Προς το περιεχόμενο

Σκληρός δίσκος Seagate 2,5 1tb για PlayStation(?) 28,90 + 3,60 μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15:55

 

Μάλιστα. Πλήρης επιβεβαίωση ότι έστειλαν σε όσους πλήρωσαν με paypal. Γιατί η δική μου (και για 1 τεμάχιο) στις 15.30 έχει ακυρωθεί λόγω διαθεσιμότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μολις εφαγα και γω ακυρο ενω ειχα εμαιλ 15.26 με τραπεζικη καταθεση.

αφου ετσι θελετε οπου μπορω θα γραφω τα χειροτερα.

Εφυγε η αρνητικη ελπιζω να την περασει κανονικα το σκρουτζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το σκέφτομαι για αρνητική γιατί δεν τήρησαν ούτε τα προσχήματα. Εξυπηρετούν όποιες παραγγελίες θέλουν και μάλιστα και σε κομμάτια παραπάνω (χωρίς να έχω κανένα θέμα με τον προηγούμενο φίλο). Μαγκιά του που πήρε 2.Το κατάστημα πρέπει να κρίνει πόσα θα στείλει και με ποια σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλιστα. Πλήρης επιβεβαίωση ότι έστειλαν σε όσους πλήρωσαν με paypal. Γιατί η δική μου (και για 1 τεμάχιο) στις 15.30 έχει ακυρωθεί λόγω διαθεσιμότητας.

15.15 η δική μου παραγγελία με πληρωμή στο κατάστημα και ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΑΝ - στο τηλέφωνο με ενημέρωσε ότι "τηρήθηκε σειρά προτεραιότητας" και "όσοι παρέλαβαν παρήγγειλαν πριν τις 15.15"

Επεξ/σία από chicken32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανε κανεις register τον δικο στην seagate? μεχρι ποτε σας εβγαλε εγγυηση? εμενα εβγαλε μεχρι 5 γεναρη του 2019 ενω λεει 5 χρονια στην σελιδα του προιοντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ πηραν πριν 10 λεπτα γ πληρες ακυρο σε παραγγελια στις 15:16

 

Εριξα μαυρο εννοειται.

Πάντως το σκέφτομαι για αρνητική γιατί δεν τήρησαν ούτε τα προσχήματα. Εξυπηρετούν όποιες παραγγελίες θέλουν και μάλιστα και σε κομμάτια παραπάνω (χωρίς να έχω κανένα θέμα με τον προηγούμενο φίλο). Μαγκιά του που πήρε 2.Το κατάστημα πρέπει να κρίνει πόσα θα στείλει και με ποια σειρά.

Μην σκεφτεσε ριξε μαυρο γτ δεν εδωσαν καμια αξια στην σειρα παρα μονο κοιταξαν τον κωλο τους.

15.15 η δική μου παραγγελία με πληρωμή στο κατάστημα και ακύρωση - στο τηλέφωνο με ενημέρωσε ότι "τηρήθηκε σειρά προτεραιότητας" και "όσοι παρέλαβαν παρήγγειλαν πριν τις 15.15"

Εγω δηλαδη 15:16 εφαγα ακυρο γ 1 λεπτο; γ ποσο @@@@ μας περναν επιτελους;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήραν και μένα για άκυρο. Σήμερα έβαλαν άλλη κοπελιά να πάρει τηλέφωνο, φαινόταν πιο δυναμική αυτή και κάθετη στην τοποθέτηση ... αλλά εννοείτε τ' άκουσε ένα χεράκι! Ρίξτε αρνητικές μάγκες, αν και είμαι σχεδόν 100% σίγουρος πως θα φάμε πόρτα από το σκρουτζ και το ξέρουν από το κατάστημα! Όπως και να έχει, η καλύτερη τιμωρία είναι να ΜΗΝ ασχοληθούμε ξανά με τα συγκεκριμένα καταστήματα. Black list και πάμε παρακάτω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήραν και μένα για άκυρο. Σήμερα έβαλαν άλλη κοπελιά να πάρει τηλέφωνο, φαινόταν πιο δυναμική αυτή και κάθετη στην τοποθέτηση ... αλλά εννοείτε τ' άκουσε ένα χεράκι! Ρίξτε αρνητικές μάγκες, αν και είμαι σχεδόν 100% σίγουρος πως θα φάμε πόρτα από το σκρουτζ και το ξέρουν από το κατάστημα! Όπως και να έχει, η καλύτερη τιμωρία είναι να ΜΗΝ ασχοληθούμε ξανά με τα συγκεκριμένα καταστήματα. Black list και πάμε παρακάτω!

Επαναφέρω την πρόταση μου για ξεχωριστό θέμα με τις κακές εμπειρίες που είχαμε από καταστήματα καθώς και την τήρηση στατιστικών.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρω την πρόταση μου για ξεχωριστό θέμα με τις κακές εμπειρίες που είχαμε από καταστήματα καθώς και την τήρηση στατιστικών.

Συμφωνω με 1000!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mgmanager με πιστωτική στις 15:43 πέρασε κανονικά.

Μάλιστα επειδή εκείνη την ώρα άλλαξε η τιμή μου εμφάνισε πρόβλημα η παραγγελία.

Τους έστειλα email ότι στη νέα τιμή δεν με ενδιαφέρει και απάντησαν ότι θα το παραλάβω σε αυτή που χρεώθηκε η κάρτα 29,21.

Όλα μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...