Προς το περιεχόμενο

Σκληρός δίσκος Seagate 2,5 1tb για PlayStation(?) 28,90 + 3,60 μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις με πηραν τηλ απο etd.Με ακυρωσε λεγοντας οτι μου εχει στειλει mail για ακυρο και οτι μπορει να πηγε στα σπαμ κλπ...Προφανως γκρινιαξα και μου ειπε θα δει αν μπορει να φερει κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως φοβούνται να μη κάνουμε dispute στο paypal και γι'αυτό να στέλνουν σε όσους αγόρασαν με paypal!

Αδικία μεγάλη διότι κάποιοι έριξαν την παραγγελία πολύ νωρίτερα...

Τεσπα, δεν είμαι συνήθως από εκείνους που κυνηγάνε με αρνητικές κτλ. όταν κάνουν "λάθοι" τα καταστήματα (κακώς βέβαια), αλλά νομίζω στη συγκεκριμένη περίπτωση τους αξίζει με το παραπάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φύγει και από μένα αρνητική για το shophere γιατί δεν τηρηθηκε η σειρά

Μολις εριξα μια καλη αρνητικη και αναμενω εγκριση.

 

Ριξε μπας και βαλουν μυαλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ αρνητική στο ETD.

Υπόψιν, αν γράψετε σχόλια του τύπου "τα έκαναν για να κρατήσουν τα στοιχεία μας", ή "δεν υπήρχε προσφορά απλά ήταν κράχτης η τιμή" κτλ, δεν υπάρχει περίπτωση να την εγκρίνει το σκρουτζ. Θέλουν απλά τα γεγονότα για να την εγκρίνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε υπόψιν σας πως "υποχρέωση" να στείλουν το προϊόν έχουν μόνο εάν έχετε πληρώσει. Συνεπώς, αντικαταβολές, πληρωμή στο κατάστημα, κλπ, μπορούν να τις ακυρώνουν χωρίς πρόβλημα. Μπορεί να μας κακοφαίνεται όταν τρώμε το άκυρο, αλλά φανταστείτε και το ρίσκο που παίρνουν κι αυτοί με αντικαταβολές και δεσμεύσεις προϊόντος που τους μένουν. Θα έλεγα λοιπόν να αυτοσυγκρατηθείτε λίγο με τα αρνητικά στο σκρουτζ εφόσον δεν έχετε χρεωθεί. 

 

Βάζω το υποχρέωση σε εισαγωγικά, γιατί ναι μεν από το νόμο ισχύει κάτι τέτοιο αλλά πολλές φορές βλέπουμε κι αυτό να καταστρατηγείται με διάφορες δικαιολογίες και τα ποσά δε δικαιολογούν ατομικές ενέργειες από την πλευρά μας.

 

Δυστυχώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έλεγα λοιπόν να αυτοσυγκρατηθείτε λίγο με τα αρνητικά στο σκρουτζ εφόσον δεν έχετε χρεωθεί. 

 

 

Τι εννοείς?

Έκανα παραγγελία, ακυρώθηκε. Έμεινα ευχαριστημένος? Όχι. Ποιος ο λόγος να μην αφήσω την αρνητική μου?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...