Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Έχει κανείς καμία ιδέα πόσο μπορεί να πιάσει μια βιντεοκάμερα sony DCR-DVD110?

Έχει δουλέψει πραγματικά ελάχιστα και έχει και θήκη και όλα τα καλώδια και βιβλία της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο τυν πηρες , ποσο εχει στο σκρουτζ ?

υπολογισε ενα 20 % κατω ..

αν την πηρες 100 πχ τοτε με 80 να εισαι ευχαριστημενος αν φυγει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι τιμή περίπου πιάνει ένας Intel i5-2500k? σκέφτομαι να πάω σε κάτι πιο καινούριο για κάποιους λόγους :)

 

Νομίζω 110 με 120 euro θα ήταν καλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

 

συζητάω να ανταλλάξω την κάρτα γραφικών της υπογραφής μου, με μια Asus 7770 1gb. Και οι δύο κάρτες είναι εκτός εγγύησης, αλλά ξέρω από πρώτο χέρι ότι είναι σε καλή κατάσταση (όχι ζορισμένες κτλ). Πόσα θα ήταν δίκαιο να δώσω ως διαφορά χρημάτων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

 

συζητάω να ανταλλάξω την κάρτα γραφικών της υπογραφής μου, με μια Asus 7770 1gb. Και οι δύο κάρτες είναι εκτός εγγύησης, αλλά ξέρω από πρώτο χέρι ότι είναι σε καλή κατάσταση (όχι ζορισμένες κτλ). Πόσα θα ήταν δίκαιο να δώσω ως διαφορά χρημάτων;

 

Καλησπέρα. Αναφέρεσε σε μία Asus Nvidia GT220 όπως γράφεις στην υπογραφή σου; Γιατί λές για 2 κάρτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μιλάω για να δώσω την Asus Nvidia GT220 και να πάρω την Asus 7770 1gb. Εννοώ ότι και αυτή που θα δώσω και αυτή που θα πάρω είναι σε παρόμοια καλή κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ αξίζει τίποτα?

Sony PRS-T1 eReader (Wi-Fi)

λίγες διαφορές έχουν τα ερεαντερς αλλά δεν νομίζω να αξίζουν, με τις τιμές τον τάμπλετ να πέφτουν τόσο κατακόρυφα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ναι, μιλάω για να δώσω την Asus Nvidia GT220 και να πάρω την Asus 7770 1gb. Εννοώ ότι και αυτή που θα δώσω και αυτή που θα πάρω είναι σε παρόμοια καλή κατάσταση.</p>

 

Τότε η κάρτα που θες να πουλήσεις δεν πιάνει πάνω από 25 ευρώ.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να πουλήσω τη δική μου κάρτα για να αγοράσω μια άλλη...Θέλω να ανταλλάξω την GT220 για την 7770 δίνοντας κάποια χρήματα ως διαφορα. Ρωτάω πόσα πρέπει να είναι αυτά τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Το ξέρω ότι πλέον η 7770 δεν είναι και η καλύτερη επιλογή, αλλά γενικά είναι δύσκολο να γίνει τέτοια ανταλλαγή, σπάνια κάποιος πάει σε κάρτα χαμηλότερων επιδόσεων. Πιστεύω θα με καλύψει σε games τύπου NBA 2k, fifa κτλ ακόμα και σε full hd ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια τιμούλα για ένα φιλο:

 

amd phenom x4 9950
msi ms-7374
dual channel ddr2 2 x 2 gb PC2-6400
 
Και σαν σετ και σαν κομμάτια.
Χωρις εγγυηση (ίσως εχουν οι μνήμες Lifetime αλλα ας πουμε χωρις..)
 
Αν κρατήσει το psu του (thermaltake 500+ watt θα παίζει με σύγχρονους i3-i5;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...