Προς το περιεχόμενο

Nokia lumia 630 με απόσυρση παλιά συσκευής 99 ευρώ σε καταστήματα Cosmote


frou-frou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο σου γνωρίζεις καμία διάφορα απο branded σε όχι branded η βρίσκεσαι εδώ μόνο ως troll

Εσύ είσαι το τρολ που θέλεις να επιστρέψεις το τηλέφωνο επειδή σου βγάζει κοσμοτε όποτε ανοίγει μια φορά το εξάμηνο. Α και όποτε κάνεις update το λειτουργικό. Σε καταλαβαίνω. Είναι μεγάλο το φαρμάκι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έπιασα σήμερα ένα 630 στα χέρια μου. Αξιοπρεπέστατο κινητό πολύ γρήγορο και με καλη απόκριση σε όλα. Το μόνο που με χάλασε είναι η έλλειψη φλας αλλά στην έν λόγω προσφορά στα 99 ευρώ νομίζω αξίζει γι ανθρώπους που θέλουν ένα τηλέφωνο χωρίς πολλά να ψάξουν αλλά να κάνει τα βασικά του έξυπνου τηλεφώνου πολύ γρήγορα και σταθερά.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να έχει και καμιά εφαρμογή της cosmote την οποία και θα μπορείς να αφαιρέσεις, κατά τα άλλα δεν έχει καμία άλλη διαφορά. Το αρχικό λογότυπο θα το βλέπεις κάθε φορά που θα κάνεις επανεκκίνηση, δηλαδή από σπάνια έως ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σου γνωρίζεις καμία διάφορα απο branded σε όχι branded η βρίσκεσαι εδώ μόνο ως troll

Φίλε μου, μπορείς να ρωτήσεις στο myphone.gr στο νήμα των Lumia. Εκεί θα σου πουν πως θα το κάνεις unbranded.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα οποιαδηποτε παλια συσκευη?

ακομα και προπολεμικα Nokia?

τα προπολεμικα νοκια απαγορευονται απο τη συνθηκη της γενευης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, να σας πω κ' εγώ την εμπειρία μου καθώς σήμερα πήγα και το αγόρασα.

Δέχονται οποιοδήποτε κινητό τηλέφωνο αρκεί να μην λείπει κουμπί και να ανάβει η οθόνη. Η προσφορά ισχύει για ΌΛΑ τα Lumia κινητά. Σου κόβουνε 50 ευρώ! Εάν το κινητό που θα τους δόσεις είναι αρκετά σύγχρονο σου δίνουν 50 (τα στάνταρ) + όσο κοστολογείται το κινητό σε μια λίστα που κοιτάνε. Υπογραφή,απόδειξη και φεύγετε. Σηκώνει και επιδότηση/αναβάθμηση.Να σημειωθεί πως η cosmote φέρνει μόνο μαύρο,άσπρο και πορτοκαλί χρώμα στο 630. Η προσφορά είναι του καταστήματος του ΟΤΕ και μόνο. Δεν μπορείτε να το πάρετε από Γερμανό ή άλλο εξουσιοδοτημένο κατάστημα. [Ο Γερμανός εχει άλλη προσφορά χωρίς απόσυρση με 25 ευρώ δοροεπιταγή, το κινητό κάνει 150 εκεί και τη δοροεπιταγή μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις και στο 630 (125ευρώ τελική) και σε οτιδήποτε άλλο.]

 

Η προσφορά ισχύει έως 31/8 ή μέχρι να εξαντληθεί το απόθεμα.

Όσο αφορά το τηλέφωνο είναι πανέμορφο με ματ πλαστικό πίσω και αξιοπρεπέστατο για την τιμή των 100 ευρώ.

 

Ελπίζω να μη σας μπέρδεψα περισσότερο.

 

Υ.Γ ~ Η Cortana είναι πολύ ανότερη από ότι περίμενα!

 

Όποιος έχει άλλη ερώτηση μου λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια διευκρίνιση, απο τα παραπανω post φαινεται οτι σε γερμανο δεν ισχυει η προσφορα ενω σε cosmote ισχυει. Σε καταστηματα ΟΤΕ ισχύει, εχει παει κανεις; Ειναι πιο πολλα τα καταστηματα και βολευουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα σε οτε της καλαματας πηρα το 630 με 100 ευρω. Ευχαριστω τον τς

 

 

δηλαδή επιβεβαιώνεις φίλε μου πως η προσφορά ισχύει και για κατάστημα ΟΤΕ και όχι μόνο Cosmote;

Γιατί αυτό θα εξυπηρετούσε πολύ κόσμο που βρίσκεται στην επαρχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή επιβεβαιώνεις φίλε μου πως η προσφορά ισχύει και για κατάστημα ΟΤΕ και όχι μόνο Cosmote;

Γιατί αυτό θα εξυπηρετούσε πολύ κόσμο που βρίσκεται στην επαρχία.

 

Κ' εγώ από ΟΤΕ , το γράφω παραπάνω :P 

 

Τρικάλων παρεπιπτόντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΟΤΕ Αργυρουπόλεως πάντως έχουν μαύρα μεσάνυχτα..Τους παίρνω τηλέφωνο και στο σχετικό ερώτημα μου είπαν ναι ισχύει η προσφορά για ολόκληρη τη συσκευασία ή τουλάχιστον φορτιστή...Πάω εκεί και μου λέει ένας ξινός λεμόνις πωλητής όχι λέει δεν έχουμε καμιά τέτοια προσφορά και επέμενε κιόλας..Αφού τους είπα να πάρουν τηλέφωνο σε κάποιο άλλο κατάστημα να ρωτήσουν έφυγα και δεν ασχολήθηκα..

 

Το κερασάκι είναι ότι μια πωλήτρια,μου είπε πάρε στο Γερμανό αυτή την έχουν μάλλον..Πήρα και το σηκώνει μια κοπέλα που μου λέει ότι ναι έχουμε προσφορά αλλά για λεπτομέρειες αφήστε το τηλέφωνό σας να σας πάρει ο αρμόδιος αύριο..

 

Αυτά έγιναν 28/7 δεν πήρε κανείς φυσικά και έτσι τα 100€ και το παλιό  μου τηλέφωνο δεν βρήκαν ανταπόκριση και είναι ακόμη στην κατοχή μου:) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...