Προς το περιεχόμενο

λετε να γινε το "κακο" (εγγυμωσηνη)


karakalios7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Λοιπόν φίλε μου.

 

Αρχικά να σε ενημερώσω πως είμαι του Επαγγέλματος. Καταλαβαίνεις.

 

Λοιπόν, είχα μια παρόμοια εμπειρία με τη δική σου. Τον έβαλα μέσα ίσα-ίσα να δω πως είναι η αφή από μέσα, βγήκα, σκουφώθηκα και συνέχισα κύριος χωρίς ατυχήματα. Διάρκεια ξεσκούφωτου χωσίματος, λιγότερο από 20 δευτερόλεπτα. Απλώς σκληρός, πέτρα, ξέρεις τώρα, χεχεχε, αλλά πολύ πριν με πιάσει καν αυτό το καυλομπούκωμα που έχεις πριν αρχίσεις να χύνεις σα βρύση, χεχε.

 

Ε λοιπόν σε πληροφορώ πως τώρα έχω 2 ωραιότατα αγοράκια, το ένα από εκείνη τη φορά. Στην αρχή είχα τρομάξει σαν εσένα, αλλά τώρα, δε το μετανιώνω στιγμή φίλε. Η χαρά της πατρότητας δεν ανταλλάσσεται με κανένα λάτεξ.

 

Αυτά είχα να πω.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορια. Λες οτι τον εβαλες ισα ισα για 5-6 δευτερα. Μετα τι εγινε; Σου επεσε; Δηλαδη τι εγινε μετα απο αυτα τα 5-6 δευτερολπτα και εχεις χεστει πανω σου;

 

 

BTW κατι ασημαντο, εχει καθυστερηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

QQTilt εσκασες πια να μαθεις... μη μου πεις πως θες να την περιποιηθεις και εσυ..

 

Βαζω φυτιλιες μπας και συνεχισει το thread :P

 

Μόνο εγώ έχω περιέργεια δηλαδή?

Η κοπέλα παίζει να ναι μητέρα σε λίγο καιρό, σεβάσου, άκου εκεί να την περιποιηθώ..

 

ΕΧΥΣΕ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΛΈΜΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τα αγοράκια μας είναι πανέμορφα. Ειδικά το πρώτο, το παιδι-ατύχημα έχει αγγελικό πρόσωπο -είναι ένας Άδωνις- οπότε μην το φοβάσαι. ΓΟΥΡΙ ΓΟΥΡΙ!!!!!

 

 

Χεχεχεχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου και τα θετικά, ε.

 

Άμα γκαστρώθηκε και γεννήσει και θηλάζει, μετά, για όσο θηλάζει, δε μπορεί να μείνει έγκυος πάλι. Πυροβόλα ελεύθερα μετά. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλιωσαααα με ολα τα σχολια:-D....αλλα ο Lusifer εγραψε!Αντε και μεις θα στο βαφτισουμε!

Η κουμπαρια εκλεισε στο πρωτο reply του thread, sorry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε τωρα με πεθανες μοντ..αλλαα ηταν μονο 6 οχι 20..!! xD ασ το προσεξουμε αυτο..αλλα αφου δεν εχυσα....ουτε σταγωνα ισα ισα μην με ψιλοκοροιδευεις πανω που αρχισα να σε περνω στα σοβαρα xD φοβουμαι γαρ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα γκαστρώθηκε και γεννήσει και θηλάζει, μετά, για όσο θηλάζει, δε μπορεί να μείνει έγκυος πάλι. Πυροβόλα ελεύθερα μετά. :mrgreen:

 

χαχαχαχαχαχ

χαααααααααααααααχαχαχαχαααααα

χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα

 

μα ποιός τα κυκλοφορεί αυτά τα ανέκδοτα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...