Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρχισαν τα λάθη τις Κυριακές τώρα, τις Παρασκευές έχουν όλοι το μυαλό τους στη θάλασσα.

To Dell που το public τελικά έδωσε ήταν Παρασκευή βράδυ αλλά και 30 Δεκεμβρίου :P

 

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία! χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Περιορισμοί Ευθύνης: Στο πλαίσιο της καλής πίστης και των συναλλακτικών ηθών, η ΕΤΑΙΡΕΙΑ δεν υποχρεούται να αποδεχθεί παραγγελία και να συνάψει πώληση προϊόντων ή/και υπηρεσιών, που λόγω τυπογραφικού ή μηχανογραφικού λάθους, εμφανίζονται στο ηλεκτρονικόκατάστημα με τιμή εσφαλμένη, ήτοι μικρότερη ή μεγαλύτερη από την ισχύουσα για το εν λόγω χρονικό διάστημα. Σε περίπτωση που σε παραγγελία τέτοιο σφάλμα στην τιμή διαπιστώνεται σε μέρος μόνο των παραγγελθέντων προιόντων, τότε η παραγγελία ισχύει και εκτελείται κανονικά για τα υπόλοιπα προϊόντα και θεωρείται μη ολοκληρωθείσα για τα προϊόντα στα οποία διαπιστώθηκε το σφάλμα, εκτός από την περίπτωση που τα είδη στην παραγγελία είναι συναφή, πρόκειται να χρησιμοποιηθούν ως ενιαίο σύνολο και λειτουργούν ως μονάδα το ένα με το άλλο και ο Πελάτης δηλώσει ότι η μερική εκπλήρωση της παραγγελίας δεν εξυπηρετεί τις ανάγκες ή τα συμφέροντά του, οπότε η ΕΤΑΙΡΕΙΑ οφείλει να ακυρώσει ολόκληρη την παραγγελία.

 

Αυτα γραφει στους ορους και προυποθεσεις αγορων στο site.Αν και παρηγγειλα και γω πιστευω θα πεσει ακυρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγειλα κ εγω.. 

Τη τελευταια φορα που απο public ειχε γινει κατι παρομοιο το ειχα παρει αυτο 

που ειχα παραγγειλει.

Κ ειχε βγαλει η εταιρια ανακοινωση οτι εγινε λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα 6 κομμάτια, ένα για μένα, 2 για δώρα και 3 για "σφραγισμένα" αργότερα! Ευχαριστώ TS!!

Τώρα ψάχνω να βρω και μία τσάντα μεταφοράς για εκείνο που θα κρατήσω για μένα, σε αντίστοιχα καλή προσφορά εννοείται! Αν δει κάποιος να μας πει παρακαλώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εριξα και εγώ μια παραγγελία στο public (το οποίο και το θεωρώ απαράδεκτο γενικά αλλά οκ άλλο θεμα αυτό)... Σιγουράκι η ακύρωση.. Από τις 8 παραγγελίες που έχω σε αυτό το μαγαζί σε ένα λογαριασμό έχω 7 άκυρα.. χαχα με έχουν στοχοποιήσει μάλλον :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα και εγώ παραγγελία και ήδη ψάχνω δανεικά για να το πληρώσω σε περίπτωση που συνεχιστεί κανονικά η παραγγελία

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα και εγώ παραγγελία και ήδη ψάχνω δανεικά για να το πληρώσω σε περίπτωση που συνεχιστεί κανονικά η παραγγελία

Κι εγώ τα ίδια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...