Προς το περιεχόμενο

Βραχύς χαλινός πέους και επέμβαση


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσυ ρε φιλε αμα καταφερεις και σου σηκωθει εκεινη τη στιγμη πανω στον παγκο βλεποντας τον ηλικωμενο γιατρο, τα νυστερια απλωμενα και την ενεση... ε τοτε τι να πω, θελω να αλλαξω φυλο και να τα φτιαξουμε.

Α εχει πολλους τετοιους στο ινσομνια, δεν παρακολουθεις, δεν παρακολουθεις :P

 

extra hint: Threads με θεματολογια τη γυναικα, τις σχεσεις, τα προφυλακτικα κλπ κλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα πάω αύριο για την επέμβαση και πέρα απ τον γενικότερο φόβο να σε κόβουν σε αυτό το σημείο, με προβληματίζουν και τα εξής:

 

  1. Τί θα γίνει με τις ακούσιες στύσεις τις πρώτες 2-3 μέρες που μπορεί να οδηγήσουν σε σπάσιμο των ραμμάτων? Φυσικά θα αποφεύγω επικίνδυνα ερεθίσματα αλλά με την πρωινή ακούσια στύση τι μπορεί να γίνει??
  2. Πόσο καιρό θα πρέπει να απέχω από σεξουαλικές δραστηριότητες? Νομίζω πρέπει 20-30 μέρες αλλά όταν λέμε σεξουαλικές δραστηριότητες εννοούμε τα πάντα? Γιατί μου φαίνεται ακραία η πλήρης αποχή για ένα μήνα συμπεριλαμβανομένων και των ατομικών εκτονώσεων. Θα καταλήξω στο άγιο όρος αν ισχύει αυτό. Επίσης είναι λίγο δύσκολο να το ρωτήσω αυτό στον γιατρό αν δεν πάρει πρωτοβουλία να με ενημερώσει από μόνος του.

Ξέρει κανείς από τους παθόντες ή τους ειδικούς για τα παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Οποτε νοιωθεις πως ερεθιζεσαι να σκεφτεσαι αυτο

%CE%86%CE%BD%CE%B3%CE%BA%CE%B5%CE%BB%CE%

 

2. Ε λογικα τα παντα απαγορευονται. Δεν νομιζω να σου πει ο γιατρος πως σεξ δεν μπορεις να κανεις αλλα εισαι ελευθερος να τον ματωνεις μονος σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισα βρε Σιφρέντι ναούμε :P

 

Περαν της πλάκας , στους γιατρούς πάντα πρέπει να ρωτάς αυτό που σε απασχολεί χωρίς ντεοπή,σιγά .

Και μεταξύ μας , ο πόνος και η ιδέα του πόνου απο μόνα τους αρκούν για να αποτρέψουν την πρωινή και τος αυθόρμητες στύσεις .

 

Κατ αναλογία , εγω εκανα το Πάσχα επεμβαση για κύστη κόκκυγα . Απο τον πόνο αλλα και την σκέψη και μόνο οτι μπορει να πονέσω , για 3 μέρες δεν πήγα για το χοντρό στο WC (σορρυ κιολας)

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έχει επουλωθεί η πληγή, λογικά θα το καταλάβεις μόνος σου πότε πρέπει να σταματήσει η αποχή.

 

Τι γίνεται με τις πρωινές, είναι ένα καλό ερώτημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο καιρό θα πρέπει να απέχω από σεξουαλικές δραστηριότητες? Νομίζω πρέπει 20-30 μέρες αλλά όταν λέμε σεξουαλικές δραστηριότητες εννοούμε τα πάντα? Γιατί μου φαίνεται ακραία η πλήρης αποχή για ένα μήνα συμπεριλαμβανομένων και των ατομικών εκτονώσεων. Θα καταλήξω στο άγιο όρος αν ισχύει αυτό.

 

Δηλαδη δε μπορεις ουτε λιγες μερες χωρις να βλεπεις τσοντες?

Bαλε parental control στο ιντερνετ :mellow:

 

Δες αυτη την ελλ.ταινια στο 1:14:00

 

https://www.youtube.com/watch?v=nEnnff02GdU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμρα για την επέμβαση. Η διαδικασία δεν είναι και ότι πιο ευχάριστο αλλά αντέχεται. Η ένεση για την αναισθησία πονάει όντως αλλά υποφέρεται. Ελπίζω τώρα να αναρρώσω φυσιολογικά και να μην γίνει τίποτα.

