Προς το περιεχόμενο

Αιμοροϊδες


arianos16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με ειχαν ταλαιπωρησει για ενα διαστημα και ο γιατρος μου ειχε δωσει καποιες αλοιφες και θα τις εβαζα για μια βδομαδα.

Μου ειχε πει οτι μπορει να μου δωσει και κατι χαπια και σε 2 μερες θα εφευγε αλλα επειδη ημουν ανηλικος δεν μου τα εδωσε.

 

Τωρα ξανα εκανε την εμφανιση της και θα ηθελα να μαθω αμα ξαναπαω στο γιατρο και μου δωσει οτιδιποτε φαρμακο θα περασει ή πρεπι να παω χειρουργειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ξερω να σου πω τι θα γινει με τον γιατρο σου. θα πας και θα δεις αλλα εχω ενα πολυ καλο τιπ να σου δωσω για σιγουρη ανακουφιση εστω και προσωρινα.

καθε φορα που θα πηγαινεις τουαλετα (για το χοντρο φυσικα :-D )μετα οπως εισαι μπαινεις κατευθειαν στην μπανιερα/ντουζιερα και πλενεσαι με σαπουνι και παρα πολυ παγωμενο νερο. ριχνε εκει νερο μεχρι να νιωσεις να φευγει η καουρα. δεν ειναι οτι πιο ευχαριστο σιγουρα, αλλα βοηθαει παρα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω να σου πω τι θα γινει με τον γιατρο σου. θα πας και θα δεις αλλα εχω ενα πολυ καλο τιπ να σου δωσω για σιγουρη ανακουφιση εστω και προσωρινα.

καθε φορα που θα πηγαινεις τουαλετα (για το χοντρο φυσικα :-D )μετα οπως εισαι μπαινεις κατευθειαν στην μπανιερα/ντουζιερα και πλενεσαι με σαπουνι και παρα πολυ παγωμενο νερο. ριχνε εκει νερο μεχρι να νιωσεις να φευγει η καουρα. δεν ειναι οτι πιο ευχαριστο σιγουρα, αλλα βοηθαει παρα πολυ.

 

θα το δοκιμασω αλλα οντας δυσκοιλιος δεν με κοβω να ανακουφιζομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε κανε το και χωρις να εχεις παει τουαλετα. παντως το γεγονος οτι εισαι δυσκοιλιος χειροτερευει την κατασταση σου γτ αυτο που τελος παντων βγαινει δεν ειναι και τοσο μαλακο (σε σχεση με ενα «καθημερινο προιον») οποτε τρωγε καθε μερα φρουτα και απ αυτα τα δημητριακα που ειναι και καλα για διαιτα και τα τρωνε οι γυναικες (εχουν ινες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε κανε το και χωρις να εχεις παει τουαλετα. παντως το γεγονος οτι εισαι δυσκοιλιος χειροτερευει την κατασταση σου γτ αυτο που τελος παντων βγαινει δεν ειναι και τοσο μαλακο (σε σχεση με ενα «καθημερινο προιον») οποτε τρωγε καθε μερα φρουτα και απ αυτα τα δημητριακα που ειναι και καλα για διαιτα και τα τρωνε οι γυναικες (εχουν ινες)

 

Τρωω αρκετα φρουτα καθε μερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ακομα εχεις προβλημα δυσκοιλιοτητας; :fear:

o yes μεγαλη καταστροφη!

και οχι μονο και αλλα διαφορα ..

 

Γαλα μαγνησιας πηρα και αρκετα παραπανω και ουτε καν μου ηρθε για να παω τουαλετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λυση φιλε ειναι μια: Φαε μια καρυδα μονος σου.Πιστεψε το εχω κανει σε στοιχημα και την υπολοιπη μιση κατεληξα να την τρωω στο μπανιο αγκαλια με την τουαλετα. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ακτινιδιο το πρωι και εισαι κομπλε.

για μεγαλυτερο προβλημα φαε 2 κοκ

 

σε λεω τα εχω κανει ολα ;)

 

 

Η λυση φιλε ειναι μια: Φαε μια καρυδα μονος σου.Πιστεψε το εχω κανει σε στοιχημα και την υπολοιπη μιση κατεληξα να την τρωω στο μπανιο αγκαλια με την τουαλετα. :devil:

 

Παλι καλα να μην κανω καμια μαλακια :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...