Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολοκληρωθηκε! Βγηκαν οι 2 ασπρομαυροι Phanteks και μπηκαν 3 ολομαυροι Phanteks και βγηκε ο σκατουλι ανεμιστηρας της ψυκτρας και μπηκε μαυροκοκκινος και το bluray ντυθηκε μαυρο. :-)

 

 

Πριν

 

DSC00268.jpg

 

Μετα

 

DSC00349.jpg

Να πω ότι δεν μ'αρεσει το κόκκινο του ανεμιστήρα; Σαν σύνολο βγήκε πολύ όμορφο! Στάλθηκε από το Mi Max μου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια μικρή παρατηρησούλα Λευτέρη,μια και έχουμε το ίδιο κουτί.

Ωραία η αερόψηξη σου,δε λέω,αλλά κόβει πολύ από την συνολική ομορφιά.Τουλάχιστον στα δικά μου μάτια,μην παρεξηγηθώ.

Κατά τα άλλα,πολύ καλή δουλειά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια μικρή παρατηρησούλα Λευτέρη,μια και έχουμε το ίδιο κουτί.

Ωραία η αερόψηξη σου,δε λέω,αλλά κόβει πολύ από την συνολική ομορφιά.Τουλάχιστον στα δικά μου μάτια,μην παρεξηγηθώ.

Κατά τα άλλα,πολύ καλή δουλειά.

 

Το εχω διπλα απο το κρεβατι και επειδη εχω μονο 3mbps πολλες φορες το εχω το βραδυ και κατεβαζει και το θελω εντελως αθορυβο και ξερω οτι οι aio υδροψυξεις κανουν λιγο σαματα.

Για αυτο δεν εβαλα και ανεμιστηρες με φως γιατι θελω πισσα σκοταδι για να κοιμηθω, το φως της καρτας γραφικων και το φως που εχει η μητρικη τα σβηνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω διπλα απο το κρεβατι και επειδη εχω μονο 3mbps πολλες φορες το εχω το βραδυ και κατεβαζει και το θελω εντελως αθορυβο και ξερω οτι οι aio υδροψυξεις κανουν λιγο σαματα.

Για αυτο δεν εβαλα και ανεμιστηρες με φως γιατι θελω πισσα σκοταδι για να κοιμηθω, το φως της καρτας γραφικων και το φως που εχει η μητρικη τα σβηνω.

Βαλε VDSL ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω διπλα απο το κρεβατι και επειδη εχω μονο 3mbps πολλες φορες το εχω το βραδυ και κατεβαζει και το θελω εντελως αθορυβο και ξερω οτι οι aio υδροψυξεις κανουν λιγο σαματα.

Για αυτο δεν εβαλα και ανεμιστηρες με φως γιατι θελω πισσα σκοταδι για να κοιμηθω, το φως της καρτας γραφικων και το φως που εχει η μητρικη τα σβηνω.

Mαζί σου.

Αν και με μια καλή aio κατεβάζεις τις στροφές και είσαι και δροσερός και κοιμάσαι ήρεμα τα βράδια,σαν τα babylino ένα πράμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαζί σου.

Αν και με μια καλή aio κατεβάζεις τις στροφές και είσαι και δροσερός και κοιμάσαι ήρεμα τα βράδια,σαν τα babylino ένα πράμα :P

 

Ισως καποια στιγμη να την κανω την κινηση.

 

Παντως θα ηθελα να την βαλω πανω οχι μπροστα για να στελνει τον αερα εξω αλλα θα πρεπει να καταργησω το optical drive

Εχεις καμια φωτο απο το δικο σου να το δω;

Ακριβό;

 

Συν 10 ευρω δηλαδη 28 απο 18 απλα δεν εχω τοσο φορτο κατεβασματος για να πω οτι το χρειαζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως καποια στιγμη να την κανω την κινηση.

 

Παντως θα ηθελα να την βαλω πανω οχι μπροστα για να στελνει τον αερα εξω αλλα θα πρεπει να καταργησω το optical drive

Εχεις καμια φωτο απο το δικο σου να το δω;

 

 

Συν 10 ευρω δηλαδη 28 απο 18 απλα δεν εχω τοσο φορτο κατεβασματος για να πω οτι το χρειαζομαι.

Μάλιστα, καταλαβα. Εμένα free μου βγήκε η αναβάθμιση από adsl σε vdsl. Με αγαπάει η nova (forthnet) φαίνεται. :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευτέρη εδώ είσαι:\

4jtb1u.jpgη 110i είναι μεγαλούτσικη 280άρα και λογικά δεν χωράει να βάλεις το recorder σου.

με μια 240 άρα μπαίνει άνετα.

εγώ λέω να βγάλω το bay τελείως και να την πάω ένα τσικ πιο μπροστά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευτέρη εδώ είσαι:\

4jtb1u.jpgη 110i είναι μεγαλούτσικη 280άρα και λογικά δεν χωράει να βάλεις το recorder σου.

με μια 240 άρα μπαίνει άνετα.

εγώ λέω να βγάλω το bay τελείως και να την πάω ένα τσικ πιο μπροστά.

Απορώ γιατί το έχεις ακόμα! :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την βαση κακως την εχεις αφου δεν εχεις βαλει καποιο drive


Τουλαχιστον εμενα εχει το καλο η μητρικη και εχει δυο 16αρια ενα το πρωτο και ενα το τριτο και ετσι εβαλα ποιο κατω την καρτα γραφικων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κάρτα γιατί την έχεις στο κάτω PCIe, αυτό δεν επηρεάζει τις θερμοκρασίες καθόλου;

Στην πανω ακουμπαει ο ανεμιστηρας της ψυκτρας γιατι δεν ειναι τετραγωνος και οχι δεν εχω κανενα προβλημα εχει αρκετο κενο για να παρει αερα συν οτι η καλυπτρα εχει τρυπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...