Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tελευταία πάντως είχε παίξει στα 999€ στο Mediamarkt αν θυμάμαι καλά, που θυμάμαι...

 

 

Ψάχνουν τώρα ; στις 12:54 ; ...

Mάλιστα... 

 

Θα μπορούσαν επίσης - όσο ψάχνουν -  να κάνουν κάτι πολύ απλό αν ισχύουν αυτά που γράφεις - λέμε τώρα -  για παράδειγμα να κατεβάσουν την προσφορά απο την σελίδα τους να μην εξακολουθούν να πέφτουν παραγγελίες; Μετά συνεχίζουν να ψάχνουν.

 

Θα σε σοκαρω, το ξέρω, αλλά μια εταιρεία με χιλιάδες υπαλλήλους έχει χωρισμένες αρμοδιότητες. Ο φίλος μου το παρατηρησε, μίλησε με κάποιους συναδέλφους του, δεν έχει όμως το τηλέφωνο του ιδιοκτήτη. Εξελίξεις από αύριο το πρωί όταν ανοίξουν τα αρμόδια τμήματα. Απορώ πάντως που τα βάζετε και μαζί μου. Συγγνώμη που δεν θα πάρετε λαπτοπ 800 ευρώ κάτω αλλά δεν αποφασίζω εγώ. Απλώς μετέφερα το τι ισχύει για να μην κάνετε υποθέσεις. Τώρα αν ο μπάρμπα Πάμπλικ τρελάθηκε και τα κάνει δώρο, μακάρι...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Θα σε σοκαρω, το ξέρω, αλλά μια εταιρεία με χιλιάδες υπαλλήλους έχει χωρισμένες αρμοδιότητες. Ο φίλος μου το παρατηρησε, μίλησε με κάποιους συναδέλφους του, δεν έχει όμως το τηλέφωνο του ιδιοκτήτη. Εξελίξεις από αύριο το πρωί όταν ανοίξουν τα αρμόδια τμήματα. Απορώ πάντως που τα βάζετε και μαζί μου. Συγγνώμη που δεν θα πάρετε λαπτοπ 800 ευρώ κάτω αλλά δεν αποφασίζω εγώ. Απλώς μετέφερα το τι ισχύει για να μην κάνετε υποθέσεις. Τώρα αν ο μπάρμπα Πάμπλικ τρελάθηκε και τα κάνει δώρο, μακάρι...

Να σαι καλά φίλε για την ενημέρωση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα βάζω μαζί σου και συγνώμη αν φάνηκε έτσι. Απλά μου έκαναν εντύπωση τα γραφόμενά σου.

Εφόσον έπεσε στην αντίληψή τους και ψάχνουν τι έγινε θα έπρεπε να κατέβει χτές και όχι αύριο που θα έχει +1000 παραγγελίες ακόμα.

Τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο κακο με τον γιαννη τον ενα εννια τρια, ειναι οτι ενα τοπικ με τοσο potential θα κλειδωσει γρηγορα επειδη βριζει και χρησιμοποιει χαρακτηρισμους...

 

Κατα τ'αλλα για να δωσω κι εγω μια πασα στον φιλο μας, καλα θα ηταν να μας απαντησει ποιο δικαιωμα του ως καταναλωτη του εχει καταπατησει το public σε περιπτωση που δωσει ακυρα λογω λαθους.

Το δικαιωμα στο να κανει 2 κλικ απο το pc του για να καταχωρει μια παραγγελια; :lol:

Διάβασε τα σχόλια μου και θα βρεις την απάντηση. Όσον αφορά την συμπεριφορά μου κάνε τον κόπο και δες ποιοί ξεκίνησαν να βρίζουν εμένα και όσους κάναμε το έγκλημα να παραγγείλουμε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα βάζω μαζί σου και συγνώμη αν φάνηκε έτσι. Απλά μου έκαναν εντύπωση τα γραφόμενά σου.

Εφόσον έπεσε στην αντίληψή τους και ψάχνουν τι έγινε θα έπρεπε να κατέβει χτές και όχι αύριο που θα έχει +1000 παραγγελίες ακόμα.

Τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε.

