Προς το περιεχόμενο

Xbox LIVE 12 Month Gold (Amazon) - €30


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00DR1TFM8/ref=oh_aui_d_detailpage_o00_?ie=UTF8&psc=1

Επιλέγετε xbox online code, βάζετε στο Order μια αγγλική διεύθυνση και μετά την πληρωμή εμφανίζεται άμεσα ο κωδικός

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00DR1TFM8/ref=oh_aui_d_detailpage_o00_?ie=UTF8&psc=1

Επιλέγετε xbox online code, βάζετε στο Order μια αγγλική διεύθυνση και μετά την πληρωμή εμφανίζεται άμεσα ο κωδικός

Τι παίζει με τις κάρτες για XBL? Ισχύει και για ελληνικά account ο κωδικός? Είναι region free?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υποστηριζει το region  greece

 

Το λέει το πρώτο post:

 

Επιλέγετε xbox online code, βάζετε στο Order μια αγγλική διεύθυνση και μετά την πληρωμή εμφανίζεται άμεσα ο κωδικός

 

Το πήρα ήδη. Μόνο που αν έχετε ήδη ενεργοποιημένη συνδρομή XBL Gold θα πρέπει να περιμένετε να λήξει πριν χρησιμοποιήσετε το νέο κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην εχουμε τρεχαματα με την fake αγγλικη διευθυνση?(και με το χβοχ και με το αμαζον).

Βαζουμε δικο μας ονομα και τηλεφωνο και fake adress,post code,country,city?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το πήρα ήδη. Μόνο που αν έχετε ήδη ενεργοποιημένη συνδρομή XBL Gold θα πρέπει να περιμένετε να λήξει πριν χρησιμοποιήσετε το νέο κωδικό.

Γιατί; Εγώ κανονικά τον ενεργοποίησα με ενεργή συνδρομή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί; Εγώ κανονικά τον ενεργοποίησα με ενεργή συνδρομή.

 

Δεν ξέρω, εμένα μου έβγαζε λάθος XBOS3008. Παρόμοια συμβουλή έχει και το G2A, που λέει ότι πιθανώς ο κωδικός να μην παίξει σε ήδη ενεργή συνδρομή και να πρέπει πρώτα να περιμένουμε να τελειώσει αυτή. Δεν δοκίμασα να κάνω το redeem στο X1 όμως αλλά απευθείας στο xbox.com (που πρακτικά σε κάνει redirect στη Microsoft).

 

edit: άκυρο, δοκίμασα τώρα μέσα από το Χ1 και λέει ο κωδικός έχει ήδη εξαργυρωθεί. Κοιτάω τη λήξη της συνδρομής και όντως έχει πάρει παράταση ενός έτους. Μάλλον το λάθος που έβγαλε στο site ήταν ό,τι να 'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την αγόρασα απο το Game.co.uk που την έχει 25 λίρες (κοντά στο 30άρι) αλλά δεν θέλει "μαγκιές' με διευθύνσεις κτλπ.

Πήγα να την ενεργοποιήσω και είχα error. Μετά απο επικοινωνία με το support , της microsoft, μου είπαν ότι πρέπει να έχει τελειώσει η ενεργή σύνδεση για να ενεργοποιηθεί η καινούργια (ο κωδικός ήταν ΟΚ είπαν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την αγόρασα απο το Game.co.uk που την έχει 25 λίρες (κοντά στο 30άρι) αλλά δεν θέλει "μαγκιές' με διευθύνσεις κτλπ.

Πήγα να την ενεργοποιήσω και είχα error. Μετά απο επικοινωνία με το support , της microsoft, μου είπαν ότι πρέπει να έχει τελειώσει η ενεργή σύνδεση για να ενεργοποιηθεί η καινούργια (ο κωδικός ήταν ΟΚ είπαν).

 

πηγα και εγω λεει να το παρω απο εκει και εγινε το εξης ωραιο:

 

παταω το Pay now,μου βγαζει σφαλμα το game.co.uk οτι η πληρωμη δεν ηταν επιτυχης και να ξαναδοκιμασω. Aλλά μου ερχεται και καπακι mail με την αποδειξη του paypal... τρεχω τωρα στα τσατ να βγαλω ακρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το transaction φαίνεται στο λογαριασμό σου στο Paypal, το πιθανότερο είναι πως έχει ολοκληρωθεί η συναλλαγή και μάλλον έσκασε κάποιο redirect στη σελίδα του game.co.uk. Άρα θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί η πληρωμή και από τη μεριά τους, άρα θα βγάλεις άκρη σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...