Προς το περιεχόμενο

Μεθύσι κ αποτελέσματα


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χρειάζεται να μπούμε σε διαφωνίες του στυλ, αυτό το ένα αυτό το άλλο που δεν θα οδηγήσουν και πουθενά... γιατί όλα στην τελική είναι θέμα προσωπικού γούστου και ορέξεως...Σε αυτή την λογική ''no offence taken''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε παιδιά εχει τυχει σε κανέναν ξαφνικά εκει που ειναι ολα καλα να χαθει κυριολεκτικά; Να κανει οτι να'ναι,τρελα πραματα και στο τελος να ξυπναει στο κρεβατι του και να μην ξερει πως εφτασε εκει; Το'χω παθει 6-7 φορες και εκτος απο τις εμφανεις συνεπειες οπως σπασιμο ποδιου,κατι αυχενικα κλπ,δε θυμάμαι/ξερω τπτ αλλο....Οτι μου εχουν αυτοι με τους οπους ημουν παρεα/πειραξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συμπτώματα που περιγράφεις γίνονται συνήθως από...:

 

Tequila.

Ούζο.

 

Βέβαια αν δεν είσαι ''σχετικά'' συστηματικός πότης μπορεί να το πάθεις από οτιδήποτε (ίσως ακόμη και από αρκετές μπύρες)...Το κάθε ποτό όμως έχει την δική του πορεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συμπτώματα που περιγράφεις γίνονται συνήθως από...:

 

Tequila.

Ούζο.

 

Βέβαια αν δεν είσαι ''σχετικά'' συστηματικός πότης μπορεί να το πάθεις από οτιδήποτε (ίσως ακόμη και από αρκετές μπύρες)...Το κάθε ποτό όμως έχει την δική του πορεία...

 

μια φορα ανάμιξα warsteiner(x2),jack(x2)kai αψέντι 25αρι(x2),το θέμα ομως δεν είναι αυτό,αφηνει τιποτα μόνιμο; Προκαλεί καμια ζημιά στον εγκέφαλο ας πουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πράσινο ελιξίριο χμμμμμ...!! Ουδέν σχόλιο...Δεν εχω σχετική βιβλιογραφία για μια και μοναδική φορά να παθαινεις κάποια μόνιμη εγκεφαλική βλάβη (γενικότερα), ίσως να υπάρχουν μεμονωμένα περιστατικά (εγώ δεν εχω κάτι επίσημο)... αυτά από στόμα σε στόμα και της περισσότερες φορές δεν αντιστοιχούν στην πραγματικότητα γιατί ως συνήθως δεν γνωρίζουμε πότε όλα τα γεγονότα. Σου έχουν μείνει τίποτα κουσούρια...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πράσινο ελιξίριο χμμμμμ...!! Ουδέν σχόλιο...Δεν εχω σχετική βιβλιογραφία για μια και μοναδική φορά να παθαινεις κάποια μόνιμη εγκεφαλική βλάβη (γενικότερα), ίσως να υπάρχουν μεμονωμένα περιστατικά (εγώ δεν εχω κάτι επίσημο)... αυτά από στόμα σε στόμα και της περισσότερες φορές δεν αντιστοιχούν στην πραγματικότητα γιατί ως συνήθως δεν γνωρίζουμε πότε όλα τα γεγονότα. Σου έχουν μείνει τίποτα κουσούρια...?

 

Το εχω πάθει 6-7 φορες ως τωρα,το εχω κόψει πλεον,αντε καμια μπύρα μέσα μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...