Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth/headset] Plantronics Discovery 975, @uk.cellphoneshop.net 30.99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χίλια ευχαριστώ! Με μπέρδεψε -παρότι διάβασα σε προηγούμενη σελίδα την διαδικασία- επειδή με τον κωδικό για free shipping έβγαζε στο PayPal την σωστή τιμή πριν φτάσω στο τελευταίο βήμα, ενώ με το cell20 δεν το έκανε. Ήδη έκανα χθες μια παραγγελία για ένα m165 οπότε τώρα θα δω αν θα προχωρήσω και σε νέα παραγγελία με δύο τεμάχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια παραγγελια που σταλθηκε 4/3 δεν εχει φτασει ακομα,τι γινεται;

Μου μυριζει dispute...

Βιαζεσαι πολυ

Εμενα εκανε 30 μερες ισως και παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις παρελαβα κ εγω το Savor M1100 , κ ειμαι μαλλον ο 1ος γκαντεμης της κοινοτητας , αφου δεν λειτουργει σωστα.......

Δεν μπορει να το εγκαταστησει το pc , δεν βρισκει drivers.........................

Αντε τωρα διαδικασια επιστροφης κ χαιρετισματα..................

Επεξ/σία από filippos001
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρελαβα κ εγω το Savor M1100 , κ ειμαι μαλλον ο 1ος γκαντεμης της κοινοτητας , αφου δεν λειτουργει σωστα.......

Δεν μπορει να το εγκαταστησει το pc , δεν βρισκει drivers.........................

Αντε τωρα διαδικασια επιστροφης κ χαιρετισματα..................

 

Δεν συνδεεται με τα κινητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συνδεεται με τα κινητα;

Διάβασε λίγο και σιγουρέψου. Η συσκευή έχει δύο πλήκτρα το ένα που του δίνεις εντολές και είναι πιο κοντά στη μύτη και το άλλο που απαντάς στις κλήσεις. 

 

Σε δική μου περίπτωση με προβληματική συσκευή από το εν λόγω e-shop απαντούσαν στα μηνύματά μου μια φορά την ημέρα πρωινές ώρες και το επόμενο μήνυμα την επόμενη μέρα. Έτσι πέρασαν 10 μέρες για να συνεννοηθούμε. Το προϊόν αντικαταστάθηκε και προχθές ήρθε το καινούριο.

Στην αρχή της επικοινωνίας μου ζήτησα να αντικατασταθεί το προϊόν με κάτι άλλο και μου είπαν πως πρέπει να στείλω πίσω το χαλασμένο. Όταν τους είπα πως το κόστος των μεταφορικών είναι πάνω από 8 ευρώ μου πρότειναν να γίνει απλή αντικατάσταση και να μην στείλω το χαλασμένο. Δεν άνοιξα ούτε case στο paypal ούτε τίποτα. Ελπίζω να βοήθησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, ολλα καλα πλεον!

Συνδεθηκε κανονικα στο home pc , αναβαθμιστηκε κ δουλευει μια χαρα.

Σε 2 work pc δεν συνδεοταν κ ειχα φαει την αρχικη φρικη...

Thanks στον TS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...