Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω να ακουμπάς στη μπάρα όταν σετάρεσε 2 δάχτυλα μόνο(δείκτης μέσος). Θα σκληρύνει το δέρμα και δε θα πονάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Σημερα μπορω να πω οτι βγηκε η προπονηση...

 

 

Τωρα ξαπλωσα... Σε λιγο εχει υπνο...

 

 

Κανω γυμναστικη με γυμβα χερια. Αλλα τωρα αρχιζουν να με τσουζουν. Διοτι το πρωι κανω και αλλες εργασιες . Το απογευνα που ερχομε και ξαπλωνω λιγο τα χερια μου τα νιωθω να βραζουν. Στην προπονηση κοκινηζουν σαν να τα χω βαλει σε καμια εστια κουζινας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα μια ενυδατική το βραδάκι ρε συ. http://www.makeupmania.com/product_images/k/639/wuta_kamille__92799_zoom.jpg

 

αυτή χρησιμοποιώ και είμαι ευχαριστημένος. Επίσης μαγνησια θα βοηθήσει πολύ στις pull μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν άντεξα με ένα γιαούρτι και σταφύλια. Χτύπησα 2 φέτες με ταχίνι κακάο και ένα shaker με γάλα+πρωτείνη. 

 

για προτείνετε ένα combo πρωτείνης και κρεατίνης να χτυπήσω σε 2 βδομάδες

Dakon χτύπα την whey και την μονουδρική της ON. Της On ειδικά η κρεατίνη έχει πολύ καλή διαλυτότητα σε σχέση με κάτι τύπου Gaspari που είναι μπετός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα μια ενυδατική το βραδάκι ρε συ. http://www.makeupmania.com/product_images/k/639/wuta_kamille__92799_zoom.jpg

 

αυτή χρησιμοποιώ και είμαι ευχαριστημένος. Επίσης μαγνησια θα βοηθήσει πολύ στις pull μερες.

 

Κάτι ήξερα όταν έλεγα ότι σε λίγο θα ανταλλάζουμε και κρέμες.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα μια ενυδατική το βραδάκι ρε συ. http://www.makeupmania.com/product_images/k/639/wuta_kamille__92799_zoom.jpg

 

αυτή χρησιμοποιώ και είμαι ευχαριστημένος. Επίσης μαγνησια θα βοηθήσει πολύ στις pull μερες.

Θα το κοιταξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μου κορίτσια, υπάρχει και η κεραλοιφή. Κάνει παπάδες και χρησιμοποιείτε παντού.

 

Για κρέμες έχουμε γνώση γιν, άμα αρχίσουμε να μιλάμε για μακιγιάζ να ανησυχήσεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μου κορίτσια, υπάρχει και η κεραλοιφή. Κάνει παπάδες και χρησιμοποιείτε παντού.

 

Για κρέμες έχουμε γνώση γιν, άμα αρχίσουμε να μιλάμε για μακιγιάζ να ανησυχήσεις  ;)

 

 

 

yannis27gr: Κεραλοιφή είναι αυτό κι αυτό; Αν ναι, την έτοιμη, πού την βρίσκουμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>όχι ρε σιγά , δε φαίνεται τίποτα. </p>

 

Τι δεν φαινεται τιποτα ρε Dakon , γυναικα μουσικος ειναι δεν ειναι μπετατζης .αν συνεχισει αυτη την προπονηση χωρις γαντια θα αποκτησει χερια γυαλοχαρτο.

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν φαινεται τιποτα ρε Dakon , γυναικα μουσικος ειναι δεν ειναι μπετατζης .αν συνεχισει αυτη την προπονηση χωρις γαντια θα αποκτησει χερια γυαλοχαρτο.

Sent from my ipad4 using Insomnia

Καλά προφανώς αν δω ότι αρχίζει και δημιουργείται θέμα δε θα ρωτήσω κιόλας ε. Έχω γάντια, περιμένουν στη ντουλάπα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

yannis27gr: Κεραλοιφή είναι αυτό κι αυτό; Αν ναι, την έτοιμη, πού την βρίσκουμε;

 

 

Ναι, αυτά ειναι. Ο τρόπος παρασκευής ειναι ο 2ος, μόνο που εμείς τον κάνουμε πιο απλό. Αντί για αμυγδαλέλαιο χρησιμοποιούμε ελαιόλαδο και το κερί δε χρειάζεται τρίψιμο, θα λιώσει θέλει-δε θέλει στο μπεν μαρί. Ανάλογα πόσο θα βάλεις από το κάθε μείγμα μπορεί να βγει πολύ σκλήρή ή πολύ μαλακιά. Προσπάθησε τα υλικά σου να είναι όσο πιο αγνά γίνεται.

 

Έχει χρησιμοποιηθεί με 100% επιτυχία στα κορίτσια μας όταν ήταν μωρά και φορούσαν πάνες. Επειδή πραγματικά έκανε θαύματα -απολύτως ΚΑΝΕΝΑΣ ερεθισμός ή/και κοκκινίλες- αποφάσισα να επεκτεινω το φάσμα της και να δω που ακόμη μπορεί να χρησιμοποιηθεί.

 

Μέχρι στιγμής έχει φανεί 100% αποτελεσματική στον επιχείλιο έρπητα -τον θεράπευσε σε 2 μέρες όταν οι κλασσικές κρέμες του φαρμακείου θέλουν 5-6, στις άφθες και τελευταία την χρησιμοποιώ για μετά το ξύρισμα και ξέχασα πλέον τι σημαίνει ερεθισμός.

 

Μαγεία λέμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αυτά ειναι. Ο τρόπος παρασκευής ειναι ο 2ος, μόνο που εμείς τον κάνουμε πιο απλό. Αντί για αμυγδαλέλαιο χρησιμοποιούμε ελαιόλαδο και το κερί δε χρειάζεται τρίψιμο, θα λιώσει θέλει-δε θέλει στο μπεν μαρί. Ανάλογα πόσο θα βάλεις από το κάθε μείγμα μπορεί να βγει πολύ σκλήρή ή πολύ μαλακιά. Προσπάθησε τα υλικά σου να είναι όσο πιο αγνά γίνεται.

 

Έχει χρησιμοποιηθεί με 100% επιτυχία στα κορίτσια μας όταν ήταν μωρά και φορούσαν πάνες. Επειδή πραγματικά έκανε θαύματα -απολύτως ΚΑΝΕΝΑΣ ερεθισμός ή/και κοκκινίλες- αποφάσισα να επεκτεινω το φάσμα της και να δω που ακόμη μπορεί να χρησιμοποιηθεί.

 

Μέχρι στιγμής έχει φανεί 100% αποτελεσματική στον επιχείλιο έρπητα -τον θεράπευσε σε 2 μέρες όταν οι κλασσικές κρέμες του φαρμακείου θέλουν 5-6, στις άφθες και τελευταία την χρησιμοποιώ για μετά το ξύρισμα και ξέχασα πλέον τι σημαίνει ερεθισμός.

 

Μαγεία λέμε...

 

Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γυναικες κανουν squat και deadlift χωρις γαντια , και εγω δεν κανω squat ουτε deadlift και φοραω και γαντια...

 

Καλυτερα να το γυρισω στο πλεξιμο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...