Προς το περιεχόμενο

λετε να γινε το "κακο" (εγγυμωσηνη)


karakalios7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ντάξει, άμα έμενε γκόμενα έγκυος με 5-6 δεύτερα ζμπρώξιμο χωρίς καπότα θα είχε λυθεί το πρόβλημα της υπογγενητικότητας στη χώρα μας. Από εμένα και μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αυτή έχυσε? Από περιέργεια..

φιλε οι γυναικες για να χυσουν θελουβ ουυυυυυυυυυυυυυ χρονο και χρονο!! xD λεφτα να φαμε δεν εχουμε θελουμε και μπανια το καλοκαιρι χΔ στα λασπονερα τον χειμονα γινετε το καλυτερο μπανιο πιανονται και για ΛΑΣΠΟΛΟΥΤΡΑ xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως παιδια ευχαριστω.......και για την πλακα κ για ολα αφου δεν εγινε και τοιποτα ειμαι μια χαρα..χεχε

 

χεχε

Όταν θα αρχίσει να φουσκώνει όμως και σκάσει ο γέρος της με την καραμπίνα και σου χτυπήσει την πόρτα δεν θα είσαι μια χαρά .

χεχε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε οι γυναικες για να χυσουν θελουβ ουυυυυυυυυυυυυυ χρονο και χρονο!! xD λεφτα να φαμε δεν εχουμε θελουμε και μπανια το καλοκαιρι χΔ στα λασπονερα τον χειμονα γινετε το καλυτερο μπανιο πιανονται και για ΛΑΣΠΟΛΟΥΤΡΑ xD

 

Τυφλα να χει ο Καβαφης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, άμα έμενε γκόμενα έγκυος με 5-6 δεύτερα ζμπρώξιμο χωρίς καπότα θα είχε λυθεί το πρόβλημα της υπογγενητικότητας στη χώρα μας. Από εμένα και μόνο.

 

5-6" + αγόρι 16 ετών = plenty of time

 

(για πρωτάρης δηλαδή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5-6" + αγόρι 16 ετών = plenty of time

 

Αυτό δε το 'χα σκεφτεί. :mrgreen:

 

Επίσης, παίζει να τελειώσεις χωρίς να το πάρεις πρέφα; Να ξέρουμε πόσο τυχερός μπορεί να 'ναι ο φίλος μας. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε οι γυναικες για να χυσουν θελουβ ουυυυυυυυυυυυυυ χρονο και χρονο!! xD λεφτα να φαμε δεν εχουμε θελουμε και μπανια το καλοκαιρι χΔ στα λασπονερα τον χειμονα γινετε το καλυτερο μπανιο πιανονται και για ΛΑΣΠΟΛΟΥΤΡΑ xD

 

 

ΑΑΑΑ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΕΙΠΕ!!!!

Είσαι θεός ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...