Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδω κυκλοφορει ευρεως οτι πουληθηκε η νοβα στον οτε και αυτοι κανουν προσφορες ?

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Φήμες υπάρχουν πολλές και αρκετά σενάρια που θέλουν κέρδος για τον Οτε, αλλά τίποτα δεν υπάρχει επίσημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@ iceman

 

Το θέμα είναι αν θα με υποχρεώσουν να βάλω και άλλο πιάτο. θα το συνεννοηθώ αυτό με τον εγκαταστάτη; τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις συνήθως; το πιάτο, τα καλώδια και το lnb δεν θα με χάλαγαν για κανα χωριό κλπ αλλά θα πρέπει να κάνω μόνος μου την εγκατάσταση...

Η ημερομηνία που αρχίζει το 18 μηνο είναι από την ημερομηνία ενεργοποίησης;  ή από την ημερομηνία της σύμβασης;

------------

Το πιάτο είναι μέσα στο πακέτο και στην εγγύηση ενός χρόνου. Αυτό θα είναι καλύτερα να το συνεννοηθείς ή να ρωτήσεις στο support στο fb, όπου εκτός από άμεσο σου μένει και το γραπτό just in case

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε το πιατο και βαλτο σε αλλο δορυφορο ..πχ αστρα η στο χωριο για να εχεις οταν εισαι εκει το πιατο και να κουβαλας το δεκτη 

 

ειναι ευκολο στη τοποθετηση αν εχεις καγκελο πχ η ταρατσα η καλο τοιχο εχουνν βασεις για να το τοποθετησεις απλα να εχεις οπτικο πεδιο προς το νοτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Backpaper, με το συμπάθιο αλλά δεν τα βλέπεις σωστά τα πράγματα απ' την επιχειρηματική πλευρά.

Μια εταιρεία που θέλει να επιβιώσει, πρέπει να σέβεται τους υπάρχοντες πελάτες περισσότερο απ' τα prospects - δεν υπάρχει άλλος δρόμος.

Τώρα, αν στην Ελλάδα έχουμε συνηθίσει να μην σεβόμαστε τους πελάτες (γενικά το λέω), και οι πελάτες να είναι καρατζίπσι και να τσαμπουκαλεύονται για μια επιδότηση κινητής ή συνδρομή δορυφορικής, ε, δεν συμμετέχω σε αυτό το χάλι.

Δεν υπάρχει πιο αντιαισθητικό πράγμα απ' τον ελληναρά που παίρνει με τσαμπουκά για να πάρει καλύτερη επιδότηση - και το πετυχαίνει συχνά, και αυτό είναι που έχει χαλάσει την αγορά. Και μετά, παίρνει ο normal πελάτης, και η εταιρεία τον γράφει επειδή δεν θα αρχίσει να ουρλιάζει στο κινητό, για να βγάλει τα ψυχολογικά του επειδή τον πηδάνε στην δουλειά του.

 

Αφήστε με, που θα παρακαλέσουμε για μια Nova σε λογική τιμή...

 

ΥΓ. Δεν έχω nova - 2play έχω.

 

Δεν παρακαλάς και δεν τσαμπουκαλεύεσαι φίλε μου..διαπραγμάτευση λέγεται και υπάρχει σε άπειρες χώρες δεν είναι "ελληναράδικη" νοοτροπία ή τακτική!!

 

Ναι στην Ελλάδα ανακαλύφτηκε ο ανταγωνισμός και ο πόλεμος προσφορών!!! #not

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχετε αλλο πιατο και δε θελησει ο τεχνικος να πιανετε με αυτο νοβα αφηστε τον να βαλει της νοβα οπου θελει και μετα το βγαζετε, απλα πραγματα, αυτος θα παιδευτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας ότι έχει ακούσει στο καφενείο...α ρε Ελλάδα...

Φανταζομαι ξερεις ότι υπαρχει σαν ειδηση η υποβολή προσφορας από πλευρας οτε στο insomnia ε... ναι ξερεις, αυτό το ιδιο "καφενειο" οπου γραφεις κι εσυ...!

 

Επισης μια χαρα τα ειπαν παραπανω περι τσαμπουκα-γυφτιας-εκβιασμου. Αυτό που περιγραφεις (ανταγωνισμος και προσφορα-αντιπροσφορά) υπαρχει πραγματι σε άλλες χωρες, στην Ελλαδα ισχυει ξεκάθαρα αυτό που αναφερθηκε. Και όταν μαλιστα δεν είναι ο πελατης αυτος που προσπαθει να κερδισει αλλά η εταιρια εναντι στον πελατη τοτε ειναι που η ξεφτιλα και η γυφτια ξεπερναει κάθε ορια. Και δεν είναι κανενας (παροχος) εξω από αυτό το "παιχνιδι".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχετε αλλο πιατο και δε θελησει ο τεχνικος να πιανετε με αυτο νοβα αφηστε τον να βαλει της νοβα οπου θελει και μετα το βγαζετε, απλα πραγματα, αυτος θα παιδευτει

Αν  ο τεχνικός βρει έτοιμη εγκατάσταση, τοποθετεί και συνδέει τον δέκτη, ενεργοποιεί την σύνδεση με ένα τηλεφώνημα,  σου αφήνει  χύμα, πιάτο nova, LNB, βάση, καλώδιο, υπογράφεις και φεύγει. 

Σκοπός του είναι να βάλει σε λειτουργία την σύνδεση και να την ενεργοποιήσει.

Αυτή είναι η δική μου εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο τεχνικός βρει έτοιμη εγκατάσταση, τοποθετεί και συνδέει τον δέκτη, ενεργοποιεί την σύνδεση με ένα τηλεφώνημα, σου αφήνει χύμα, πιάτο nova, LNB, βάση, καλώδιο, υπογράφεις και φεύγει.

Σκοπός του είναι να βάλει σε λειτουργία την σύνδεση και να την ενεργοποιήσει.

Αυτή είναι η δική μου εμπειρία.

Τέλεια. Αυτο ήθελα να μάθω. Είχα ακούσει ιστορίες που δεν σου έδιναν τον τσάμπα εξοπλισμό αν είχες ηδη εγκατάσταση.

Ευχαριστώ πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελάχιστη διάρκεια συμβολαίου είναι 18 μηνες. Αν εγώ φύγω-μετακομισω στους 12 μήνες σε άλλο μέρος της Ελλάδας μπορώ να "πάρω" το ολο πακετο μαζί μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελάχιστη διάρκεια συμβολαίου είναι 18 μηνες. Αν εγώ φύγω-μετακομισω στους 12 μήνες σε άλλο μέρος της Ελλάδας μπορώ να "πάρω" το ολο πακετο μαζί μου ?

Το παίρνεις μαζί σου όταν πας στο εξοχικό σου, το στέλνεις στο παιδί σου στο Λονδίνο κλπ  !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσείς όλοι πήρατε τηλέφωνο και σας έδωσαν τη προσφορα και τώρα ψάχνεστε για την εγκατάσταση? εγώ το πρωί που τους πήρα τηλέφωνο μου είπαν θα με πάρουν εκείνη αλλα τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...