Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη ειδα καποια σχολια για τα νουμερα στα παππουτσια για UK κτλ.

Φοραω 44 συνήθως σε αθλητικό. Εχω ενα Nike και βλεπω οτι το 44αρι αντιστοιχεί σε UK 9. Σε κάτι adidas που έχω το 43αρι είναι  UK9(1/2).

 

Λέω να τσιμπήσω αυτό : http://www.sportsdirect.com/nike-zoom-winflo-2-mens-running-shoes-210170?colcode=21017002

 

Να πάρω το 9άρι κανονικά?Τι λέτε?

 

Επίσης έβαλε προσφορα τα tommy. Με ενδιαφέρει αυτό http://www.sportsdirect.com/tommy-hilfiger-hilfiger-mens-golf-polo-shirt-549280?colcode=54928022

 

Εχω καποια αγορασμενα απο ελλαδα και γενικα το μεγεθος μου ειναι large. ξερετε αν υπαρχει καποια διαφορα?

Τα Nike Winflo να τα πάρεις στο UK9 αν το ευρωπαϊκό μέγεθός σου είναι το 44.

Όσο για τα Tommy,καμία διαφορά δεν έχουν από όσα έχεις αγοράσει από την Ελλάδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα πέρσι,τον χειμώνα.Πραγματικά,από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει.Αδιάβροχο και πολύ ζεστό,

Το φοράω πάνω στη μηχανή και δεν περνάει τίποτα.Για το στυλ βέβαια το θέμα είναι τελείως υποκειμενικό. 

Να σε πω, αν βγάλεις το φλις που έχει μέσα το εξωτερικό είναι ζεστό, έχει καθόλου επένδυση; Η είναι απλά αδιάβροχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε πω, αν βγάλεις το φλις που έχει μέσα το εξωτερικό είναι ζεστό, έχει καθόλου επένδυση; Η είναι απλά αδιάβροχο;

Κοίτα,για μέρες σαν την σημερινή,και χωρίς το φλις είναι μια χαρά(να μην πω επιβεβλημένο).Με το φλις είναι για βαρύ χειμώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα,για μέρες σαν την σημερινή,και χωρίς το φλις είναι μια χαρά(να μην πω επιβεβλημένο).Με το φλις είναι για βαρύ χειμώνα.

Ωραία, άρα φαντάζομαι για 10+ βαθμούς είσαι κομπλέ αν έχεις μόνο αυτό και ένα φουτεράκι.

 

Τελευταία ερώτηση, πόσο μακρύ είναι; (αν και υποκειμενικό αυτό, πάει με το ύψος, απλά θέλω να μάθω αν πάει προς στυλ parka ή αν είναι σε κανονικό κόψιμο). Επίσης, έχει λαστιχάκια για να το μοντάρεις όπως θέλεις στη μέση;

 

Αυτά και συγγνώμη για την ταιλαιπωρία, ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, άρα φαντάζομαι για 10+ βαθμούς είσαι κομπλέ αν έχεις μόνο αυτό και ένα φουτεράκι.

 

Τελευταία ερώτηση, πόσο μακρύ είναι; (αν και υποκειμενικό αυτό, πάει με το ύψος, απλά θέλω να μάθω αν πάει προς στυλ parka ή αν είναι σε κανονικό κόψιμο). Επίσης, έχει λαστιχάκια για να το μοντάρεις όπως θέλεις στη μέση;

 

Αυτά και συγγνώμη για την ταιλαιπωρία, ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

1.80 ,medium λιγο πανω απο το γονατο.

Δεν εχει λαστιχακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας παιδιά. Βρήκα το θέμα πολύ ενδιαφέρων μιας και αυτή την περίοδο ψάχνω ηλεκτρονικά ρούχα και παπούτσια αφού τα βρίσκεις σε καλύτερες τιμές. Επίσης ενημερώνω ότι δεν έχω αγοράσει ποτέ τέτοια αντικείμενα από το ίντερνετ. Θα ήθελα να ρωτήσω σε περίπτωση που τα νούμερα δεν μας κάνουν, μπορούμε να τα επιστρέψουμε πίσω ώστε να μας στείλουν παράδειγμα ένα νούμερο μεγαλύτερο? Επίσης θα μου προτείνατε για παράδειγμα στα παπούτσια να επισκεφθώ ένα κατάστημα ώστε εν τέλη να πω με σιγουριά στα adidas 43, στα nike 44, στα reebok 42, έχοντας τα ως πρότυπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να ακυρώσω μία παραγγελία που έκανα χθες.

Βρήκα μια αυτόματη φόρμα που συμπλήρωσα στο site τους.

Επειδή πλήρωσα μέσω paypal πρέπει να ακυρώσω και τη πληρωμή από εκεί ή θα το κάνουν από το SD?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας παιδιά. Βρήκα το θέμα πολύ ενδιαφέρων μιας και αυτή την περίοδο ψάχνω ηλεκτρονικά ρούχα και παπούτσια αφού τα βρίσκεις σε καλύτερες τιμές. Επίσης ενημερώνω ότι δεν έχω αγοράσει ποτέ τέτοια αντικείμενα από το ίντερνετ. Θα ήθελα να ρωτήσω σε περίπτωση που τα νούμερα δεν μας κάνουν, μπορούμε να τα επιστρέψουμε πίσω ώστε να μας στείλουν παράδειγμα ένα νούμερο μεγαλύτερο? Επίσης θα μου προτείνατε για παράδειγμα στα παπούτσια να επισκεφθώ ένα κατάστημα ώστε εν τέλη να πω με σιγουριά στα adidas 43, στα nike 44, στα reebok 42, έχοντας τα ως πρότυπο?

Θα ήταν προτιμότερο να δοκιμάσεις το ίδιο μοντέλο σε κανα μαγαζί μόνος σου και μετά να κάνεις την παραγγελία ώστε να ξέρεις τι θα πάρεις. Σε περίπτωση που δε σου κάνει ναι έχεις τη δυνατότητα να τα επιστρέψεις και να ζητήσεις αλλαγή ή refund, επίσης αν ψωνίσεις μέσω PayPal μπορείς να κερδίσεις και τα μεταφορικά σου πίσω, δες εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/466957-to-topic-%CF%84%CE%BF%CF%85-sportsdirectcom/page-322?do=findComment&comment=54542590 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!Ξερει καποιος να μου πει την διευθυνση που επιστρεφουμε τα πραγματα που θελουμε για αλλαγη?

 

Καλημέρα, δε σε είχε ήδη ένα χαρτί μέσα στην παραγγελία όπου λέει και διεύθυνση αλλά και να συμπληρώσεις τα πράγματα που θέλεις να αλλάξεις;

 

Εδώ είναι η διεύθυνση: http://www.sportsdirect.com/customerservices/completedorders/returnsandexchanges

Αν πας στη διαδρομή Account>Order History Summary>κλικ στο "returns form" θα σε βγάλει το έγγραφο που πρέπει να συμπληρώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.εχω τις εξης ερωτησεις.οποιος γνωριζει ας βοηθησει.1)φορμα παντελονιου everlast ειναι καλη ποιοτητα;τα νουμερα ειναι ιδια μαυτα που φοραει κανεις γενικα;2)μπλουζα everlast φοριεται για καφεδακι η ειναι αθλητικες πολυ;3)απο εσωρουχα ποια μαρκα προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18 σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα της dhl, θα έρθει η παραγγελία μου.... Τώρα με τα μπλόκα, έχει παρατηρηθεί κάποια καθυστέρηση στις παραδόσεις ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...