Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δεν γνωρίζω καθόλου από αυτά...

Πόσο αξιόπιστη είναι μια προσφορά από εξωτερικό συνεργάτη και όχι από την ίδια την forthnet και την nova? 
Αν πωληθεί  στον Οτε τι συμβαίνει με το συμβόλαιο? 

Και στην Κρήτη πόσο καλό ειναι το δίκτυο της forthnet?
H προσφορά φαίνεται απίστευτη....
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βλέπουμε τους καλύτερους από αυτούς στο Champions League...

 

Ο ΟΤΕ έχει πολύ δυνατό πακέτο με τα ξένα πρωταθλήματα αλλά προσωπικά όπως και τον περισσοτερο κόσμο...άμα δεν παίζεις στοίχημα πόσα παιχνίδια θα δεις από το Γερμανικό πρωτάθλημα? Πόσα από το Ιταλικό?Με εξαίρεση τα ντέρμπι στην Ισπανία πόσοι θα κάτσουν να δούνε Σεβίλη-Σοσιεδάδ ή στην Αγγλία Τότεναμ-Φούλαμ?

 

Το κάθε πακέτο καλύπτει διαφορετικές ανάγκες στην τελικη...ο καθένας αγοράζει αυτό που τον ενδιαφέρει..αυτό που εσένα σε ενδιαφέρει άλλοι το γράφουν στα @@ τους.

 

Ε και ναι την πλειοψηφία την νοιάζει η σουπερ λιγκα!

χιλιες φορες να βλεπεις τοτεναμ-φουλαμ παρα τα στημενα και αμπαλα ματς του ελληνικου πρωταθληματος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χιλιες φορες να βλεπεις τοτεναμ-φουλαμ παρα τα στημενα και αμπαλα ματς του ελληνικου πρωταθληματος

 

Άποψη σου...σεβαστή...οι περισσότεροι διαφωνούν μαζί σου.

 

Επειδή δεν γνωρίζω καθόλου από αυτά...

Πόσο αξιόπιστη είναι μια προσφορά από εξωτερικό συνεργάτη και όχι από την ίδια την forthnet και την nova? 

Αν πωληθεί  στον Οτε τι συμβαίνει με το συμβόλαιο? 

Και στην Κρήτη πόσο καλό ειναι το δίκτυο της forthnet?

H προσφορά φαίνεται απίστευτη....

 

 

Η forthnet ιδρύθηκε στην Κρήτη...στο Ηράκλειο..το ITE την έφτιαξε. Στο Ηράκλειο (που είναι μέχρι και σήμερα εκεί η έδρα της) έχει πολύ καλό δίκτυο γιατί ήμουν φοιτητής εκεί και ξέρω...για το υπόλοιπο νησί θα σε γελάσω.

 

Αν (τεράστιο ΑΝ) πωληθεί βλέπουμε..κανείς δεν ξέρει.

 

Τον εξωτερικό συνεργάτη η fothnet τον έβαλε δεν πήρε μόνος του τα τηλέφωνα να τάζει λαγούς με πετραχείλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψη σου...σεβαστή...οι περισσότεροι διαφωνούν μαζί σου.

 

καλα και οι περισσοτερoι ψηφισαν  ΓΑΠ και ΑΝΤΟΥΑΝ τι να λεει αυτο?

 

Η forthnet ιδρύθηκε στην Κρήτη...στο Ηράκλειο..το ITE την έφτιαξε. Στο Ηράκλειο (που είναι μέχρι και σήμερα εκεί η έδρα της) έχει πολύ καλό δίκτυο γιατί ήμουν φοιτητής εκεί και ξέρω...για το υπόλοιπο νησί θα σε γελάσω.

 

Αν (τεράστιο ΑΝ) πωληθεί βλέπουμε..κανείς δεν ξέρει.

 

Τον εξωτερικό συνεργάτη η fothnet τον έβαλε δεν πήρε μόνος του τα τηλέφωνα να τάζει λαγούς με πετραχείλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Η forthnet ιδρύθηκε στην Κρήτη...στο Ηράκλειο..το ITE την έφτιαξε. Στο Ηράκλειο (που είναι μέχρι και σήμερα εκεί η έδρα της) έχει πολύ καλό δίκτυο γιατί ήμουν φοιτητής εκεί και ξέρω...για το υπόλοιπο νησί θα σε γελάσω.

