Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Φιλε πιερ το #9 το διαβασες; Εκτος αν θες να μεινεις χωρις τηλεφωνο και χωρις ιντερνετ (ακομα και να στην εδιναν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,είμαι ενημερωμένος εδώ κ μέρες.είμαι εκτός δικτύου forthnet  κι έτσι έχω nova δορυφορικό sport pack 29.90 και τηλεφωνο,ιντερνετ conn-x.

θα με ενδιέφερε σκέτο το Nova Full pack στα 25 ευρώ (χωρις τηλεφωνια - χωρις ιντερνετ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χανεις κατι να παρεις και να μιλησεις με το τμημα ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ. Αλλα πες τους οτι γνωριζω πως υπαρχει αυτη η προσφορα και τη θελω και γω. Εγω ετσι το ειχα κανει πριν απο κανα 3μηνο και ημουν ηδη συνδρομητης κιολας.

Μολις μιλησα......δεν υπαρχει καμια προσφορα η οποια να ειναι στα 49,90........αν θελετε το full pack σας το δινουμε στην τιμη των 64,90.

 

Ειναι λογικα μια "επιλεκτικη" προσφορα η οποια δεν ειναι για ολους.Θεωρω πως απο την στιγμη που δεν ειναι/υπαρχει κατι επισημο δεν υπαρχει και προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Είμαι συνδρομητής στην HOL. Μου δώσανε την προσφορά των 25 Ευρώ για πάντα και μάλιστα μου στείλανε και το συμβόλαιο για να το υπογράφω και να το στείλω πίσω μαζί με την ταυτότητα μου. Στην Nova δεν έχουνε ιδέα... Την προσφορά την κάνει άλλη εταιρεία-εξωτερικός συνεργάτης...

Επίσης δωρεάν εγκατάσταση-αποκωδικοποιητής-πιάτο. Στην τιμή περιλαμβάνεται για ένα χρόνο και τα HD κανάλια... τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μιλησα......δεν υπαρχει καμια προσφορα η οποια να ειναι στα 49,90........αν θελετε το full pack σας το δινουμε στην τιμη των 64,90.

 

Ειναι λογικα μια "επιλεκτικη" προσφορα η οποια δεν ειναι για ολους.Θεωρω πως απο την στιγμη που δεν ειναι/υπαρχει κατι επισημο δεν υπαρχει και προσφορα.

Μα την προσφορά δεν τη δίνει το επίσημο δίκτυο... αλλά εξωτερικός συνεργάτης,... έτσι λειτουργούν τα δίκτυα δορυφορικής... 

Μόνο αν καλέσεις το νούμερο που δίνεται εδώ έχει την προσφορά.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το τηλεφωνικό νούμερο εγώ τι το έβαλα όταν άνοιξα το τοπικ? Εξωτερικοί συνεργάτες είναι...αν παίρνετε στα επίσημα της forthnet-nova ή πάτε και ρωτάτε σε μαγαζί θα πάρετε τις επίσημες τιμές καταλόγου...

 

Δλδ πραγματικά υπάρχει τρελό θέμα κατανόησης απλού κειμένου. Καλά έκανε ο Ματριξ και διόρθωσε και το Nova full pack στα 25 ευρώ που έβαλα βάζοντας την παρένθεση τελικά με το (οχι τηλεφωνια- οχι ιντερνετ μονο τηλεοραση)

 

Η προσφορά υπάρχει...δεν υπάρχει έναν χρόνο όπως τελείως λανθασμένα είπε κάποιος...υπάρχει από την παρασκευή που μας πέρασε και μέχρι πότε δεν ξέρουμε. 

MHN ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΣΤΗΝ FORTHNET ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΤΕ ΜΕΤΑ ΕΔΩ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει για όσους έχουν πακέτο 29,90. Συνήθως άλλη προσφορά υπάρχει μέσω καταστήματος και άλλη μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας. Το καλύτερο θα ήταν να επικοινωνήσετε με το τμήμα εξυπηρέτησης στο https://www.facebook.com/Forthnet/app_482802375174799, όπου ότι λεχθεί θα υπάρχει και γραπτώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει για όσους έχουν πακέτο 29,90. Συνήθως άλλη προσφορά υπάρχει μέσω καταστήματος και άλλη μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας. Το καλύτερο θα ήταν να επικοινωνήσετε με το τμήμα εξυπηρέτησης στο https://www.facebook.com/Forthnet/app_482802375174799, όπου ότι λεχθεί θα υπάρχει και γραπτώς.

