Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτα διαβασα. ;)

Ok.

Μονο 12βολτες χρησιμοποιεις εσυ?

Δεν ειχες κανενα προβλημα απ'οτι διαβασα ετσι δεν ειναι?

 

εγω εκανα λαθος και δεν ειδα το dimmable,εχει δικιο ο matrixxx.

αλλα αφου εκανε λαθος ο φιλος οκ,τωρα οι g9 που πηρα 3watt εχουν πολυ καλη διαχυση του φωτος,απλα ειναι σαν 20-25 watt αλογονου οχι για να αλλαξεις 40αρες.

Απο dx τις πηρες?

Ποσες μοιρες διαχυση εχουν οι δικες σου ξερεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

 

 

Ναι, 12. Εχω παρει και 2-3 230v αλλα μεγαλο βιδωτο ντουι (Ε27). Ολες ακομα δουλευουν αψογα.

Μετρησα και την γωνια των δικων μου (του ebay) σποτ με μοιρογνωμονιο ωστε να σου δωσω μια εικονα, ειναι 70-80 μοιρες. Ειναι αυτες που ειναι με 1 led.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρωτα μια τον ξαδερφο σου και δωσε μας το ακριβες(απο εκει ακριβως που αγορασε) λινκ αυτων που πηρε και δεν βγηκαν καλες. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

 

Ψάχνω για ξυριστική μηχανή γύρω στα μέχρι 60 ευρώ. Έχω δεί κατα καιρούς προσφορές στο amazon.co.uk 

Με αποσπώμενες κεφαλές προτιμότερα.Έχω εδώ και χρόνια μια remington, αλλά έχασα τον φορτιστή της.. καμία πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Usb wifi reciever κατω απο 15€ οσο πιο καλο γινεται??? Η αποσταση απο το ρουτερ θα ειναι ακριβως ενας οροφος. Παιζει κανενα vfm σε αυτα τα λεφτα?? Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ένα silverstone raven RV01 και καταστράφηκε το πλαϊνό καπάκι από πέσιμο, πού θα μπορούσα να βρω ενα καινούριο καπάκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω Mouse καλό για cad!

Έχω το MS oprical , αλλά είναι λίγο σκληρό... και όταν έχω παράδοση και κολλημένο το χέρι κανα 16ωρο τη μέρα για 1 εβδομάδα τα παίζω!!! (αυτό για να δείτε τι δουλευταράς είμαι)  :-D

 

Έχει κανείς εμπειρία με κανένα μοντέλο για βαριά χρήση? και όσο ξεκούραστο γίνεται!....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ένα ασύρματο Panasonic. Κοιτάζω μόνο για την συγκεκριμένη μάρκα γιατί με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο και γιατί θα συνδεθεί πάνω στην βάση του και δεύτερο ακουστικό που ήδη υπάρχει.

 

Έχω βρει κάποια κομμάτια από amazon uk αλλά το βασικό ερώτημα μου είναι αν θα πρέπει να εμπιστευτώ κάποιον άλλο πωλητή πέραν του amazon. Έτσι κατά σειρά προτίμησης έχω τα παρακάτω:

 

http://www.amazon.co.uk/Panasonic-Phones-KX-TG6721EM-DECT-Phone/dp/B007IZGACC/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1363206486&sr=1-1

 

http://www.amazon.co.uk/Panasonic-Phones-KX-TG6711EB-DECT-Phone/dp/B007IZGA5O/ref=sr_1_4?s=electronics&ie=UTF8&qid=1363206486&sr=1-4

 

http://www.amazon.co.uk/Panasonic-Phones-KX-TG6711EB-DECT-Phone/dp/B007IZGA5O/ref=sr_1_3?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=electronics&ie=UTF8&qid=1363206109&sr=1-3

 

Το δεύτερο και το τρίτο είναι ίδια αλλά στο δεύτερο είναι τρίτος πωλητής που πουλάει φθηνότερα και η πώληση ολοκληρώνεται από το amazon. Επίσης να σημειώσω πως βρίσκομαι Γαλλία και τα μεταφορικά ίσως είναι διαφορετικά από Ελλάδα.

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Χαιρετώ την κοινότητα.

 

Ψάχνω για τριπλέτα ασύρματων τηλεφώνων dect. Από εταιρία έχω χρησιμοποιήσει siemens και panasonic.

 

Οποιαδήποτε πρόταση ευπρόσδεκτη.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη ιδέα! Αντε παμε.

 

(αντε γραψτε οτι προλαβετε, πριν πεταχτει εκεινος ο τυπος, manospao πως λεγεται, που την λεει σε οσους ειναι οφτοπικ στις προσφορες tongue.gif )

100% Off-topic αλλά δες αυτό το βίντεο για το matrix : 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...