Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

intenso hdd 500gb στα 26€,Logitech keyboard ασύρματο στα 5€,ssd Sandisk στα 60€ όταν ξεκινάγανε απο 110€,hp laser jet 37€ και βιβλία του GoT στα 6€ είναι μερικά που μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό απο το συγκεκριμένο κατάστημα το οποίο και έχω σε εκτίμηση...βέβαια μιλάμε για διαφορετικό εύρος τιμών αλλα οφείλω να τα αναφέρω και λάθος να έχουν κάνει εγω προσωπικά δεν πρόκειται να τους κρατήσω κακιά.. δεν ξέρω τι εμπειρίες εχει ο καθένας αλλα αυτή είναι η δικιά μου..εννοείται δεν δουλεύω για αυτούς μην πετάξει κανείς καμία μπαρούφα...

 

 16 ηλεκτρονικές παραγγελίες και καμμία ακύρωση μέχρι στιγμής. Τα τελευταία 2-3 έτη αυτά. Και εγώ έχω πολύ καλή εμπειρία απο τα public και το έχω αναφέρει αυτό και σε προηγούμενο τόπικ με άλλη προσφορά. Απο αρχές έτους π.χ έχω παραγγείλει / παραλάβει τα εξής: Galaxy S7 Edge στα 399, polaroid cube + στα 71, Logitech G10 Orion στα 80, Belkin charge and sync dock για android στα 7, Lenovo Tab 3 A8-50 16gb στα 100 τον Δεκέμβρη. Καμμία ακύρωση και φυσικά τηρήθηκε και η σειρά στην προπαραγγελία του Ιουλίου για το mini nes classic το οποίο και παρέλαβα τελικά τον Νοέμβρη όπως και αναμενόταν χωρίς ιδιαίτερη καθυστερήση. 

Εδώ φυσικά μιλάμε για άλλο εύρος τιμής όπως σωστά λές αλλά ελπίζω να δώ κάτι καλό από αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω πρωί πρωί στο public πριν αλλάξουν τις τιμές και θα το τσιμπήσω, νομίζω το είχα δει διαθέσιμο στο κατάστημα, τι ώρα ανοίγουν; black Monday θα τους πω :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

What is dead may never die! (ωπα λαθος topic)  :-D

 

εχει δικιο το αλανι απο πανω, τι ειχαμε,τι χασαμε, chill out :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με άτομο μέσα από τα public, με σημαντική θέση. Λάθος είναι, ψάχνουν να βρουν τι, πως και ποιος. Είναι και η αρχική τιμή λάθος, κάποιος από αυτούς που στήνουν το σαιτ έκανε πατάτα. Δεν θα παραλάβει κανείς παιδιά. Επίσης, επειδή ανέφερα κυρώσεις κτλ μου εξήγησε ότι είναι καλυμμένοι έτσι κι αλλιώς από τους όρους αγοράς και από το ότι δεν υπάρχει απόθεμα στο προϊόν. Αυτά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελευταία πάντως είχε παίξει στα 999€ στο Mediamarkt αν θυμάμαι καλά, που θυμάμαι...


Μίλησα με άτομο μέσα από τα public, με σημαντική θέση. Λάθος είναι, ψάχνουν να βρουν τι, πως και ποιος. Είναι και η αρχική τιμή λάθος, κάποιος από αυτούς που στήνουν το σαιτ έκανε πατάτα. Δεν θα παραλάβει κανείς παιδιά. Επίσης, επειδή ανέφερα κυρώσεις κτλ μου εξήγησε ότι είναι καλυμμένοι έτσι κι αλλιώς από τους όρους αγοράς και από το ότι δεν υπάρχει απόθεμα στο προϊόν. Αυτά...

 

Ψάχνουν τώρα ; στις 12:54 ; ...

Mάλιστα... 

 

Θα μπορούσαν επίσης - όσο ψάχνουν -  να κάνουν κάτι πολύ απλό αν ισχύουν αυτά που γράφεις - λέμε τώρα -  για παράδειγμα να κατεβάσουν την προσφορά απο την σελίδα τους να μην εξακολουθούν να πέφτουν παραγγελίες; Μετά συνεχίζουν να ψάχνουν. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνει κάθε αδαής και κάθε τσιράκι μες τα μεσάνυχτα να υποστηρίξει το αφεντικό του. Που καταντάει ο άνθρωπος για τα λεφτά. Συνεχίστε να εκτίθεστε και να μας προσφέρετε δόσεις γέλιου. Ποιός ξέρει; Ίσως πάρτε και αύξηση για το έργο σας.

