Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth/headset] Plantronics Discovery 975, @uk.cellphoneshop.net 30.99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά, όταν βάζω τον κωδικό "cell10" με χρεώνει και μεταφορικά, με αποτέλεσμα να βγαίνει ακριβότερο από το "freeship2" code(το "cell20" δε δουλεύει πλέον).Καμιά πρόταση?

Πάντως σκέφτομαι κι εγώ το savor αν και ψηνόμουνα για το backbeat για στερεο, αλλά δεν διάβασα και τα καλύτερα για την απόδοση μπάσου και έντασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά, όταν βάζω τον κωδικό "cell10" με χρεώνει και μεταφορικά, με αποτέλεσμα να βγαίνει ακριβότερο από το "freeship2" code(το "cell20" δε δουλεύει πλέον).Καμιά πρόταση?

Πάντως σκέφτομαι κι εγώ το savor αν και ψηνόμουνα για το backbeat για στερεο, αλλά δεν διάβασα και τα καλύτερα για την απόδοση μπάσου και έντασης.

Εγώ μόλις έριξα παραγγελία με το CELL20 και έκανε κανονικά 20% έκπτωση στο 975

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις έριξα παραγγελία με το CELL20 και έκανε κανονικά 20% έκπτωση στο 975

ξαναδοκίμασα στο savor και δεν κάνει, σου χρέωσε και extra μεταφορικά ή όχι?

edit: το δοκίμασα κι εγώ με το 975 και πράγματι κάνει το 20%, αλλά χρεώνει και τα μεταφορικά(δεν μπαίνει διπλός κωδικός για να τα γλυτώσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 ευρώ με μεταφορικά το 975 απο amazon.com και 40 τελική το m1100. Για εμένα χίλιες φορές απο εκεί. Τώρα πιο ειναι καλύτερο απο τα δυο δε γνωριζω

 

Καλα το savor m1100 εβγαινε 23€ στο site. Δηλαδη το amazon το εχει 75% πανω. Δεν ειναι μικρη η διαφορα για να παει ο αλλος κατευθειαν εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι σα διαφορα δεν είναι. Αμα όμως δεις ότι το ένα έχει Εγγυηση ενώ το αλλο λογικα όχι τότε το ξανασκέφτεσαι. Η plantronic έχει πολύ καλό service αλλα δεχεται κινητά μόνο απο authorized resellers . Επίσης το παραπάνω site ΙΣΩΣ πουλάει επανακατασκευασμενα παροχών επομένως λογική η διαφορα μιας και δεν είναι καινούρια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι σα διαφορα δεν είναι. Αμα όμως δεις ότι το ένα έχει Εγγυηση ενώ το αλλο λογικα όχι τότε το ξανασκέφτεσαι. Η plantronic έχει πολύ καλό service αλλα δεχεται κινητά μόνο απο authorized resellers . Επίσης το παραπάνω site ΙΣΩΣ πουλάει επανακατασκευασμενα παροχών επομένως λογική η διαφορα μιας και δεν είναι καινούρια .

 

Ναι αλλα αν ειναι να πληρωσεις επιπλεον 75% καλυτερα να το ρισκαρεις και χωρις εγγυηση. Γιατι η πιθανοτητα να χαλασει θα ειναι πολυ μικροτερη αλλα και στη χειροτερη να σου χαλασει, θα πληρωσεις μονο 15% επιπελον για να παρεις αλλο ενα. Αν μιλαγαμε για μικρο ποσοστο παραπανω θα συμφωνουσα μαζι σου καθως το θεμα εγγυηση μετραει αρκετα και για μενα και το λαμβανω παντα υποψη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

η παραγγελια μου ταχυδρομήθηκε στις 4 μαρτιου ... δεν εχω παραλάβει ακομα.. πρεπει αν ανησυχώ;  

 

Οχι περιμενε οπωσδηποτε και την αλλη εβδομαδα. Απο Σιγκαπουρη ερχονται, επομενως ειναι λογικο να αργησουν παραλο που λενε αυτοι για 5-7 εργασιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βάζω τον κωδικό Cell20 για δύο bluetooth και μου κάνει κανονικά την έκπτωση. Όταν όμως πάω να πληρώσω μέσω Paypal, μου βγάζει να πληρώσω όλο το ποσό χωρίς την έκπτωση. Με 1 bluetooth και free shipping, το δέχεται πάλι κανονικά με την διαφορά ότι και στο Paypal το βγάζει όπως πρέπει, δηλαδή το ποσό του ακουστικού χωρίς να χρεώνει και τα μεταφορικά. Τι γίνεται με το cell20;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζω τον κωδικό Cell20 για δύο bluetooth και μου κάνει κανονικά την έκπτωση. Όταν όμως πάω να πληρώσω μέσω Paypal, μου βγάζει να πληρώσω όλο το ποσό χωρίς την έκπτωση. Με 1 bluetooth και free shipping, το δέχεται πάλι κανονικά με την διαφορά ότι και στο Paypal το βγάζει όπως πρέπει, δηλαδή το ποσό του ακουστικού χωρίς να χρεώνει και τα μεταφορικά. Τι γίνεται με το cell20;

Η τελική πληρωμή γίνεται στο site του προϊόντος. Στο paypal είναι το προηγούμενο βήμα. Μπερδεύτηκα κι εγώ αλλά να ξέρεις ότι μπορείς να ολοκληρώσεις στο paypal και αν δεν πληρώσεις στο επόμενο βήμα είναι σαν να μην έγινε ποτέ η συναλλαγή. 

Πάτα συνέχεια δηλαδή στο paypal και πρόσεξε να είναι περασμένο το κουπόνι όταν θα σε γυρίσει στο e-shop.post-200062-0-10137200-1395843946_thumb.pngpost-200062-0-22262000-1395843955_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...