Προς το περιεχόμενο

με καινούργια f2g 350ΜΒ + 50 sms δωρεάν για 2 μήνες (+€25)


besddimo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και δε το γράφει ο frap73 που το εντόπισε, το (αντι)γράφω εγώ γιατί μου φαίνεται καλή προσφορά:

 

Εγώ πάλι είχα ήδη stick, προτίμησα να πάρω τσάμπα μια F2G, summer edition τη λένε.

 

Με την ενεργοποίηση μέχρι 31/07 έχεις από 350ΜB για τους επόμενες 2 ημερολογιακούς μήνες (δλδ, ενεργοποιείς 10/07, τα πρώτα 350 λήγουν 10/08, κλπ). Τα οποία είναι διαθέσιμα γιατί σου βάζουν 0,06€ υπόλοιπο Και άμα τους βάλεις και 5 ευρώ εντός 30 ημερών από την ενεργοποίηση, θα σου δίνουν για τους επόμενους 6 μήνες από 5 ευρώ αυτοί...

 

Προς το παρόν τα 350 είναι υπέρ-αρκετά για τη δουλειά μου, οπότε φτιάχτηκα με 0 κόστος.

 

Α, και μπορείς να παραγγείλεις τη sim online, 0 μεταφορικά με courier στην πόρτα σου σε 1-2 εργάσιμες, δίνεις φωτ. ταυτότητας, υπογράφεις σύμβαση και όλα κομπλέ χωρίς να κουνηθείς από την καρέκλα σου

 

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα. Στο σάιτ δε λέει τίποτα για summer edition, το λέει όμως στο πακετάκι που σου έρχεται. Από εδώ το παράγγειλα. Με πήραν τηλ για επιβεβαίωση χτες, σήμερα ήρθε. Λίγο μετά που το άνοιξα μούρθε μήνυμα για τα 350ΜΒ και μετά ένα για τα 50sms. Θα βάλω και τα €5 μέσα στο μήνα και θα έχω €30 (€25 δώρο δηλαδή) για να αγοράζω πακετάκια ίντερνετ.

 

Πολύ καλή προσφορά νομίζω!

 

EDIT για να προσθέσω και κάτι ακόμη που βρήκε ο Candlemass:

και με την εγγραφή στο MyF2G σου δίνουν και 300' δωρεάν προς Wind/Q.

 

Δηλαδή με 0€ κόστος έχει 350MB x 2 μήνες + (300' προς Wind/Q + 50 SMS) x 1 μήνα + 5€ x 6 μήνες αν μέσα στον πρώτο μήνα βάλεις €5

Επεξ/σία από besddimo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιας και δε το γράφει ο frap73 που το εντόπισε, το (αντι)γράφω εγώ γιατί μου φαίνεται καλή προσφορά:

 

 

 

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα. Στο σάιτ δε λέει τίποτα για summer edition, το λέει όμως στο πακετάκι που σου έρχεται. Από εδώ το παράγγειλα. Με πήραν τηλ για επιβεβαίωση χτες, σήμερα ήρθε. Λίγο μετά που το άνοιξα μούρθε μήνυμα για τα 350ΜΒ και μετά ένα για τα 50sms. Θα βάλω και τα €5 μέσα στο μήνα και θα έχω €30 (€25 δώρο δηλαδή) για να αγοράζω πακετάκια ίντερνετ.

 

Πολύ καλή προσφορά νομίζω!

 

 

δηλαδή θα αγοράσεις ουσιαστικά με online... 5 πακέτα των 500 +100 MB με ταλεφτά που σου δώσανε 5-6 φορες σε ένα μήνα με 5 ευρω σύνολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δε το γράφει ο frap73 που το εντόπισε, το (αντι)γράφω εγώ γιατί μου φαίνεται καλή προσφορά:

 

 

 

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα. Στο σάιτ δε λέει τίποτα για summer edition, το λέει όμως στο πακετάκι που σου έρχεται. Από εδώ το παράγγειλα. Με πήραν τηλ για επιβεβαίωση χτες, σήμερα ήρθε. Λίγο μετά που το άνοιξα μούρθε μήνυμα για τα 350ΜΒ και μετά ένα για τα 50sms. Θα βάλω και τα €5 μέσα στο μήνα και θα έχω €30 (€25 δώρο δηλαδή) για να αγοράζω πακετάκια ίντερνετ.