 

Αν (τεράστιο ΑΝ) πωληθεί βλέπουμε..κανείς δεν ξέρει.

 

Τον εξωτερικό συνεργάτη η fothnet τον έβαλε δεν πήρε μόνος του τα τηλέφωνα να τάζει λαγούς με πετραχείλια.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ηρακλειο μένω και σπουδάζω.. δν ηξερα οτι την δημιουργησε το ΙΤΕ !! 

Αν κλεισω την προσφορα (φανταζομαι γινεται καθως ειμαι στον ΟΤΕ με σταθερο και ιντερνετ)  αναλαμβάνει η forthnet τα διαδικαστικά για να κλείσει τις παλιες συνδέσεις? επίσης δινει αυτη δορυφορικό πιατο και modem ? To συμβόλαιο πως θα μου το στείλουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συμβολαιο εγω το ελαβα με email και το εστειλα με fax, σε αλλους θα το στειλουν με courier, οσο αφορα το δορυφορικο πακετο ο εξοπλισμος και η εγκατασταση δωρεν, για την τηλεφωνια δε γνωριζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πάντως φοβερά βλακώδες αυτό με τη forthnet-nova. όλες οι αξιόλογες προσφορές τους απευθύνονται σε μη συνδρομητές, ενώ οι συνδρομητές (οι βλάκες που τους πληρώνουν δηλαδή) παίρνουν.... ξέρετε τι.

και το ξέρω ότι αν το ζητήσεις ως υπάρχων συνδρομητής μπορεί και να πάρεις την προσφορά, αλλά αρνούμαι να παρακαλέσω για προσφορά τη στιγμή που παρακαλάνε να τη δώσουν αλλού.

έχει άλλα καλά η συγκεκριμένη εταιρεία, αλλά έλεος με αυτό το πράγμα

+1 Τους τα έχωσα τρελά πέρυσι γι αυτό.Δεν καταλάβαιναν τίποτα μέχρι που τους ήρθε αίτηση από την wind να δώσουν το νούμερο.Τότε με πήραν τηλέφωνο και ξέχασαν ότι ήμουν ήδη συνδρομητής και φυσικά μου έδωσαν ότι ζήτησα για να μείνω.Δεν ξέρω αν το κάνουν πάντα,σε μένα όμως το έκαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ας ειστε λιγο ρεαλιστες για να το πω κομψα... ΚΑΝΕΝΑΣ εξωτερικος συνεργατης δεν μπορει να δωσει καλυτερες προσφορες απο το τμημα προσφορων... Η' σας πουλαει φουμαρα 'Η οντως σας τηλεφωνει απο το τμημα προσφορων... Και λεμε δεν ειναι για ολους, δινεται επιλεκτικα σε μερικους που θελουν να μεταβουν στο δικτυο της Φορθνετ και σε πελατες που εχει ληξει το συμβολαιο τους και θα στειλουν για μεταφορα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ας ειστε λιγο ρεαλιστες για να το πω κομψα... ΚΑΝΕΝΑΣ εξωτερικος συνεργατης δεν μπορει να δωσει καλυτερες προσφορες απο το τμημα προσφορων... Η' σας πουλαει φουμαρα 'Η οντως σας τηλεφωνει απο το τμημα προσφορων... Και λεμε δεν ειναι για ολους, δινεται επιλεκτικα σε μερικους που θελουν να μεταβουν στο δικτυο της Φορθνετ και σε πελατες που εχει ληξει το συμβολαιο τους και θα στειλουν για μεταφορα...

 

Προφανώς δεν έχεις ιδέα πως λειτουργεί ο χώρος των τηλεποικωνιών...όλοι με εξωτερικούς συνεργάτες λειτουργούν..απο εξωτερικό συνεργάτη πήρα εγώ πέρυσι την προσφορά με nova 3play cinema pack στα 39,90.