 

Το φιλαράκι μου είναι υποδιευθυντής σε ένα κατάστημα. Έπεσε στη δική του αντίληψη, ο ίδιος όμως μέχρι αύριο δεν μπορεί να κάνει πολλά. Μου είπε ότι έστειλε μήνυμα εκεί που έπρεπε, προφανώς όμως το αρμόδιο τμήμα είναι σε καλοκαιρινή διάθεση. Δεν διαφωνώ ότι έπρεπε να κατέβει αμέσως. Ούτε τον συνήγορο των public κάνω. Μακάρι να παραλάβουν όλοι. Απλώς επειδή σέβομαι τα παιδιά του forum το έψαξα και ενημέρωσα, όπως είχα ενημερώσει και για το πότε θα παραλάβουν όσοι είχαν παραγγείλει S7. Μια παρέα είμαστε. Καλό βράδυ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι παίρνεις κατι πολύ καλύτερο με παρόμοια τιμή.

Αν πας skroutz και βάλεις στα φίλτρα, Core i7 (ακόμα και 2core σειράς U) + 8gb + ssd + 17 με 1080p + Nvidia, η τιμή πάει 800+ ίσως και παραπάνω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντου η ιδια αισχροκερδεια με τα ηλεκτρονικα ρε παιδια. Το s7 edge περυσι εκκινησε στα 800+ και προσφατα δοθηκε στα 400. Τα μαγαζια παλι εβγαλαν κερδος, αρα μιλαμε για κοστος χονδρικης κανα 250€. Και θα πεσει και αλλο ως τα Χριστ.

Αμα θελει ο πανος γερμανος μας τα δινει στα 380.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πιο πολυ ξενερωσα γιατι αναμεσα στους πονηρακιδες  που τρεξαν να κανουν παραγγελια ειδα και 1-2 ατομα που τους ειχα για καπως πιο σωστους.

οι υπολοιποι ειναι αυτοι στους οποιους αναφερθηκε καποιος οταν ειπε οτι τα φαγανε μαζι.

 

Δεν βλέπω κάτι το μεμπτό σε αυτό. Και εγώ παρήγγειλα σε περίπτωση που - λέμε τώρα - κάτσει η φάση. Έχω καλή εμπειρία απο το πάμπλικ και δεν πρόκειται να χαλαστώ απο την ακύρωση αυτής της παραγγελίας. Ούτε είμαι απο αυτούς που θα εξαφανιστώ σε περίπτωση που γίνει κάποιο θαύμα και αποφασίσουν να τα δώσουν αλλά ούτε θα χαλαστώ και θα αρχίσω να βρίζω εδώ μέσα ή να κάνω καταγγελίες σε περίπτωση ακύρωσης. Είναι λάθος αλλά αν σου κάτσει; :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας skroutz και βάλεις στα φίλτρα, Core i7 + 8gb + ssd + 17 με 1080p η τιμή πάει 800 ίσως και 900+

Έχεις δίκιο. Μόλις παρατήρησα ότι αυτό που πρότεινα ειναι 15ιντσο. Παρόλα αυτά το βασικό μου επιχείρημα είναι ότι μέχρι 600-650 ευρώ αξίζουν για αυτό το μηχάνημα. Σίγουρα τα 1379 λου προφανώς ζητάει είναι εκτός πραγματικότητας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασφαλώς και δεν θα πάθει κανείς τπτ αν παραγγείλει, 3 κλικ είναι αλλά ας σοβαρευτούμε, είναι πολύ μεγάλο το λάθος στην τιμή. Δεν θα δυσκολευόμουν να πιστέψω ότι είναι εσκεμμενο από το κατάστημα, το συνηθίζουν πολλοί άλλωστε, άλλοι λιγότερο άλλοι περισσότερο, αλλά μιλάμε για ξεκάθαρο και πιστεύω ανθρώπινο λάθος. Τέλοσπαντων, πιο πολύ ήθελα να γράψω για όλους όσους "απειλούν" να κινηθούν νομικά επειδή δεν τους χάρισαν λαπτοπ. Εννοείτε θα επισκεφτείτε και θα πληρώσετε δικηγόρο, θα καταθέσετε μήνυση, θα πληρώσετε παράβολα; Ή απλά θα στείλετε οργισμένη επιστολή σε όσους Συνηγόρους σας εμφανίσει το Google και θα τους πάρετε και δέκα τηλέφωνα από το φοιτητικό σας νούμερο με 1500' προς όλους; Προσέξτε μην είναι 5ψηφιο και χρεωθείτε το ένα ευρώ που έμεινε μέσα στην κάρτα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Φαίνεται ότι το βλέπουμε εντελώς διαφορετικά. Δεκτή η άποψη σου αν και δεν συμφωνώ.

