Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε και παντρεύομαστε με τον κλασικό τρόπο, άντε και η νύφη θέλει 2χιλιαρο για νυφικό.

Γιατί ακριβώς να το σκάσουμε εμείς?  :huh:

Επειδη, θεωρητικά, σε κρατάει απο τα @@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Σημερα πηγα σε βαφτιση. Χορεψα. Εχω χορεψει αλλη μια φορα τα τελευταια 5 χρονια, στο γαμο του κολλητου μου που ημουν και κουμπαρος (τωρα βαφτιζε το παιδι του).

Υπαρχει βιντεο να χορευω ενα τραγουδι που ηταν ολοι σε κυκλο ψιλοαγκαλια φαση και κινουμασταν γυρω γυρω (δε θυμαμαι lyrics και δεν εχω ακομα το βιντεο). Τελικα κατεληξα να πατησω εναν μονο ανθρωπο και αυτος ειναι αλλος κολλητος, οποτε survived it like a pro. 

Plus εφαγα και ενα απο τα πιο περιεργα πεσιματα της ζωης μου. ΕΒΕΡ. Απο ενα μιλφ ανατολικου μπλοκ που δεν ελεγε και τιποτα, αλλα τοσο απροκαλυπτο και χυμα πρωτη φορα. Ευτυχως δεν ειχα πιει και υπερβολικα πολυ. :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Α ρε γκομενιάρη τύπε

Ναι ναι, τρελα γκομενιαρης, εγω κι ο Δον Ζουαν φαση, τι να σου πω.  

Δεν ξερω ειλικρινα ποσο σκατα ειχε πιει η συγκεκριμενη γιατι εκανε τοσο κρα που αν δεν αλλαζα εντελως τον τροπο που καθομουν και το ολο concept θα το ειχε παρει πρεφα ολο το κεντρο και δε νομιζω να της ηταν αδιαφορο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγα σε βαφτιση. Χορεψα. Εχω χορεψει αλλη μια φορα τα τελευταια 5 χρονια, στο γαμο του κολλητου μου που ημουν και κουμπαρος (τωρα βαφτιζε το παιδι του).

Υπαρχει βιντεο να χορευω ενα τραγουδι που ηταν ολοι σε κυκλο ψιλοαγκαλια φαση και κινουμασταν γυρω γυρω (δε θυμαμαι lyrics και δεν εχω ακομα το βιντεο). Τελικα κατεληξα να πατησω εναν μονο ανθρωπο και αυτος ειναι αλλος κολλητος, οποτε survived it like a pro. 

Plus εφαγα και ενα απο τα πιο περιεργα πεσιματα της ζωης μου. ΕΒΕΡ. Απο ενα μιλφ ανατολικου μπλοκ που δεν ελεγε και τιποτα, αλλα τοσο απροκαλυπτο και χυμα πρωτη φορα. Ευτυχως δεν ειχα πιει και υπερβολικα πολυ. :lol:

 

:ph34r:
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστείτε το όλο σκηνικό. Μετά από 200 χρόνια με το πόσο θα έχουν προχωρήσει τα πράγματα. Θα βλέπουν βιντεάκια από την εποχή μας, θα λέει ο άλλος προκαλώ τον τάδε και τον τάδε και θα τρώει στην μάπα από μόνος του έναν κουβά νερό. Και αυτό. Πόσο καθυστερημένους θα πρέπει να μας θεωρούν  :lol:  :lol:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...