 

Δηλαδη δε μπορεις ουτε λιγες μερες χωρις να βλεπεις τσοντες?

 

Μπορώ αλλα αν είναι να μην πρέπει να λειτουργήσει έναν μήνα θα φτάσω σε επίπεδα μοναχού. Άλλο μερικές μέρες κι άλλο ένας μήνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω αύριο για την επέμβαση και πέρα απ τον γενικότερο φόβο να σε κόβουν σε αυτό το σημείο, με προβληματίζουν και τα εξής:

 

  1. Τί θα γίνει με τις ακούσιες στύσεις τις πρώτες 2-3 μέρες που μπορεί να οδηγήσουν σε σπάσιμο των ραμμάτων? Φυσικά θα αποφεύγω επικίνδυνα ερεθίσματα αλλά με την πρωινή ακούσια στύση τι μπορεί να γίνει??
  2. Πόσο καιρό θα πρέπει να απέχω από σεξουαλικές δραστηριότητες? Νομίζω πρέπει 20-30 μέρες αλλά όταν λέμε σεξουαλικές δραστηριότητες εννοούμε τα πάντα? Γιατί μου φαίνεται ακραία η πλήρης αποχή για ένα μήνα συμπεριλαμβανομένων και των ατομικών εκτονώσεων. Θα καταλήξω στο άγιο όρος αν ισχύει αυτό. Επίσης είναι λίγο δύσκολο να το ρωτήσω αυτό στον γιατρό αν δεν πάρει πρωτοβουλία να με ενημερώσει από μόνος του.

Ξέρει κανείς από τους παθόντες ή τους ειδικούς για τα παραπάνω?

Ξερω εγω γιατι την ειχα παθει 21 χρονων και εκλαιγα απο μεσα μου...

1. Οποτε εχεις στυση πρωινη, μεσημεριανη η οποτεδηποτε πρεπει να τρεχεις στο ψυγειο και να βαζεις παγακια με σακούλα στο σημειο.

2. 25-28 μερες αναγκαστικα... Στο δεκαημερο θα δακρυσεις θα θες να "ξεφορτωσεις" και δεν θα μπορεις. Θα νιωθεις μοναχός (αγιο όρος)  μετα απο 15 μερες συνηθεια ειναι και αυτο.

Μολις τελειωσουν ολα θα εχεις καινουργιο εργαλείο ομως...

 

Υπομονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. 25-28 μερες αναγκαστικα... Στο δεκαημερο θα δακρυσεις θα θες να "ξεφορτωσεις" και δεν θα μπορεις. Θα νιωθεις μοναχός (αγιο όρος)  μετα απο 15 μερες συνηθεια ειναι και αυτο.

 

Φαντασου ποσα λιτρα θα εχει να ξεφορτωσει μετα απο ενα μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου ποσα λιτρα θα εχει να ξεφορτωσει μετα απο ενα μηνα

Kαι εγω οταν ξεφορτωσα ενιωθα οτι ανακαλυψα την ζωη παλι!

Μεχρι τοτε ημουν σαν τον Βαρυς απο το game of thrones!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγω οταν ξεφορτωσα ενιωθα οτι ανακαλυψα την ζωη παλι!

Μεχρι τοτε ημουν σαν τον Βαρυς απο το game of thrones!

 

Είναι ακραίο αυτό το πράμα. Περίμενα το ατομικό ξεφόρτωμα να ήταν εφικτό μετά από μερικές μέρες. Πάμε για personal record δηλαδή.

Ένα άσχετο ερώτημα: ο χαλινός γιατί υπάρχει γενικά? Εξυπηρετεί σε κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω αύριο για την επέμβαση και πέρα απ τον γενικότερο φόβο να σε κόβουν σε αυτό το σημείο, με προβληματίζουν και τα εξής:

 

  1. Τί θα γίνει με τις ακούσιες στύσεις τις πρώτες 2-3 μέρες που μπορεί να οδηγήσουν σε σπάσιμο των ραμμάτων? Φυσικά θα αποφεύγω επικίνδυνα ερεθίσματα αλλά με την πρωινή ακούσια στύση τι μπορεί να γίνει??
  2. Πόσο καιρό θα πρέπει να απέχω από σεξουαλικές δραστηριότητες? Νομίζω πρέπει 20-30 μέρες αλλά όταν λέμε σεξουαλικές δραστηριότητες εννοούμε τα πάντα? Γιατί μου φαίνεται ακραία η πλήρης αποχή για ένα μήνα συμπεριλαμβανομένων και των ατομικών εκτονώσεων. Θα καταλήξω στο άγιο όρος αν ισχύει αυτό. Επίσης είναι λίγο δύσκολο να το ρωτήσω αυτό στον γιατρό αν δεν πάρει πρωτοβουλία να με ενημερώσει από μόνος του.

