Προς το περιεχόμενο

Επιλογή free antivirus....


mgs4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ποιο κατά τη γνώμη σας είναι ένα καλό antivirus από αυτά που παρέχονται δωρεάν; Σκεφτομαι για το avast την απλή έκδοση, αξίζει; Για άμεση εκγατάσταση μετά από φορμάτ...

 

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστα.

 

Avast free

Comodo internet security free

360 total security essentials

 

Και τα 3 ειναι αξιοπιστα. Περασε τα ενα ενα και δες ποιο σου αρεσει. Μην τα βαλεις και τα 3 ταυτοχρονα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι λειτουργικό μιλάμε; Αν είσαι στα Win 10 μη βάλεις τίποτα. Το Defender τα πάει μια χαρά. Άντε βάλε το Malware Bytes Antimalware για κανένα scan που και που και θα είσαι βασιλιάς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για από τότε που έβαλα bitdefender σώθηκα.
Κάνει αυτόματο συνεχές scanning όσο είσαι online, δεν βαρένει το σύστημα και δεν περνάει τίποτα. Παρόλα αυτά ο κόσμος δεν το ξερει.

΄Σποψή μου καλύτερο από τα υπόλοιπαόταν μιλάμε σε free antivirus.

http://psifisto.gr/polls/technologia-internet/dorean-antivirus-gia-windows-2016/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.bitdefender.com/solutions/free.html?target=1&target=1&mboxSession=1469605698508-463758


 


Το νέο antivirus  Bitdefender (v. 1.0.4.25 beta) είναι πλέον και για Windows 10.


Αποσπασμα από το Site  


 


Operating system: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10


 


 


Επεξ/σία από zncisnikos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις λίγες φορές που συμφωνώ με μια λίστα στο διαδίκτυο κατάταξη και με την αιτιολογία του  http://www.techradar.com/news/software/applications/best-free-antivirus-1321277 αξίζει να διαβαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το avira είναι πολύ καλό , απλά έχει το τελευταίο καιρό κάτι κολλήματα με το luke filewalker και κάνει έλεγχο συνεχώς B)

 

Στο παλιό φορητό μου είχα βάλει το free avira αλλά το γύρισα στο defender μιας και δεν το  χρησιμοποιώ παρά μόνο 2 φορές την εβδομάδα κι αν.

Να πας στις ρυθμίσεις του avira και να αλλάξεις τη καθημερινή σάρωση στη γρήγορη σάρωση δεν το θυμάμαι πως είναι γραμμένο αλλά με αυτό διορθώνεις το πρόβλημα που έχεις το είχα διαβάσει και από άλλον εδώ στο φόρουμ παλιότερα.

Νομίζω default είναι προγραμματισμένη η πλήρη/γενική ή όπως αλλιώς τη λέει σάρωση κάθε μέρα κάτι που παίρνει χρόνο και είναι περιττή νομίζω.

 

Από θέμα προστασίας είναι κορυφή γενικά αν δεν σε ενοχλεί το UI του το κρατάς.

Και ελαφρύ συνάμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...