Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth/headset] Plantronics Discovery 975, @uk.cellphoneshop.net 30.99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, μια ερώτηση. Με ΕΛΤΑ έρχονται ή με καμιά ΤΝΤ; Ρωτάω γιατί με παίρνουν τηλέφωνα από ΤΝΤ άκυρες ώρες που το έχω κλειστό και όταν καλώ πίσω δεν ξέρουν τι δέμα έχω. Αν είναι το πακετάκι από CellPhoneShop να τους δώσω αυτά τα στοιχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Παίδες, μια ερώτηση. Με ΕΛΤΑ έρχονται ή με καμιά ΤΝΤ; Ρωτάω γιατί με παίρνουν τηλέφωνα από ΤΝΤ άκυρες ώρες που το έχω κλειστό και όταν καλώ πίσω δεν ξέρουν τι δέμα έχω. Αν είναι το πακετάκι από CellPhoneShop να τους δώσω αυτά τα στοιχεία.

 

Πότε έκανες παραγγελία;

Εγώ εχω κάνει απο 3 Μαρτίου και δεν έχει έρθει , να ανησυχώ ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, μια ερώτηση. Με ΕΛΤΑ έρχονται ή με καμιά ΤΝΤ; Ρωτάω γιατί με παίρνουν τηλέφωνα από ΤΝΤ άκυρες ώρες που το έχω κλειστό και όταν καλώ πίσω δεν ξέρουν τι δέμα έχω. Αν είναι το πακετάκι από CellPhoneShop να τους δώσω αυτά τα στοιχεία.

 

Με ΕΛΤΑ.

 

Πότε έκανες παραγγελία;

Εγώ εχω κάνει απο 3 Μαρτίου και δεν έχει έρθει , να ανησυχώ ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Για κοιταξε στη σελιδα τους ποτε στο εστειλαν. Νομιζω εχει τετοια πληροφορια αν βαλεις τον κωδικο που σου εστειλαν στο email. Αν στο εστειλαν παντως 3/3, προσωπικα θα ξεκινουσα συνομιλιες μαζι τους γιατι πλεον ειναι πολλες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ. Κι εμένα χθες έφτασε και είχα παραγγείλει στις 14/3.

 

Ερώτηση για το 975. Για αναβάθμιση το συνδέσατε με bluetooth στο pc ή σας είχε και καλώδιο usb μέσα στη συσκευασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ. Κι εμένα χθες έφτασε και είχα παραγγείλει στις 14/3.

 

Ερώτηση για το 975. Για αναβάθμιση το συνδέσατε με bluetooth στο pc ή σας είχε και καλώδιο usb μέσα στη συσκευασία;

Δεν είχε καλώδιο σύνδεσης αλλά χρειάζεται (νομίζω, εγώ έτσι το έκανα) να είναι συνδεδεμένο με καλώδιο για την αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μια ερωτηση

εχω το  savor m1100  πως μπορω να χαμηλωσω την ενταση του ακουστικου χωρις να χαμηλωσει η ενταση του μικροφωνου;


επισης αργει πολύ να μεταφερθεί η κληση στο ΒΤ δηλαδή όταν απαντω μια κληση παταω το κουμπι και κανει 5 δευτερα να ενεργοποιηθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να υποστηρίζει updates. https://www.plantronics.com/us/support/myheadset/updater/

Κάνεις απόσβεση και μόνο που το κοιτάς πάντως. :wub:

:-)

Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ κομψό.

Προσπάθησα σε laptop με Win 8.1 και αρχικά το σύνδεσα αλλά δεν μπορούσα να το λειτουργήσω ως ακουστικό-ηχείο. Στο παράθυρο διαχείρισης του bluetooth είχε button για "Σύνδεση" ως ακουστικό αλλά δεν γινόταν. Κι όταν έλεγχα μετά από λίγο αν ήταν ακόμη συνδεδεμένο με laptop είχε αποσυνδεθεί (δεν ξέρω αν οφείλεται στην προηγούμενη ενέργεια να επιχειρήσω να το συνδέσω κι ως ακουστικό) και δεν μπορούσα πλέον να το ξανασυνδέσω.

Γι' αυτό δοκίμασα να κατεβάσω το πρόγραμμα της plantronics αλλά στο control panel του δεν βλέπει καμία συσκευή κι όταν τρέχω το battery manager δεν ανοίγει τίποτα.

 

Αν κάποιος μπορεί να με διαφωτίσει, θα ήμουν ευγνώμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε για το m165 βλέπω επιλογή για update. Μου κάνει εντύπωση που δέχονται αναβάθμιση τα πιο παλιά μοντέλα και δεν δέχονται τα πιο πρόσφατα!

 

Ισα ισα που αυτο ειναι το λογικο. Αν στα νεα μοντελα εχει γινει η διορθωση/προσθηκη στο firmware πριν βγουν στην αγορα, ειναι λογικο να μην υπάρχει κατι νεο για να αναβαθμιστει. Ενω τα παλια μοντελα σιγουρα δεν θα εχουν τις διορθωσεις και θα χρειαζονται update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι μπερδεμένος και ανυπόμονος θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους του m165 αν σας δουλεύει εύκολα η απάντηση με την λέξη answer και αν είναι και σε εσάς πολύ δυνατή η ένταση ακόμα και με εντελώς χαμηλομένη την ένταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή Ανάσταση εύχομαι,

 

1η Ερώτηση. Έχω το 975 συγχρονισμένο με windows phone 8.1 (Samsung Ativ S). Φωνητικές κλήσεις χρησιμοποιούμε; Δώστε μου ένα παράδειγμα για να δω αν δουλεύει και σε μένα.

2η ερώτηση. Κάποιες στιγμές που μιλάω μέσα από το bluetooth ακούω κάτι τσαφαρίσματα...είναι από το αδύναμο σήμα ή έχει κάτι το ακουστικό;

3η ερώτηση. Δεν έχω καταφέρει να το συγχρονίσω και να το χρησιμοποιήσω σαν ακουστικό Η/Υ με Win 8. Έχει κανείς την λύση;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Καλές γιορτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...