 

εμένα πάντως στο τηλέφωνο που έδωσε ο φίλος backpacker μου είπε η τηλεφωνήτρια ότι ισχύει μόνο γιά νέους συνδρομητές.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εμένα πάντως στο τηλέφωνο που έδωσε ο φίλος backpacker μου είπε η τηλεφωνήτρια ότι ισχύει μόνο γιά νέους συνδρομητές.

 

 

 

Αυτό ακριβώς...νέους συνδρομητές Nova. Αν έχεις σκέτη forthnet ή οποιαδήποτε άλλη τηλεφωνική σύνδεση φυσικά στο δίνουν.

 

Αυτό που λέει ο Thimios είναι λάθος και το επαναλαμβάνει...αυτοί που έχουν 29,90 έχουν 3play start pack άρα είναι ήδη συνδρομητές Nova άρα δεν μπορούν να πάρουν την προσφορά.

 

Επίσης ξαναλέει να επικοινωνήσετε με τα επίσημα της forthnet στα οποία έχω πει επανειλημμένως ότι ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση: η νοβα το δίνει στα 29,9 και κάποιος εξωτερικός συνεργάτης στα 25ε. Τί κερδίζει ο εξωτερικός συνεργάτης και τι η νοβα; αυξάνει συνδρομητές ; γιατί αν το κάνει γιαυτο θα μπορούσε να την δίνει από μόνη της...κάτι δεν μου αρέσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή από οτι καταλαβαίνω οι περισσότερες συνδρομές τους είναι στα 29.90 με το βασικό πακέτο+τηλ+ interent , πανέ να μαζέψουν συνδρομητες fullpack για να έχουν καλύτερη θέση στη διαπραγμάτευση με ote ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση: η νοβα το δίνει στα 29,9 και κάποιος εξωτερικός συνεργάτης στα 25ε. Τί κερδίζει ο εξωτερικός συνεργάτης και τι η νοβα; αυξάνει συνδρομητές ; γιατί αν το κάνει γιαυτο θα μπορούσε να την δίνει από μόνη της...κάτι δεν μου αρέσει...

 

 

Δεν υπάρχουν μεταξύ τους αυτά τα νούμερα. Εχουν άλλες συμφωνίες. Ανέκαθεν αυτό γίνεται... απλά πρέπει να ξέρεις ποιος δίνει την προσφορά και πότε.. 

το 25αρι Full pack έχει παίξει και στο παρελθόν... το έχει φίλος..

Εγώ έχω έτσι (μεσω συνεργάτη δηλ.) στην OTE TV 12μηνο με τους 3 πρώτους δωρεάν, ενώ η επίσημη ήταν 12μηνο + 2 μηνές δωρεάν (σύνολο 14)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος πηρε το μεσημερι τηλεφωνο και τους ειπε και καλα οτι τον καλεσανε αλλα δεν εβρισκαν το νουμερο του, του ειπαν θα τον παρουν σε 10 λεπτα οπως και εγινε και τον ρωτησαν σε ποια εταιρια ειναι το σταθερο και τους απαντησε στην hol (αυτοι περιμεναν να τους πει στον οτε) και μολις ακουσαν αυτο ειπαν πως παλι θα το καλεσουν σε 10 λεπτα, δεν τον καλεσαν, περιμενε κανα 2ωρο και ξαναπηρε αυτος και ειπε πως βρηκε το νουμερο τους απο το google και εκανε κανονικα την αιτηση, τι να πω δε ξερω, τους ειπε μπορω να πω και φιλο για να παρει την προσφορα? του απαντησαν ναι, τα συμπερασματα δικα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...