Προς το περιεχόμενο

Δυνατό αποσμητικό.


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα φίλο που ενώ αράζαμε ένα βράδυ, μου παραμιλούσε για το πόσο για το π^%τσο είναι τα αποσμητικά που βάζει σε θέμα αντοχής. Ε, είπα να πάρω καμιά γνώμη για να του λύσω το θεματάκι.


Αυτό που ζήτησε κατά παραγγελιά ήταν, ένα αποσμητικό με πολύ δυνατή και ωραία, προφανώς, οσμή το οποίο θα αντέχει το περισσότερο δυνατό μέσα στη μέρα. Το παράπονο του ήταν πως έχει δοκιμάσει τα γνωστά Axe και κάτι Playboy (δεν θυμάμαι άλλα..) και μετά από ένα 3ωρο λέει ξεχνάει ότι τα έβαλε.

Εγώ δεν έχω ιδέα από αντρικά αποσμητικά, άρα.. αν κάποιος χρησιμοποιεί κανένα του SMarket που να είναι δυνατό και να κρατάει πολύ.. να μας πει να πάω να του τσιμπήσω 3-4 να ξεχάσει τη κρίση του.

Ευχαριστώωω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω dove care χρησιμοποιω και μια χαρα καλυμενος ειμαι, αλλα για να ζηταει δυνατο μαλλον εχει εντονη τριχοφυια στις αμασχαλες και ιδρωνει ευκολα με αποτελεσμα να υπαρχει εντονη κακοσμια, δεν νομιζω να τον σωσει κανενα παρα μονο ξυρισμα των αμασχαλων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η γενικα ας δει κανενα αποσμητικο εκτος σουπερ, απο εταιρεια αρωματων. Αυτα κρατανε παρα πολυ και νομιζω ελπιζω πως ειναι και καλυτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, η δικιά μου με κοροϊδεύει που έχω τέτοιο έρωτα με το αποσμητικό μου, αλλά από τότε που μου το πρότεινε γνωστός συμφορουμίτης, το Old Spice Pacific απλώς τερμάτισε τη φάση. 48ωρο γεμάτο κρατούσε το άτιμο, ακόμα και μετά το μπάνιο. Κάποια στιγμή σταμάτησα να το βρίσκω, όλα απογοήτευση μετά από αυτό, μέχρι που δοκίμασα χθες+σήμερα ένα Nivea Invisible. Έτρεχα όλη μέρα στη ζέστη σήμερα με το δερμάτινο, ακόμα μυρίζει κομπλέ.

 

Σα το ολντσπαη δεν, αλλά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, η δικιά μου με κοροϊδεύει που έχω τέτοιο έρωτα με το αποσμητικό μου, αλλά από τότε που μου το πρότεινε γνωστός συμφορουμίτης, το Old Spice Pacific απλώς τερμάτισε τη φάση. 48ωρο γεμάτο κρατούσε το άτιμο, ακόμα και μετά το μπάνιο. Κάποια στιγμή σταμάτησα να το βρίσκω, όλα απογοήτευση μετά από αυτό, μέχρι που δοκίμασα χθες+σήμερα ένα Nivea Invisible. Έτρεχα όλη μέρα στη ζέστη σήμερα με το δερμάτινο, ακόμα μυρίζει κομπλέ.

 

Σα το ολντσπαη δεν, αλλά.

Nivea είχα δοκιμάσει πέρισυ το καλοκαίρι.....κρατούσαν καλά αλλά μου άφησαν λεκέδες....έκλαψα 3 λακοστάκια τζάμπα.Για την ώρα axe χώρις να έχει την καλύτερη διάρκεια αλλά χωρίς στάμπες τουλάχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για τα nivea roll-on και ιδιαιτερα αυτο που ειναι ασπρομαυρο απεξω. Στα χοντος νομιζω τα βγαζει και 1+1 οποτε με κατι λιγότερο απο 3ευρω παιρνεις 2.

 

*ρεβολβερ, αυτο το καινουριο δεν αφηνει τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kreiz, ναι αυτό. ΓΑΜΑΕΙ.

 

άθλιε, αυτό που πήρα εγώ ψες υποτίθεται ότι είναι και καλά ειδικό να μην αφήνει ίχνη σε άσπρα και μαύρα.

ναι κατι τετοιο γραφει αλλα γενικα πιστευω πως η μπιλια ειναι που κραταει τη βρωμα μακρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το Old spice είναι το καλύτερο με διαφορά σε θέμα απόδοσης. Δεν μυρίζεις με τπτ. Αλλά προτιμώ αυτό λόγω αρώματος http://www.poundland.co.uk/images/8774/original/32326-Gillette-Arctic-Ice.jpg. Και κάνει πολύ καλή δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ χρησιμοποίησα το μπλε... αν έχει βγει κάτι καινούργιο τώρα τελευταία δεν ξέρω Luci αν μπορείς δώσε λινκ ορ name για το nivea που χρησιμοποιείς...αμα είναι να το δοκιμάσουμε :)  nivea-roll-on-cool-kick-f-m-50ml.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...