 

Πολύ καλή προσφορά νομίζω!

 

Ζητάει "Έγγραφο ταυτοπροσωπίας" και "Αριθμός Εγγράφου", τί είναι αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δε το γράφει ο frap73 που το εντόπισε, το (αντι)γράφω εγώ γιατί μου φαίνεται καλή προσφορά:

 

 

 

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα. Στο σάιτ δε λέει τίποτα για summer edition, το λέει όμως στο πακετάκι που σου έρχεται. Από εδώ το παράγγειλα. Με πήραν τηλ για επιβεβαίωση χτες, σήμερα ήρθε. Λίγο μετά που το άνοιξα μούρθε μήνυμα για τα 350ΜΒ και μετά ένα για τα 50sms. Θα βάλω και τα €5 μέσα στο μήνα και θα έχω €30 (€25 δώρο δηλαδή) για να αγοράζω πακετάκια ίντερνετ.

 

Πολύ καλή προσφορά νομίζω!

 

Μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο πιο αναλυτικά για να καταλάβω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταυτοτητα ωστε να δηλωθει στο ονομα σου ο αριθμος...

 

Όταν στο φέρει ο κούριερ, υπογράφεις τα κλασικά χαρτιά και δίνεις και φωτοτυπία ταυτότητας.

 

Μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο πιο αναλυτικά για να καταλάβω?

 

Όχι. Γιατί δε καταλαβαίνω τι δε καταλαβαίνεις. Αν ρωτήσεις κάτι και ξέρω να στο απαντήσω, θα απαντήσω.

 

μόνο online παίζει; από κατάστημα όχι;

 

Δε το ξέρω.

 

Με ποιά εταιρία courier το στέλνουν?

 

Εμένα με ACS αλλά δε ξέρω αν είναι το ίδιο παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει και από κατάστημα.

Το έκανα τυχαία προχθές, και με την εγγραφή στο MyF2G σου δίνουν και 300' δωρεάν προς Wind/Q.

 

Δηλαδή με 0€ κόστος έχει 350MB x 2 μήνες + (300' προς Wind/Q + 50 SMS) x 1 μήνα + τα 30€ που λέτε με 5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει και από κατάστημα.

Το έκανα τυχαία προχθές, και με την εγγραφή στο MyF2G σου δίνουν και 300' δωρεάν προς Wind/Q.

 

Δηλαδή με 0€ κόστος έχει 350MB x 2 μήνες + (300' προς Wind/Q + 50 SMS) x 1 μήνα + τα 30€ που λέτε με 5€.

 

Εγω που την πηρα απο καταστημα προφορτισμενη με 5€ δεν εδωσε τα 30€ αλλα κατι λεπτα ομιλιας. Τα 350mb x 2 τα εχει.Ειναι η απλη παντως, δεν γραφει summer. Αν βαλω αλλα 5€ θα δωσει αραγε τα 30?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν το λέει πάνω της, (μάλλον) όχι. Στη "summer edition" το έγραφε. Επίσης, τα 60' τα έδωσαν και στη summer.

 

Το 'χουν ξεσκίσει πάντως, σε λίγο θα μας πληρώνουν κιόλας για να τις πάρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 'χουν ξεσκίσει πάντως, σε λίγο θα μας πληρώνουν κιόλας για να τις πάρουμε...

 

Σιγά. Εγώ εξακολουθώ να θεωρώ τις χρεώσεις για το 3G εξωπραγματικές σε ΟΛΑ τα δίκτυα. Ίσα να γλυκάνουν κόσμο κάνουν τα promos, μετά los poulos σε όσους κολλήσουν και θέλουν να χρησιμοποιούν τις ίδιες υπηρεσίες και μετά τη λήξη των προσφορών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...