Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μου ήρθε η τάσσιμο ρε πεδια είναι φισιολογικο που είναι κάπως βρεγμέντο το δοχείο? όλα τα άλλα φένοντε καινουργια wtf

 

το ιδιο ειχε συμβει και σε μενα. θεώρησα οτι ηταν χρησιμοποιημενη και την εστειλα πισω και πηρα αλλη - αλλα η διαδικασια ταλαιπωρια - το αμαζον πληρωσε καμμια 30αρια ευρω μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά για όσους θέλουν τα brita για την Tassimo εγώ έχω πάρει αυτά και είναι μια χαρά και ΠΟΛΥ φθηνότερα

 

οχι για την κανάτα τα θέλω για νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά για όσους θέλουν τα brita για την Tassimo εγώ έχω πάρει αυτά και είναι μια χαρά και ΠΟΛΥ φθηνότερα

 

αν διαβασεις σχολια γενικα λενε οτι ειναι μαπα και βγαινουν πολυ κοντα στην τιμη της μπριτα. μπορεις να δεις και στο μπλακ φ τωρα οτι τα μπριτα εγιναν σολντ ουτ και τα αλλα καθονται και περιμενουν στο 10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν διαβασεις σχολια γενικα λενε οτι ειναι μαπα και βγαινουν πολυ κοντα στην τιμη της μπριτα. μπορεις να δεις και στο μπλακ φ τωρα οτι τα μπριτα εγιναν σολντ ουτ και τα αλλα καθονται και περιμενουν στο 10%

Επίσης λένε ότι ή δεν τρέχει καθόλου νερό ή ότι στάζει ή ότι δεν ταιριάζει στην tassimo. Εγώ είμαι στο δεύτερο και όλα είναι μια χαρά. Από εκεί και πέρα δεν αμφισβητώ ότι όντως μπορεί κάποια να είχαν κατασκευαστικό σφάλμα. Εγώ απλά παραθέτω την προσωπική μου εμπειρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για 10% διαφορα

Επείσης λένε ότι ή δεν τρέχει καθόλου νερό ή ότι στάζει ή ότι δεν ταιριάζει στην tassimo. Εγώ είμαι στο δεύτερο και όλα είναι μια χαρά. Από εκεί και πέρα δεν αμφισβιτώ ότι όντως μπορεί κάποια να είχαν κατασκευαστικό σφάλμα. Εγώ απλά παραθέτω την προσωπική μου εμπειρία

 

για τοση μικρη διαφορά στην τιμή κατεμε δεν αξίζει να κανεις πειράματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα τελικα το ΖΤΕ. Με free super delivery το πηρα αλλα μου το εβγαλε 103,62. Ισως επειδη εκανε την μετατροπη το αμαζον.

Ημουνα εντωμεταξυ σε waiting list στο νουμερο 165!!! Δεν το περιμενα με τιποτα!

Τωρα αν εκανα πατατα επειδη εχει windows και οχι android δεν ξερω. Ειμαι και ψιλοασχετος. Το 1ο smartphone ειναι που πηρα. Στα windows δεν βρισκεις τιποτα απο εφαρμογες δηλαδη?

συγνώμη που βλέπεις σε ποια θέση είσαι στο waiting list?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω αν παρατηρήσατε αλλά αυτό το πακέτο που έβαλα εγώ δεν είναι αυτό που είχε σε προσφορά. Αυτό που έβαλα εγώ έχει 28 λίρες και είναι για 2 χρόνια 12 φίλτρα των 2 μηνών. Οπότε φθηνότερο από τα brita κατά 3 λίρες και 9 μήνες περισσότερη διάρκεια. Αλλά και πάλι λέω προσωπική μου άποψη .Για εμένα που δεν είμαι να ξοδεύω χρήματα , το "πείραμα" ήταν επιτυχές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

moredread πρεπει να εχεις το νου σου γιατι σου δινει ΤΟ ΠΟΛΥ 3 λεπτα για να το βαλεις στο καλαθι (και μετα εχεις κανονικα τα 15 για να παραγγειλεις)... τη σειρα την βλεπεις οταν πατησεις να μπεις σε λιστα αναμονης (ειδα να γραφεται οτι σου λεει τι σειρα εχεις αν εισαι κατω απο 300, εχω μια αισθηση οτι σε μια προσφορα μου εδειξε οτι ειχα σειρα πανω απο 300 ~340κατι).

 

Οσο παει και χειροτερευει η κατασταση, εχουν αφαιρεσει πραγματα που ειχαν μπει στη σημερινη λιστα και οσο νυχτωνει τοσο προσθετουν πλεον χθεσινα πραγματα (ενω το πρωι εβαζαν προχθεσινα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πρεπει να αλλαζουν μερικες προσφορες στη διαρκεια της ημερας...

το πρωι που ειδα τα lighting deals ειχε τηε braun 745 (σε αποκλειστικοτητα οπως ανεφερε)...

τωρα αντι για αυτην εχει την 790...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ρωτήσει και νωρίτερα.....

 

 

Να κάνω μια ερώτηση μπας και γνωρίζει κάποιος που το έχιε δοκιμάσει. Αν αγοράσω κάτι απο το αμαζον.κομ και το κανω αποστολή σε ενα φίλο στην Αγγλία. Εκεί γνωρίζετε αν θα περάσει απο τελωνείο και χρεώουν όπως εδω οτι τους κατέβει? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

moredread πρεπει να εχεις το νου σου γιατι σου δινει ΤΟ ΠΟΛΥ 3 λεπτα για να το βαλεις στο καλαθι (και μετα εχεις κανονικα τα 15 για να παραγγειλεις)... τη σειρα την βλεπεις οταν πατησεις να μπεις σε λιστα αναμονης (ειδα να γραφεται οτι σου λεει τι σειρα εχεις αν εισαι κατω απο 300, εχω μια αισθηση οτι σε μια προσφορα μου εδειξε οτι ειχα σειρα πανω απο 300 ~340κατι).

 

Οσο παει και χειροτερευει η κατασταση, εχουν αφαιρεσει πραγματα που ειχαν μπει στη σημερινη λιστα και οσο νυχτωνει τοσο προσθετουν πλεον χθεσινα πραγματα (ενω το πρωι εβαζαν προχθεσινα)!

 

έχεις δίκιο !! ευχαρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...