Προς το περιεχόμενο

Τα καλύτερα free to play MMO games - Προτάσεις, απορίες


pontikodaimonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας!

 

Ειμαι 18 ετων και λογω πανελληνιων εχω να ασχοληθω με βιντεοπαιχνιδια πανω απο ενα χρονο.

 

Σκεφτομαι λοιπον τωρα που θα τελειωσω να ξεκινησω καποιο παιχνιδι(παντα για υπολογιστη και διαδικτυακο δηλαδή να εχει μεσα και αλλα ατομα με τα οποια θα μπορω να ανταγωνιζομαι κτλ).

 

Παλια επαιζα Lineage 2 και θα ηθελα κατι αναλογο (αν και δεν αποριπτω την ιδεα να επιστρεψω στα "πατρια" εδαφη). Συγκεκριμενα θελω ενα παιχνιδι που να επιλεγω καποιον χαρακτηρα, να του ανεβαζω επιπεδα, να μαχομαι με αλλα ατομα και πανω απ' ολα να μην εχει ΤΕΛΟΣ (α! και αν γινεται να ειναι FREE) να μπορω δηλαδή να απολαμβανω τους κοπους μου.

 

Επειδη οπως ανεφερα εχω αρκετο καιρο να ασχοληθω με το θεμα δεν γνωριζω τι κυκλοφορει τωρα στην αγορα, θα ηθελα να μου προτεινετε οτι πιστευετε πως μπορει να ικανοποιησει τις προσδοκιες μου.

 

Καθε προταση δεκτη (αν μπορειτε να δώσετε και καποια περιγραφη, link,video ετσι ωστε να δω gameplay) Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

 

Σχετικά links:

Ένα παλιό σχετικό thread (που κλειδώθηκε γιατί συνεχίζουμε εδώ):

Free MMORPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μιας και ζητησες free θα σου προτεινα το LOL (league of legend) εγω προσωπικα δεν παιζω το συγκεκριμενο παιχνιδι αλλα ουτε καποιο αλλο παρομοιο του γιατι δεν μαρεσουν τετοιου τυπου παιχνιδια αλλα ειπα μηπως μπορεσω να σε βοηθησω ;) :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lord of the Rings Online

Dungeons & Dragons Online

Age of Conan

Warhammer Online

 

μερικά από τα free to play MMO που ζητάς, έχει ακόμα πάρα πολλά ψάξου λίγο και βρες αυτό που σου αρέσει.

 

Το να ξεκινήσεις L2 εν έτη 2012 είναι απλά χαζό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επιλογή MMO free to play

 

Ρε παιδιά

Ψάχνω παιχνίδι για να παιξουμε με τη παρέα και να είναι free.

Έχοντας παίξει χρόνια wow ψαχνω κατι κοντινο.
Μας ενδιαφερει κυριως PvE, dungeons. Να υπαρχει "διαχωρισμος" tank,dps, healer στο party.
Επισης να εχει σχετικα μεγαλο end play.

Εχουμε παιξει guild wars 2 και δεν μας αρεσε στα dungeons,ουτε οτι δεν εχει σε ικανο βαθμο τον παραπανω διαχωρισμο, ουτε το end play.

Δοκιμασαμε λιγο το tera, καλο φανηκε. Τι λετε γι'αυτο;

Κατι αλλο να προτεινετε συμφωνα με τα παραπάνω;

Ευχαριστω

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...