Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο που λεω ειναι οτι οι προσφορες που κανουν οι συγκρεκριμενοι εξωτερικοι συνεργατες ειναι παντα σε συνεργασια με το τμημα προσφορων, απλα δεν εχουν τα ατομα να κανουν το ντου οποτε αυτοι νομιζουν οτι ειναι καταληλη στιγμη... Σιγα μην προσεφεραν οι εξωτερικοι οτι ηθελαν αυτοι, παει θα το ειχαν κλεισει το μαγαζι... Επειδη υπαρχουν και εξωτερικοι που ταζουν λαγους με πετραχειλια για να κλεισουν το συμβολαιο, για αυτο ειναι καλο να μιλαμε απευθειας με το τμημα προσφορων... Στην ουσια του πραγματος τωρα, απο την στιγμη που δεν υπαρχει κατι γραπτο στο σαητ τους και παιζει και ανεπισημα για πανω απο ενα χρονο κατα την γνωμη μου δεν αξιζει να συνεχιζει να ασχολιομαστε, οποιοι ανοικουν στις συγκεκριμενες κατηγοριες, πιστευω μπορουν να βγαλουν ακρη που να απευθυνθουν και να ζητησουν ΜΠΑΣ ΚΑΙ παρουν τις συγκεκριμενες προσφορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε απορία: έχω το προπληρωμένο που λήγει σε δυο μήνες. Μπορώ να καπαρώσω την προσφορά και μόλις λήξει το υπάρχον να την ενεργοποιήσω με τους υπάρχοντες αποκωδικοποιητές που έχω σε multiview? Ευχαριστώ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα εγώ να ενεργοποιήσω stand alone full pack. Επειδη είμαι επαρχία μου έστειλαν σε Email τη σύμβαση. Δώστε τώρα προσοχή. Στους όρους αναφέρει όλα αυτά τα στοιχεία που λέτε. Δηλαδή 25 τον μήνα δώρο εγκατάσταση κλπ. Αλλά λέει και το εξής... Ότι δικαιούται Tablet galaxy 3 lite δώρο! Έξτρα! Όταν πήρα πίσω τηλ έκαναν ότι δεν ήξεραν... Φίλε που δουλεύεις εκεί τι ισχύει με το Tablet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε προτείνω όλοι οι παλιοί συνδρομητές της nova να τους ρίξουμε άκυρο και να τους ευχηθούμε καλη πτώχευση η καλή εξαγορά από τον οτε.μα καλά,γιά ζώα μας περνάνε οταν μιλάμε μαζί τους και το παίζουν ανήξεροι;παντως τη διαφημησή τους μιά χαρά τη κάνανε!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι φίλε μου μανό η προσφορά δεν ισχύει για υπάρχοντες συνδρομητές, υπάρχει παράκαμψη και γιαυτό όμως να δηλωθεί η νόβα σε νέο όνομα και αφμ άλλα θα την πάρεις τώρα!!! προσφορά δεν κρατιέται για το μέλλον οποίος Θέλει τώρα γιατί δεν ξέρουμε καθόλου ποσό θα κρατήσει σε διάρκεια!!!

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Το παίρνω στο όνομα της γυναίκας. Μπορώ να το ενεργοποιήσω στους αποκωδικοποιητές που ειναι στο όνομα μου;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ, αλλη μια απορια εκ μερους φιλου, αυτος ειναι hol και εστειλε κανονικα υπογεγραμμενο το συμβολαιο με fax, υπαρχει περιπτωση ν ακυρωθει η αιτηση του? ευχαριστω και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια και εχω ακομη μια ερωτηση, σημερα τ απογευμα στειλαμε τις αιτησεις μας, ποτε θα λαβουμε τον εξοπλισμο και ποτε θα ενεργοποιηθει? ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τηλέφωνο και internet από οτε θα ήθελα να βάλω μονο το full pack τα συμβόλαια πως τα στέλνετε διάβασα μερικούς που λένε το έλαβαν με email το υπέγραψαν και το έστειλαν με fax δηλαδή πρέπει να το εκτυπώσω εγώ γιατί δεν έχω εκτυπωτή και fax

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...