Όσοι το βλέπουμε διαφορετικά δεν σημαίνει απαραίτητα ότι δουλεύουμε στα public πάντως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα. Απλώς επειδή είναι πρώην συμμαθητής και πολύ φίλος τον ενόχλησα για να σας δώσω μία εικόνα του τι συμβαίνει. Αυτά μου μετέφερε. Το ξέρουν κι οι ίδιοι αλλά έχουν συγκεκριμένα άτομα αρμοδιότητα στο Web. Το μόνο σίγουρο είναι ότι κάποιος αύριο θα ακούσει πολλά. ΥΓ Δεν ξέρω αν υπήρξε σε απόθεμα. Τα παιδιά έλεγαν μετά από παραγγελία. Κι εκεί όμως τους καλύπτει το τυπογραφικο λάθος. ΥΓ2 Εμένα στα παλιά μου τα παπούτσια τα Πάμπλικ. Πάντως με τα λεφτά που ρίχνουν στη διαφήμιση δεν νομίζω ότι έχουν ανάγκη από τέτοια σκόπιμα λάθη. Δεν είναι σκρουτζομαγαζα που δεν τα ξέρει η μάνα τους. ΥΓ2 καμιά φορά συμβαίνουν και πατάτες. Μακάρι βέβαια να παραλάβετε, αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω. Καλή συνέχεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστεύω είναι θέμα του καθενός πόση όρεξη έχει να το ψάξει με συνήγορους του καταναλωτή κ.λ.π.

Μέχρι 600 πιστεύω θα ήταν μια καλή τιμή, δεδομένου ότι βρίσκεις από αξιόπιστο μαγαζί στο skroutz, λάπτοπ με i7-6700hq και gtx950m στα 640 ευρώ.

https://www.skroutz.gr/s/11692633/Asus-X550VX-XX016D-i7-6700HQ-4GB-1TB-GeForce-950M-No-OS.html

Το οτι το συγκεκριμενο ουτε 17αρα οθονη εχει,ουτε 8gb ram ,ουτε ssd ,ουτε ουτε ουτε πολλα αλλα τα οποια βαριεμαι να γραφω ,λογικα δεν παιζει κανενα ρολο σωστα?αλλα με 640 κατα τα αλλα .......

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προτεινω στα διευθυντακια του παμπλικ να ριξουν μια παραγγελια στην Ταιβάν αυριο για 200 τμχ και να παραλαβουμε εστω και σεπτεμβριο. Κανα 30€ κερδος στο κομματι θα το βγαλουν παλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα. Απλώς επειδή είναι πρώην συμμαθητής και πολύ φίλος τον ενόχλησα για να σας δώσω μία εικόνα του τι συμβαίνει. Αυτά μου μετέφερε. Το ξέρουν κι οι ίδιοι αλλά έχουν συγκεκριμένα άτομα αρμοδιότητα στο Web. Το μόνο σίγουρο είναι ότι κάποιος αύριο θα ακούσει πολλά. ΥΓ Δεν ξέρω αν υπήρξε σε απόθεμα. Τα παιδιά έλεγαν μετά από παραγγελία. Κι εκεί όμως τους καλύπτει το τυπογραφικο λάθος. ΥΓ2 Εμένα στα παλιά μου τα παπούτσια τα Πάμπλικ. Πάντως με τα λεφτά που ρίχνουν στη διαφήμιση δεν νομίζω ότι έχουν ανάγκη από τέτοια σκόπιμα λάθη. Δεν είναι σκρουτζομαγαζα που δεν τα ξέρει η μάνα τους. ΥΓ2 καμιά φορά συμβαίνουν και πατάτες. Μακάρι βέβαια να παραλάβετε, αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω. Καλή συνέχεια.

Όταν το είδα εγώ ήταν σε κατάσταση "διαθέσιμο".

Εγω προτεινω στα διεθυντακια του παμπλικ να ριξουν μια παραγγελια στην Ταιβάν αυριο για 200 τμχ και να πσραλαβουμε εστω και σεπτεμβριο. Κανα 30€ κερδος στο κομματι θα το βγαλουν παλι.

200?

Οπως λέει και ο Θεός φουσεκης

"ΧΙΛΙΑ ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πιο πολυ ξενερωσα γιατι αναμεσα στους πονηρακιδες  που τρεξαν να κανουν παραγγελια ειδα και 1-2 ατομα που τους ειχα για καπως πιο σωστους.

οι υπολοιποι ειναι αυτοι στους οποιους αναφερθηκε καποιος οταν ειπε οτι τα φαγανε μαζι.

Το να έκανε κάποιος μια παραγγελία μήπως και είναι όντως πραγματική προσφορά δεν λέει κάτι κατά τη γνώμη μου. Εγώ πχ έκανα, αν τυχόν είναι αληθινή η προσφορά καλώς και θα σκεφτώ κιόλας αν θα το παραλάβω. Αν όχι και πάλι καλώς, τι είχαμε τι χάσαμε. Φυσικά (για μένα) δεν πρόκειται να τους ζητήσω τα ρέστα ούτε και να απαιτήσω το λάπτοπ. Για καταγγελίες κλπ ούτε λόγος. Λάθη γίνονται, μιλάμε για χιλιάδες κωδικούς.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, είναι σίγουρα τυπογραφικό λάθος. Αν μπείτε από την αρχική σελίδα του public, στο σημείο που έχει τις εκπτώσεις και μπείτε στους Υπολογιστές, θα το δείτε στη σελίδα 4, προϊόντα 46-60, ακριβώς μετά από υπολογιστή που έχει 1299 (το surface) και πριν από υπολογιστή που έχει 1399 (asus transformer pro).

 

http://www.public.gr/cat/sales/ypologistes/?No=45&Ntt=&Nrpp=15&Ns=&N=

 

Τώρα, πως τα κατάφεραν και το έκαναν να φαίνεται 379 ενώ είναι 1379 και να εμφανίζεται στην κανονική θέση (με βάση την ταξινόμηση), αυτοί το ξέρουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...