Προς το περιεχόμενο

Σκληρός δίσκος Seagate 2,5 1tb για PlayStation(?) 28,90 + 3,60 μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόλαβε κανείς να κάνει print screen την σελίδα παραγγελίας όταν έλεγαν ότι είναι διαθέσιμα? (ή έστω διαθέσιμα κατόπιν παραγγελίας)

Δεν υπάρχει λόγος, δε γίνεται αυτό που έχεις στο νού σου.

Θα επικαλεστούν "τεχνικό σφάλμα" και ¨καταφανώς λανθασμένη τιμή".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από που τρώτε άκυρο να ζητάτε να σας διαγράψουν το λογαριασμό ή να αλλάξετε τα στοιχεία σας, να απεγγραφείτε από newsletters κτλ.. Το λέω γιατί έχω ακούσει ότι είναι συνήθης τακτική για να μαζεύουν στοιχεία πελατών ή να φαίνεται επισκεψιμότητα στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που τρώτε άκυρο να ζητάτε να σας διαγράψουν το λογαριασμό ή να αλλάξετε τα στοιχεία σας, να απεγγραφείτε από newsletters κτλ.. Το λέω γιατί έχω ακούσει ότι είναι συνήθης τακτική για να μαζεύουν στοιχεία πελατών ή να φαίνεται επισκεψιμότητα στο site.

Σιγά μη γίνονται τέτοια πράματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπό το αρχικό μαγαζί πήρα τηλ οτι την παρασκευή θα ξέρουν λόγω εξάντλησης αποθεματων

 

 

To θέμα είναι ποιά αποθέματα ? Γιατί έκανα παραγγελία 15:38 και έχω φάει άκυρο. Πέρα από τον TS ποιός άλλος περιμένει να παραλάβει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο κανενα 15 λεπτο με πηρε μια κοπελα ευγενικη απο το καταστημα κ μου ειπε οτι παρασκευη θα ξερουν.

 

Οποτε μ λεει κραταει την παραγγελια μου κ αν εχουν παρασκευη θα με καλεσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο κανενα 15 λεπτο με πηρε μια κοπελα ευγενικη απο το καταστημα κ μου ειπε οτι παρασκευη θα ξερουν.

 

Οποτε μ λεει κραταει την παραγγελια μου κ αν εχουν παρασκευη θα με καλεσουν.

Ακριβως το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο ps4 τι άλλη χρήση μπορεί να έχει; σε pc ή λαπτοπ;

Εχω την ιδια απορια.Και η απορια εχει διατυπωθει απο την πρωτη σελιδα.Θελω να πιστευω θα ταιριαζει.Σε ενα μαγαζι στο skroutz παντως το εχει κανονικα στους σκληρους μαζι με τους υπολοιπους.Οποιος ξερει κατι παραπανω ας πει γιατι με τις υποθεσεις δουλεια δεν γινεται.

Παντως εγω δεν εχω φαει ακυρο ακομη οποτε θα τους τα βαλω τα χρηματα να δουμε αν προχωρησουμε τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την ιδια απορια.Και η απορια εχει διατυπωθει απο την πρωτη σελιδα.Θελω να πιστευω θα ταιριαζει.Σε ενα μαγαζι στο skroutz παντως το εχει κανονικα στους σκληρους μαζι με τους υπολοιπους.Οποιος ξερει κατι παραπανω ας πει γιατι με τις υποθεσεις δουλεια δεν γινεται.

Παντως εγω δεν εχω φαει ακυρο ακομη οποτε θα τους τα βαλω τα χρηματα να δουμε αν προχωρησουμε τελικα.

 

Θα κάνεις κατάθεση χωρίς να σε έχουν ενημερώσει ? Ρίσκο με ότι σημαίνει αυτό. Όχι τόσο για το "τεράστιο" χρηματικό ποσό όσο για την διαδικασία του τύπου δεν υπάρχει, θα επιστρέψουμε τα λεφτά σε 10 εργάσιμες, ξανακαλέστε κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνεις κατάθεση χωρίς να σε έχουν ενημερώσει ? Ρίσκο με ότι σημαίνει αυτό. Όχι τόσο για το "τεράστιο" χρηματικό ποσό όσο για την διαδικασία του τύπου δεν υπάρχει, θα επιστρέψουμε τα λεφτά σε 10 εργάσιμες, ξανακαλέστε κτλ.

Στο μαιλ επιβεβαιωσης ουσιαστικα μου ειπαν να βαλω τα λεφτα για να προχωρησει η διαδικασια.Τι να κανω;να τους λεω απατεωνες οτι θα μου ριξουν ακυρο κλπ ενω δεν εχω βαλει καν τα χρηματα;Αφου επελεξα αυτο τον τροπο πληρωμης οφειλω να πληρωσω.Αν απο κει και περα αν με ακυρωσουν θα εχω ολα τα δικια με το μερος μου.

Τα χρηματα θα τα παρω πισω οπως και να χει απλα ισως ταλαιπωρηθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eγω πηρα 2 και πληρωμη εγινε με paypal

Ηρθε  email επιβεβαιωσης ευτυχως το ειδα στα spam και δεν το διεγραψα

Ευχαριστούμε πολύ για την παραγγελία σας. Σύντομα ένας συνεργάτης του ShopHere θα επικοινωνήσει μαζί σας για την επιβεβαίωση της παραγγελίας σας. Η παραγγελία σας θα αποσταλεί το συντομότερο δυνατόν. 

Επικοινωνια ακομα τιποτα

 

Update

Μολις ελαβα sms  :shock: 

 

Ηπαραγγελια σας εχει αποσταλει με την FIS COURIER και αριθμο αποστολης χχχχχχχχχχχχ

Ευχαριστουμε πολυ

Επεξ/σία από maira75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις με πηραν τηλεφωνο απο mg manager οτι η παραγγελια θα ερθει στο σπιτι μου αυριο και το μονο που θα πρεπει να πληρωσω ειναι τα μεταφορικα (ειχα πληρωσει μεσω καρτας τα 29.21).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...