Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Το ποσό στις ποινές με την μέθοδο με το ζάρι το βγάλαν ?
Άκου εκεί η Σοκολάτα που ήταν το απόλυτο αίσχος να είχε ίδια ποινή με το ότι πούλαγαν με καπέλο στο αεροδρόμιο ..... Ελλάδα και πάλι Ελλάδα λέμε !

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαμός στο Lidl για τα μωρομάντηλα. Σήκωναν κούτες. Και με τιμή 2,22 το πακετάκι αντί για 2,39 του φυλαδίου!!!

 

 

2 το μεσημερι δεν υπηρχε ουτε για να σκουπισεις την μυτη σου, ΠΟΥ-ΘΕ-ΝΑ!

Παίζει σε κάποιο μάρκετ έκπτωση για πάνες?(ΑΒ-Carrefour-βεροπουλος-έλομας)

 

 

ειχε σημερα το mymarket παμπερς με 8 ευρω, κωτσαρα και ενα κουπονι -3 ευρω, τελικη τιμη 5 ευρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

 

 

 

 

 

 

Φαυλος κύκλος είναι.

 

Αυτός που πιθανόν να τα πουλήσει σε παντοπωλείο μπορεί να θέλει να βγάλει τα προς το ζην για τα δικά του παιδιά.

 

Πιστεύω καταλαβαίνεις πως το εννοώ.

 

Τέσπα, ξεφεύγουμε.

Για μένα θα έπρεπε όσοι ζητάνε τιμολόγιο να μην έχουν την τιμή της έκπτωσης αλλά την κανονική.

 

Ή θα μπορούσε να έχει καλύτερες τιμές για χονδρική (τιμολόγιο).

 

Θα σκεφτόσουν το ίδιο αν πήγαινες 2 ώρες αργότερα και δεν έβρισκες;

 

 

 

Εγω που είμαι στην ίδια φάση (2 πιτσιρίκια) άργησα να παω

και προλαβα μισή κούτα ενώ πηγαινα για δύο. Δεν έσκασα κι απο τη στενοχώρια μου.

Ουτε τσακωθηκα με την κυρία που πηγαμε μαζι μπροστα στο προιον. Αντιθετα χιουμορισαμε

πως θα τα μοιρασουμε (μαλιστα της εδωσα ενα παραπανω γιατι ηταν δευτερολεπτα γρηγοροτερη).

Οποτε ειναι στον ανθρωπο πως αντιμετωπιζει τετοιες καταστασεις και τους συνανθρωπους του σε αυτες.

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με μια απλή αναζήτηση βρήκα αυτό.

...

Δεν προκυπτει οτι ειναι κατι που εγινε επειδη καποιος πελατης εβγαλε φωτογραφια και κατηγγειλε, ενω προκυπτει οτι εγινε μετα απο ελεγχο ειδικης επιτροπης δικαιοδοσιας υπουργειου(κατι που γινεται προφανως σπανια σε σχεση με τις εμπειριες των καταναλωτων που ειναι καθημερινες). Ενα προστιμο 2Κ μια φορα στην δεκαετια για ενα υποκαταστημα δεν νομιζω να τους νοιαζει ουτε στο ελαχιστο. Αν επεφταν 10 τη βδομαδα (γιατι σιγουρα δεν θα ασχοληθουν ολοι οι πελατες για να πω 100-1000) θα ηταν κατι που θα τους εκανε να ασχοληθουν ωστε να παψει να υπαρχει το προβλημα διαφορετικων τιμων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προκυπτει οτι ειναι κατι που εγινε επειδη καποιος πελατης εβγαλε φωτογραφια και κατηγγειλε, ενω προκυπτει οτι εγινε μετα απο ελεγχο ειδικης επιτροπης δικαιοδοσιας υπουργειου(κατι που γινεται προφανως σπανια σε σχεση με τις εμπειριες των καταναλωτων που ειναι καθημερινες). Ενα προστιμο 2Κ μια φορα στην δεκαετια για ενα υποκαταστημα δεν νομιζω να τους νοιαζει ουτε στο ελαχιστο. Αν επεφταν 10 τη βδομαδα (γιατι σιγουρα δεν θα ασχοληθουν ολοι οι πελατες για να πω 100-1000) θα ηταν κατι που θα τους εκανε να ασχοληθουν ωστε να παψει να υπαρχει το προβλημα διαφορετικων τιμων.

Ούτε και από κάπου βγαίνει συμπέρασμα ότι αν το καταγγείλει κάποιος δεν θα πέσει το πρόστιμο. Απλά είναι τόσο δύσκολες και γραφειοκρατικές οι διαδικασίες που μπορεί να φας δύο μέρες δουλειάς για να καταφέρεις να το καταγγείλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Carrefour 8/12-9/12

 

10805770_834222983267604_559253150730059C

 

 

Μασούτης 8/12-10/12

-50% στα χαρτικά kleenex και στα προϊόντα tena,fructis και τις βαφές excellence και cristal color

-20% στους καφέδες φίλτρου

-διπλό πάπλωμα 14,90 ευρώ

-μπριζόλα χοιρινή ελληνική μ/ο 3,99 ευρώ /κιλό

 

Βερόπουλος 8/12-10/12

 

 

 

 

ΑΒ 8/12-14/12

-25% στο ημίσκληρο τυρί ''Τρικαλινό'' (χύμα)

-35% στα ''Kellogg's special K'' 

