Προς το περιεχόμενο

λετε να γινε το "κακο" (εγγυμωσηνη)


karakalios7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

εε τωρα με πεθανες μοντ..αλλαα ηταν μονο 6 οχι 20..!! xD ασ το προσεξουμε αυτο..αλλα αφου δεν εχυσα....ουτε σταγωνα ισα ισα μην με ψιλοκοροιδευεις πανω που αρχισα να σε περνω στα σοβαρα xD φοβουμαι γαρ!

 

Ούτε εγώ έσταξα ρε 'συ. Τα προσπερματικά φεύγουν σαν κλανιές σε εκείνες τις φάσεις, ούτε που τα καταλαβαίνεις ανάμεσα στα μουγκρητά και τα σπρωξίδια.

Έτσι "την πάθαμε" με τη YiN. Μην αγχώνεσαι ρε 'συ, όλα για καλό είναι. Εντάξει, με τόσα μνημόνια λογικό το άγχος, αλλά δεν είναι όλα μαύρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε τωρα με πεθανες μοντ..αλλαα ηταν μονο 6 οχι 20..!! xD ασ το προσεξουμε αυτο..αλλα αφου δεν εχυσα....ουτε σταγωνα ισα ισα μην με ψιλοκοροιδευεις πανω που αρχισα να σε περνω στα σοβαρα xD φοβουμαι γαρ!

Mαμουσες με χρονομετρο ρε θεε? Μολις εγραψε 6 βγηκες επειδη ειναι το τυχερο σου νουμερο να φανταστω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαα συνεχιζετε την πλακαα????? χαχαχααχα ε τοσο τρελους δεν σασ ειχα παιδια..και οχι φιλε η κοπελα δεν εχυσε!!!!!!! και τα 5 δευτερολεπτα αυτα ητν 5 γιατι φοβηθηκα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαα συνεχιζετε την πλακαα????? χαχαχααχα ε τοσο τρελους δεν σασ ειχα παιδια..και οχι φιλε η κοπελα δεν εχυσε!!!!!!! και τα 5 δευτερολεπτα αυτα ητν 5 γιατι φοβηθηκα..

6 είπαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαμουσες με χρονομετρο ρε θεε? Μολις εγραψε 6 βγηκες επειδη ειναι το τυχερο σου νουμερο να φανταστω?

εε το χω αυτο το χω..εχω βιονικο χρονομετρο ειμαι καλοοοοοοςςςς...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως περιμενω και την αλλη πλευρα, να μπει η κοπελα, να ποσταρει, πριν βγαλουμε οποιοδηποτε αποτελεσμα. Μην κανουμε μισες δουλειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...