Ξέρει κανείς από τους παθόντες ή τους ειδικούς για τα παραπάνω?

funbreaker μου φαίνεται ότι είσαι λίγο drama queen όλα αν θυμηθώ και το άλλο θέμα που σε διάβαζα

 

ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι ο χαληνός, μια βδομάδα ψιλο-ενόχληση κλάιν υπάρχουν και χειρότερα (όπως φίμωση και περιτομή) υπάρχουν και καλύτερα να σου κοπεί μια και έξω κατά το σεξ και να τελειώνεις

 

δεν είναι τίποτα η επέμβαση, σε καμιά 10αριά μέρες το πολύ (κι εγώ την είχα κάνει και παλιά με ράμματα) είσαι έτοιμος για σεξ με τα όλα του 

 

το πρόβλημα με το χαληνό είναι κλασικά να σου μισοκοπεί (συνήθως αν δεν είναι λεπτός) , εκεί θες επέμβαση, αλλιώς ξεχνάς το σεξ, δε γίνεται να αντέξεις τον πόνο ακόμα και αν το αφήσεις κάποιο καιρό

Aυτο το μικροδευτερολεπτο με ενεση ξυλοκαϊνης ηταν σαν να μπαιναν υγρα καρφια και να στερεοποιούνταν γυρω απο τον δράκοντα!

Αυτο το mini-sec ενιωθες οτι ποναγες 5 λεπτα.

Ο χρονος ειναι σχετικός που λενε...

εμένα ήταν ελαφροχέρης και δεν κατάλαβα τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

funbreaker μου φαίνεται ότι είσαι λίγο drama queen όλα αν θυμηθώ και το άλλο θέμα που σε διάβαζα

 

ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι ο χαληνός, μια βδομάδα ψιλο-ενόχληση κλάιν υπάρχουν και χειρότερα (όπως φίμωση και περιτομή) υπάρχουν και καλύτερα να σου κοπεί μια και έξω κατά το σεξ και να τελειώνεις

 

δεν είναι τίποτα η επέμβαση, σε καμιά 10αριά μέρες το πολύ (κι εγώ την είχα κάνει και παλιά με ράμματα) είσαι έτοιμος για σεξ με τα όλα του 

 

το πρόβλημα με το χαληνό είναι κλασικά να σου μισοκοπεί (συνήθως αν δεν είναι λεπτός) , εκεί θες επέμβαση, αλλιώς ξεχνάς το σεξ, δε γίνεται να αντέξεις τον πόνο ακόμα και αν το αφήσεις κάποιο καιρό

 

:-D  Ναι δεν είπα πως ήταν κάτι τραγικό, ήταν αρκετά άβολη η επέμβαση αλλά υποφερτή. Ως προς τις 10 μέρες, μακάρι να είναι έτσι γιατί ο γιατρός μου είπε 30 κι έτσι μου προκλήθηκε ο παραπάνω προβληματισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν είναι και ωραίο να μυρίζεις το καμμένο δέρμα από κει κάτω

 

Εμένα την είχε δει και καλλιτέχνης και μου έλεγε "κοίτα τι ωραίο που στο κάνω" :lol: ενώ εγώ του έλεγα γιατρέ τελείωνε

 

Πάντως μήνα ο χαλινoς δε νομίζω, μήνα θέλει η περιτομή που σου κόβουν πολύ πράγμα και γίνεται χαμός

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδια, εκανα διατομη χαλινου με νυστερι και σημερα ειμαι στην 3η μερα! Αυτο που προσεξα ειναι οτι η περιοχη εκει κατω (ακροπροσθια) ειναι καπως φουσκωμενη (πρισμενη) και δεν ξερω αν αυτο ειναι φυσιολογικο! Επισης, εχω ενα ραμμα το οποιο ο γιατρος ειπε ειναι απορροφησιμο, οποτε μεχρι να απορροφηθει καλο ειναι να αποφυγω κατασταση στυσης? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...