Και αυτή φέτος από εξωτερικό συνεργάτη την παίρνουν όσοι την παίρνουν. ( η αδερφή μου που έχει hol πήρε το nova full pack με 25 ευρώ)

 

Επίσης εννοείτε ότι δεν δίνεται σε όλους..αυτό είναι πάγια τακτική όλων των εταιρειών να δίνουν τις καλύτερες προσφορές για να σε πάρουν από άλλη εταιρεία..δεν είναι κάτι μεμπτό. Ανταγωνισμός ελεύθερης αγοράς λέγεται!

Και ο ΟΤΕ έδινε όλο τον Ιούνιο (παίζει να το κάνει ακόμα) ote 3play full pack με 35 ευρώ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!! Αλλά ήταν στοχευμένη μόνο για μεταφορά από Forthnet γιατί αυτός είναι ο βασικός τους ανταγωνιστής.

 

 

Για αυτό αναδιαπραγματευόμαστε κάθε χρόνο παιδιά..για να πετύχουμε καλύτερες τιμές...αν δεν το κάνετε εσείς για τους εαυτούς σας περιμένετε από τις εταιρείες να το κάνουν? 

Περιμένετε εκεί που έχετε τιμή καταλόγου να σας πάρουν ξαφνικά στα μισά του συμβολαίου σας να σας δώσουν μια εποχιακη προσφορά?

 

Αν το περιμένετε και είστε πάνω από 10 χρονών τι να πω...μάλλον θα πιστεύετε και ότι υπάρχει Άη Βασίλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΥΓ Επίσης ο ΟΤΕ είναι παααρα πολύ πίσω στο θέμα ταινίες.

 

Δεν θελω να σχολιασω αυτά που λετε μιας και δεν με ενδιαφερει καθολου το κομματι tv των 2 μονομαχων. Θα σχολιασω μονο αυτό που κανω quote παραπανω...

 

Ειχα διαβασει πριν λιγο καιρο πολλους που εγραφαν το ακριβως αντιθετο! Είναι σαν να βλέπεις μια ταινια και ο καθενας μεταφραζει την υποθεση διαφορετικα μεχρι και εντελως αντίθετα όπως εδώ! :-)

 

Ημουν ΟΤΕ μεχρι πριν λιγους μηνες και πριν φυγω εριξα μια ματια στα προγράμματα του σκεπτομενος το ενδεχομενο να παραμείνω αν μου κανουν μια από τις γνωστες αντιπροσφορες για το φουλ πακ. Κοιταξα και της νοβα. Για μενα προσωπικα καμια σχεση η μια με την αλλη. Αμερικανιες ανόητες οι περισσοτερες της Νοβα, συνεχως επαναλήψεις, τα ιδια και τα ιδια. Αντίθετα ο ΟΤΕ εχει καθημερινα νεες ταινιες που μπορεις να δεις και πολλα καναλια με διαφορετικες επιλογες. (νεες=δεν εχουν παιξει πριν 1-2-3-5-10 μερες). Σαφως ποιοτικότερες, καμια σχεση! Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα βεβαια, αλλα με τσιγκλισε αυτή η διαμαχη σας εδώ, η οποια ειναι καπως όπως και να το κανεις... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω κι εγω εν μερει. Βασικα και οι δυο από ταινιες για τα δικα μου γουστα βλακείες δειχνουν κατά 90%, στο υπολοιπο 10% περισσοτερο ενδιαφερον βρισκω σε αυτές του οτε. Περιμενω να δω και τα νεα "φρουτα" από την τελευταια συμφωνια του οτε βεβαια, ειπαν πχ ότι 17 Ιουλιου θα εχει πρεμιερα στο Fast & Furious 6 οποτε επεται και συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν κάνουμε σύγκριση υπηρεσιών...υπάρχει Nova vs OTE στο thread για τις τηλεοράσεις.

 

Ας μείνουμε στην ουσία την προσφορά και να μας λένε οι φίλοι που πήρανε ποιες πήρανε ώστε να βοηθηθούν και οι υπόλοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά δεν κάνουμε σύγκριση υπηρεσιών...υπάρχει Nova vs OTE στο thread για τις τηλεοράσεις.

 

Ας μείνουμε στην ουσία την προσφορά και να μας λένε οι φίλοι που πήρανε ποιες πήρανε ώστε να βοηθηθούν και οι υπόλοιποι.

Αυτό κανεις με τοσα ποστς! Η μηπως όχι;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...