομνια οταν βρισκουμε θυμα να δουλευουμε Σαββατοβραδο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί πήγε η λυπητερή; Damn, ξαφνικά αισθάνομαι ηλικιωμένος. Θα φοβόμαστα και να απαυτώσουμε σε λίγο μην μας πάρει το σπίτι η τράπεζα.

'ασε φίλε, αυτό το ευρώ μας έχει γαμήσει. 80 χιλιάδες δραχμούλες είχε παλιά. Άντε να το διαλύσουν μπας και χώσουμε πιό άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'ασε φίλε, αυτό το ευρώ μας έχει γαμήσει. 80 χιλιάδες δραχμούλες είχε παλιά. Άντε να το διαλύσουν μπας και χώσουμε πιό άνετα.

 

2:02+

http://www.youtube.com/watch?v=GuO_Oy_szeU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως παιδια ευχαριστω.......και για την πλακα κ για ολα αφου δεν εγινε και τοιποτα ειμαι μια χαρα..χεχε

Μαρεσει που σιγουρευτηκες απο αυτο το thread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'ασε φίλε, αυτό το ευρώ μας έχει γαμήσει. 80 χιλιάδες δραχμούλες είχε παλιά. Άντε να το διαλύσουν μπας και χώσουμε πιό άνετα.

 

lefter παλιοσειρά, κι εγώ τόσο ήξερα :mrgreen:

 

Η νέα γενιά με το έουρο φαίνεται είναι πιό λαρτζ και ζμπρώχνει αβέρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως παιδια ευχαριστω.......και για την πλακα κ για ολα αφου δεν εγινε και τοιποτα ειμαι μια χαρα..χεχε

 

Τιποτα, οταν θα βαριομαστε παλι, εδω ειμαστε. Σαββατοκυριακο να ειναι ομως. Εγγυημενη διασκεδαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...