Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth/headset] Plantronics Discovery 975, @uk.cellphoneshop.net 30.99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω πως το Amazon έχει αλλάξει πολιτική από τότε που χρεώνει τις αποστολές δεν αναλαμβάνει τα έξοδα επιστροφής ούτε σε περίπτωση εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα. Έχω κάποιο διάστημα και εγώ το m1100 που το αγόρασα με αυτήν την προσφορά αλλά αντιμετωπίζω πρόβλημα.

 

Γενικά έχω κακή ποιότητα κλήσης και παράπονα από τους συνομιλητές μου ότι δεν με ακούν καθαρά.

 

Σας έχει παρουσιαστεί κάτι τέτοιο; Αν όχι τι μπορώ να κάνω στην περίπτωση μου; Ευχαριστώ

Μήπως έχεις το HTC One M7;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντήσεις..αυτο που γίνεται με το να αναβοσβήνει κόκκινο οταν το βάζω στην θηκη φόρτισης τι σημαίνει ; Δεν το βρηκα στο manual..στην οθόνη δεν φορτίζει ..δείχνει μια γραμμή.

Εαν κάποιος ξέρει ας μου δείξει την διαδικασια επιστροφής στο amazon.

Ευχαριστω και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Εχω στην κατοχη μου δυο θηκες φορτιστες για το 975.Οποιος χρειαζεται τετοια θηκη ας επικοινωνησει μαζι μου να του την δωσω,δεν θελω χρηματα.

Ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μεγια. Μπορει να συνδεθει και στο λαπτοπ για χρηση skype?

το ml20 που έχω εγώ μπορεί 

 

και γενικά το συγκεκριμένο μου έχει προκύψει αριστη αγορά 

 

καλη ένταση και σε θόρυβο,  άνετο και μυθική αυτονομία, το έχω φορτίσει μια φορά μόνο στο 6μηνο (το φοράω βέβαια κυρίως όταν οδηγώ) 

 

δε την αλλάζω ποτέ ξανά τη plantronics σε handsfree, ειδικά σε σχέση με κάτι σκουπιδο-samsung που είχα δοκιμάσει παλιότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...