Προς το περιεχόμενο

Εκνευρισμός μεταξύ οδηγών και εμένα


BLuE_PaNtHeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν περπατάω στο δρόμο έχω την εντύπωση οτι τα αμάξια και τα μηχανάκια γκαζώνουν επίτηδες επειδή με βλέπουν για να με εκνευρίσουν.με αποτέλεσμα πολλές φορες να παθαίνω αμόκ βρίζοντας ,ουρλιάζοντας και μουντζώνοντας.Στο Ρέθυμνο όλα αυτά.Δε πάει άλλο αυτη η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν περπατάω στο δρόμο έχω την εντύπωση οτι τα αμάξια και τα μηχανάκια γκαζώνουν επίτηδες επειδή με βλέπουν για να με εκνευρίσουν.με αποτέλεσμα πολλές φορες να παθαίνω αμόκ βρίζοντας ,ουρλιάζοντας και μουντζώνοντας.Στο Ρέθυμνο όλα αυτά.Δε πάει άλλο αυτη η κατάσταση.

 

Το παθαίνεις αυτό στο Ρέθυμνο που έχει έναν και μόνο κεντρικό δρόμο?

Που να ζούσες και στην Αθήνα βρε αδελφέ...

 

Εν πάση περιπτώση οι Ρεθυμνιώτες παρόλο που ζουν σε μια εκ των ομορφότερων πόλεως της Ελλάδας, προτιμούν αντι να χρησιμοποιούν ποδήλατα, να παιρνουν τα αμάξια τους για αποστάσεις μηδαμινές (ασε που στη παλιά πόλη απαγορεύονται κιόλας)

 

Χαλαρά...συνήθεια ειναι :P

Εγω πχ στο Ρέθυμνο ένιωθα απόλυτη ηρεμία!!!χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν περπατάω στο δρόμο έχω την εντύπωση οτι τα αμάξια και τα μηχανάκια γκαζώνουν επίτηδες επειδή με βλέπουν για να με εκνευρίσουν.με αποτέλεσμα πολλές φορες να παθαίνω αμόκ βρίζοντας ,ουρλιάζοντας και μουντζώνοντας.Στο Ρέθυμνο όλα αυτά.Δε πάει άλλο αυτη η κατάσταση.

 

Εχε καλου κακου το τηλ ενος ψυχιατρου στο speed dial, αχρειαστο ναναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν περπατάω στο δρόμο έχω την εντύπωση οτι τα αμάξια και τα μηχανάκια γκαζώνουν επίτηδες επειδή με βλέπουν για να με εκνευρίσουν.με αποτέλεσμα πολλές φορες να παθαίνω αμόκ βρίζοντας ' date='ουρλιάζοντας και μουντζώνοντας.Στο Ρέθυμνο όλα αυτά.Δε πάει άλλο αυτη η κατάσταση.[/quote']

 

Εμενα με τσιμπανε οι μουρμουρες στην παραλια. Τρια χρονια κανω μπανιο σε πισινα. Στα γενεθλια μου τις τρωω για εκδικηση. Μηπως να δοκιμασεις το ιδιο; Για το αμοκ εγω σνιφαρα λεξοτανιλ,αλλα δεν αντεξα για αυτο και κολυμπω σε πισινα. Και στο πεζοδρομιο σε κυνηγουν εσενα;

 

Sent from my MotoA953 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις πλακα ψαξου για κρισεις πανικου ή καποια αλλη νευρολογικη διαταραχη. με ολο το θαρρος.

δε χανεις κατι. αν ειναι απλα αγχος το πολυ πολυ να σου πουν να πινεις καμια βαλεριανα πριν κοιμηθεις.

 

εχω ζησει το ρεθυμνο χρονια αλλα το χαλι που περιγραφεις δε το θυμαμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ εκνευρίζομαι με τα αμάξια που γκαζώνουν οταν περνάω το δρόμο αλλα δεν βρίζω ουτε ουρλιάζω , απλά κόβω ταχύτητα και τους αναγκάζω να σταματήσουν στην μέση του δρόμου βρίζοντας με.

 

θα μου πεις ειναι επικίνδυνο ? ναι οκ αλλα δεν θεωρώ λογικό οταν περνάει ενας πεζός το δρόμο να μαρσάρεις και να γκαζώνεις δίνοντας του την εντύπωση οτι ειναι γάτα

 

νιάου δεν κάνω πάντως ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν περπατάω στο δρόμο έχω την εντύπωση οτι τα αμάξια και τα μηχανάκια γκαζώνουν επίτηδες επειδή με βλέπουν για να με εκνευρίσουν.με αποτέλεσμα πολλές φορες να παθαίνω αμόκ βρίζοντας ,ουρλιάζοντας και μουντζώνοντας.Στο Ρέθυμνο όλα αυτά.Δε πάει άλλο αυτη η κατάσταση.

 

δηλαδή πιστεύεις ότι το κάνουν επειδής βλέπουν εσένα συγκεκριμένα και θέλουν να σε εκνευρίσουν οπότε το κάνουν επίτηδες; Ξανατονίζω, πιστεύεις ότι το κάνουν συγκεκριμένα σε σένα; Κάθε φορά είναι και άλλος άσχετος (που δεν τον γνωρίζεις) ή είναι 2-3 γνωστά άτομα που ξέρουν πως θα αντιδράσεις και το κάνουν συνέχεια για αυτό τον λόγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή πιστεύεις ότι το κάνουν επειδής βλέπουν εσένα συγκεκριμένα και θέλουν να σε εκνευρίσουν οπότε το κάνουν επίτηδες; Ξανατονίζω, πιστεύεις ότι το κάνουν συγκεκριμένα σε σένα; Κάθε φορά είναι και άλλος άσχετος (που δεν τον γνωρίζεις) ή είναι 2-3 γνωστά άτομα που ξέρουν πως θα αντιδράσεις και το κάνουν συνέχεια για αυτό τον λόγο;

 

επίτηδες το κάνουν , το έχω πάθει και εγώ!

δεν τους ξέρεις αλλα κάνουν απόπειρες δολοφονίας εναντίον σου και τελευταία στιγμή το μετανιώνουν και δεν σε πατάνε..

 

ισως κάνω λάθος , αλλα αυτή την αντύπωση μου δίνουν ..

πρέπει να φταίει η εποχή που ζούμε και τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε καθημερινά , έχουν κάνει τον κόσμο ψυχοπαθή δολοφόνο με το αμάξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...