Αν δεν βάλεις παρόμοια specs σύγκριση δεν γίνεται.

 

Καλώς ή κακώς στις τιμές που ανέφερα παίζουν τα πραγματικά παρόμοια laptops...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασφαλώς και δεν θα πάθει κανείς τπτ αν παραγγείλει, 3 κλικ είναι αλλά ας σοβαρευτούμε, είναι πολύ μεγάλο το λάθος στην τιμή. Δεν θα δυσκολευόμουν να πιστέψω ότι είναι εσκεμμενο από το κατάστημα, το συνηθίζουν πολλοί άλλωστε, άλλοι λιγότερο άλλοι περισσότερο, αλλά μιλάμε για ξεκάθαρο και πιστεύω ανθρώπινο λάθος. Τέλοσπαντων, πιο πολύ ήθελα να γράψω για όλους όσους "απειλούν" να κινηθούν νομικά επειδή δεν τους χάρισαν λαπτοπ. Εννοείτε θα επισκεφτείτε και θα πληρώσετε δικηγόρο, θα καταθέσετε μήνυση, θα πληρώσετε παράβολα; Ή απλά θα στείλετε οργισμένη επιστολή σε όσους Συνηγόρους σας εμφανίσει το Google και θα τους πάρετε και δέκα τηλέφωνα από το φοιτητικό σας νούμερο με 1500' προς όλους; Προσέξτε μην είναι 5ψηφιο και χρεωθείτε το ένα ευρώ που έμεινε μέσα στην κάρτα...

Ο συνήγορος του πολίτη είναι δωρεάν αγαπητέ μου. Πραγματικά λυπάμαι για αυτά που γράφεις.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχεις δίκιο. Μόλις παρατήρησα ότι αυτό που πρότεινα ειναι 15ιντσο.

Και με 1366Χ768 ανάλυση, χωρίς SSD.

 

Δες πόσο πάνε συνήθως...

 

https://www.skroutz.gr/c/25/laptop/f/342278_342316_342323_363863_481053/Τουλάχιστον-1920x1080-Τουλάχιστον-8GB-SSD-Intel-Core-i7-Τουλάχιστον-17-0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασφαλώς και δεν θα πάθει κανείς τπτ αν παραγγείλει, 3 κλικ είναι αλλά ας σοβαρευτούμε, είναι πολύ μεγάλο το λάθος στην τιμή. Δεν θα δυσκολευόμουν να πιστέψω ότι είναι εσκεμμενο από το κατάστημα, το συνηθίζουν πολλοί άλλωστε, άλλοι λιγότερο άλλοι περισσότερο, αλλά μιλάμε για ξεκάθαρο και πιστεύω ανθρώπινο λάθος. Τέλοσπαντων, πιο πολύ ήθελα να γράψω για όλους όσους "απειλούν" να κινηθούν νομικά επειδή δεν τους χάρισαν λαπτοπ. Εννοείτε θα επισκεφτείτε και θα πληρώσετε δικηγόρο, θα καταθέσετε μήνυση, θα πληρώσετε παράβολα; Ή απλά θα στείλετε οργισμένη επιστολή σε όσους Συνηγόρους σας εμφανίσει το Google και θα τους πάρετε και δέκα τηλέφωνα από το φοιτητικό σας νούμερο με 1500' προς όλους; Προσέξτε μην είναι 5ψηφιο και χρεωθείτε το ένα ευρώ που έμεινε μέσα στην κάρτα...

Δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχει το λάθος του public με το γεγονός ότι είμαστε φτωχαδάκια...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...