-30% στο μέλι ''Αττική'' του ενός κιλού 

-30% σε κρασιά κ αφρώδεις οίνους(μέχρι 4 μπουκάλια ανά συναλλαγή,εξαιρούνται οι σαμπάνιες)

Μόνο για Δευτέρα και Τρίτη ελληνικό κοτόπουλο 2,19 ευρώ/κιλό

 

My Market 8/12-10/12

-χαρτί υγείας Pappy Soft Luxt 3 φύλλων,10 ρολά  2,20€

-σαμπουάν Johnson's Baby 750ml  1,75€

-βαφές μαλλιών Excellence L'Oréal Paris 4,40€

-Τυρί Adoro Light 10% λιπαρά  5,90€/κιλό

-SANΟΛΑ ηλιέλαιο 5lt 5,3

 

Market In 8/12-13/12

-Βρεφικές πάνες pampers simply dry μονές συσκευασίες, 3,99 ευρώ

-Κρασί Ageo διάφορες ποικιλίες,750ml, 1 ευρώ

-Βαφές μαλλιών palette 1,95 ευρώ/τεμάχιο

Επεξ/σία από efkola
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 21 λιρες ειναι πολυ καλο deal 10 ανταλλακτικα fusion proglide power (και μεταφορικα)

απο την αλλη με 29 λιρες περνεις 12 ανταλλακτικα αλλα και τη μηχανη (+μεταφορικα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

ρίξτε μια ματιά στο www.yellowday.gr

Είναι site απο την τραπεζα πειραιως με κουπόνια που τα αγοράζεις με την πιστωτική σου.αν αγοράσεις το κουπόνι με της πειραιως την πιστωτική συμφέρει περισσότερο άλλά αν δεν εχουμε πειραιως οπως εγώ πάλι συμφέρει.

παράδειγμα έπεσε το μάτι μου στο κουπόνι του ΑΒ που πληρώνεις 42€ με οποιαδήποτε πιστωτική ή 40€ με πιστωτική της Πειραιώς και παίρνεις κουπόνι για 50€ αγορές από τον ΑΒ.

Φαντάζομαι σε κάποια από της καλές προσφορές που ανακαλύπτουμε εδώ μέσα και σε συνδιαμό με αυτί το κουπόνι θα μας βγαίνουν ακόμα ποιο οικονομικά τα πράγματα που αγοράζουμε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

ρίξτε μια ματιά στο www.yellowday.gr

Είναι site απο την τραπεζα πειραιως με κουπόνια που τα αγοράζεις με την πιστωτική σου.αν αγοράσεις το κουπόνι με της πειραιως την πιστωτική συμφέρει περισσότερο άλλά αν δεν εχουμε πειραιως οπως εγώ πάλι συμφέρει.

παράδειγμα έπεσε το μάτι μου στο κουπόνι του ΑΒ που πληρώνεις 42€ με οποιαδήποτε πιστωτική ή 40€ με πιστωτική της Πειραιώς και παίρνεις κουπόνι για 50€ αγορές από τον ΑΒ.

Φαντάζομαι σε κάποια από της καλές προσφορές που ανακαλύπτουμε εδώ μέσα και σε συνδιαμό με αυτί το κουπόνι θα μας βγαίνουν ακόμα ποιο οικονομικά τα πράγματα που αγοράζουμε.

SKROUTZ  είσαι φοβερός που τα βρίσκεις :)

 

 

1. Δηλαδή για να καταλάβω, αγοράζεις απο το σιτε με πιστωτική πειραιως κουπόνι 40 και κανεις ψωνια για 50 ευρω, το εχεις δοκιμασει?

 

2. Αν έχεις και επιταγές αφαιρούνται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παράδειγμα έπεσε το μάτι μου στο κουπόνι του ΑΒ που πληρώνεις 42€ με οποιαδήποτε πιστωτική ή 40€ με πιστωτική της Πειραιώς και παίρνεις κουπόνι για 50€ αγορές από τον ΑΒ.

 

Ωραίο, αλλα εξαντλήθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

ρίξτε μια ματιά στο www.yellowday.gr

Είναι site απο την τραπεζα πειραιως με κουπόνια που τα αγοράζεις με την πιστωτική σου.αν αγοράσεις το κουπόνι με της πειραιως την πιστωτική συμφέρει περισσότερο άλλά αν δεν εχουμε πειραιως οπως εγώ πάλι συμφέρει.

παράδειγμα έπεσε το μάτι μου στο κουπόνι του ΑΒ που πληρώνεις 42€ με οποιαδήποτε πιστωτική ή 40€ με πιστωτική της Πειραιώς και παίρνεις κουπόνι για 50€ αγορές από τον ΑΒ.

Φαντάζομαι σε κάποια από της καλές προσφορές που ανακαλύπτουμε εδώ μέσα και σε συνδιαμό με αυτί το κουπόνι θα μας βγαίνουν ακόμα ποιο οικονομικά τα πράγματα που αγοράζουμε.

Εξαντλήθηκε

Σύντομα κοντά σας.

 

 

post-165264-0-15193900-1417989621_thumb.jpg

 

 

 

Καλά ξεκίνησαν (not...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 21 λιρες ειναι πολυ καλο deal 10 ανταλλακτικα fusion proglide power (και μεταφορικα)

απο την αλλη με 29 λιρες περνεις 12 ανταλλακτικα αλλα και τη μηχανη (+μεταφορικα)

Μηπως ειναι fake? Στο site της Gillete εχει μονο 6pack kai 3pack

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...